• Обновено
Андроу Ножици За Шиење, Удобна Рачка Од Нерѓосувачки Челик Во Форма На Кран Со Висока Цврстина, За Сечење Остатоци Од Конец, Сечење Хартија Дома

Андроу Ножици За Шиење, Удобна Рачка Од Нерѓосувачки Челик Во Форма На Кран Со Висока Цврстина, За Сечење Остатоци Од Конец,

DEN 828.80
Во магацинот.

Залиха

Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, има висока цврстина и е издржлив во употреба. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира. Рачката е тркалезна и удобна, нема да се чувствувате уморни по долго време користење, удобен и заштеда на трудот. Засилен дизајн на занитвам, прилагодлива затегнатост со мазно сечење, удобен и практичен за употреба. Погоден за сечење остатоци од конец, сечење хартија, сечење крпа, везење, собирање, подарок итн. Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, има висока цврстина и е издржлив во употреба. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира. Рачката е тркалезна и удобна, нема да се чувствувате уморни по долго време користење, удобен и заштеда на трудот. Засилен дизајн на занитвам, прилагодлива затегнатост со мазно сечење, удобен и практичен за употреба. Погоден за сечење остатоци од конец, сечење хартија, сечење крпа, везење, собирање, подарок итн. Функција : 1. Погоден за сечење остатоци од конец, сечење хартија, сечење крпа, везење, собирање, подарок итн.2. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира.3. Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, има висока цврстина и е издржлив во употреба.4. Засилен дизајн на занитвам, прилагодлива затегнатост со мазно сечење, удобен и практичен за употреба.5. Рачката е тркалезна и удобна, нема да се чувствувате уморни по долго време користење, удобен и заштеда на трудот. Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Ножици Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребро, Злато (опционално)Големина На Производот : Прибл. 11,5 х 5 см / 4,5 х 2 во тежина : Прибл. 30гр / 1.1 Мл Пакет Листа : 1 Х Ножици Известување : 1. Спречете паѓање, судир и избегнувајте ги сите тврди предмети, за да не го оштетите најсовремениот раб. Најсовремената е инцизивна и обрнете внимание на употребата. 2. Ве молиме поставете место што децата не можат да го допрат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Еко-пријателски Градина Цвеќарница Роза Цвет Градинарски Лист Роза Стриптизер Трн Отстрани Цветни Ножици Трн Матични Розова/Зелена/црвена
  • Обновено

Еко-пријателски Градина Цвеќарница Роза Цвет Градинарски Лист Роза Стриптизер Трн Отстрани Цветни Ножици Трн Матични Розова/Зелена/црвена

DEN 192.80

Малите шила на предниот и задниот дел му овозможуваат на секој стриптизер брзо да ги отстрани трње и лис

3 Парчиња Преклопни Ножици Нерѓосувачки Челик Преносни Ножици Преклопливи Мали Ножици Преносни Ножици За Патување Мини Ножици
  • Обновено

3 Парчиња Преклопни Ножици Нерѓосувачки Челик Преносни Ножици Преклопливи Мали Ножици Преносни Ножици За Патување Мини Ножици

DEN 95.84

Пакетот вклучува : во пакувањето има вкупно 3 парчиња ножици за преклопување, доволно количество за да ј�

Кујнски ножици за сечење живина - повеќенаменски носачи за готвење од не'рѓосувачки челик со отвор за шишиња, сече месо, пилешко
  • Обновено

Кујнски ножици за сечење живина - повеќенаменски носачи за готвење од не'рѓосувачки челик со отвор за шишиња, сече месо, пилешко

DEN 585.60

Одлична вредност : норични ножици од не'рѓосувачки челик овие издржливи и достапни машини за миење садо

Ножици за сечење коса, 6 инчи јапонија 440с ножици за фризерски салон за сечење ножици за Разредување на бербер поставете фризерски
  • Обновено

Ножици за сечење коса, 6 инчи јапонија 440с ножици за фризерски салон за сечење ножици за Разредување на бербер поставете фризерски

DEN 1.67

Нема да ги оштети или подели краевите, цврстите ножици за сечење коса се погодни за целата влажна и сува

XJPB Ножици За Сечење Коса Нерѓосувачки Челик Ножици За Сечење Коса Ножици За Разредување 6,0 Инчни Професионални Салонски Берберски
  • Обновено

XJPB Ножици За Сечење Коса Нерѓосувачки Челик Ножици За Сечење Коса Ножици За Разредување 6,0 Инчни Професионални Салонски Берберски

DEN 3.00

Прекрасен Изглед И Премиум Материјал : сечилата со тврда боја за прскање отпорни на Триење се повеќе од �