• Обновено
Андроу Ножици За Шиење, Удобна Рачка Од Нерѓосувачки Челик Во Форма На Кран Со Висока Цврстина, За Сечење Остатоци Од Конец, Сечење Хартија Дома

Андроу Ножици За Шиење, Удобна Рачка Од Нерѓосувачки Челик Во Форма На Кран Со Висока Цврстина, За Сечење Остатоци Од Конец,

DEN 828.80
Во магацинот.

Залиха

Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, има висока цврстина и е издржлив во употреба. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира. Рачката е тркалезна и удобна, нема да се чувствувате уморни по долго време користење, удобен и заштеда на трудот. Засилен дизајн на занитвам, прилагодлива затегнатост со мазно сечење, удобен и практичен за употреба. Погоден за сечење остатоци од конец, сечење хартија, сечење крпа, везење, собирање, подарок итн. Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, има висока цврстина и е издржлив во употреба. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира. Рачката е тркалезна и удобна, нема да се чувствувате уморни по долго време користење, удобен и заштеда на трудот. Засилен дизајн на занитвам, прилагодлива затегнатост со мазно сечење, удобен и практичен за употреба. Погоден за сечење остатоци од конец, сечење хартија, сечење крпа, везење, собирање, подарок итн. Функција : 1. Погоден за сечење остатоци од конец, сечење хартија, сечење крпа, везење, собирање, подарок итн.2. Оваа ножица ја прифаќа формата на кран, мала и извонредна во форма и се собира.3. Изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, има висока цврстина и е издржлив во употреба.4. Засилен дизајн на занитвам, прилагодлива затегнатост со мазно сечење, удобен и практичен за употреба.5. Рачката е тркалезна и удобна, нема да се чувствувате уморни по долго време користење, удобен и заштеда на трудот. Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Ножици Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребро, Злато (опционално)Големина На Производот : Прибл. 11,5 х 5 см / 4,5 х 2 во тежина : Прибл. 30гр / 1.1 Мл Пакет Листа : 1 Х Ножици Известување : 1. Спречете паѓање, судир и избегнувајте ги сите тврди предмети, за да не го оштетите најсовремениот раб. Најсовремената е инцизивна и обрнете внимание на употребата. 2. Ве молиме поставете место што децата не можат да го допрат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Џеј Д. Л Професионален Бербер Ножици за Сечење Коса/Ножици Поставени За Фризерство, Истенчување, Текстурирање, Салон или Домашна
  • Обновено

Џеј Д. Л Професионален Бербер Ножици за Сечење Коса/Ножици Поставени За Фризерство, Истенчување, Текстурирање, Салон или Домашна

DEN 3.00

● Нерѓосувачки Челик се користи за висок квалитет и издржливост ●Рачно изработените сечила обезбедув�

XJPB Ножици За Сечење Коса Нерѓосувачки Челик Ножици За Сечење Коса Ножици За Разредување 6,0 Инчни Професионални Салонски Берберски
  • Обновено

XJPB Ножици За Сечење Коса Нерѓосувачки Челик Ножици За Сечење Коса Ножици За Разредување 6,0 Инчни Професионални Салонски Берберски

DEN 3.00

Прекрасен Изглед И Премиум Материјал : сечилата со тврда боја за прскање отпорни на Триење се повеќе од �