• Обновено
Аксајаз Зграда Машина Приклучок Во Ноќно Светло Градежна Опрема Багер Камион Натоварувач Песок АВТО ЛЕД Светилка Заштеда На Енергија Тркалезни Светла За Момчиња ?

Аксајаз Зграда Машина Приклучок Во Ноќно Светло Градежна Опрема Багер Камион Натоварувач Песок АВТО ЛЕД Светилка Заштеда На

DEN 207.84
Во магацинот.

Залиха

1. Големина : 3 х 4,8 х 1 Инч ( 7,5 х 12 х 2,5 см). Вклучете едно тркалезно ноќно светло, спакувано со кутија од бела хартија. 2. Сензор за светлина : ВНАТРЕШНА ЛЕР со висока осветленост. Опремен со сензор за самрак до зори, ноќното светло автоматски ќе се вклучи кога ќе се стемни и исклучи наутро. 3. Ноќното светло на Машината За Градење трае до 100000 часа не грижете се за замена на сијалицата. Енергетски ефикасен 0,5 W без употреба на прекумерна електрична енергија. Светла, но заштеда на енергија. 4. Лер ноќното светло е совршено за бања, спална соба, ходник, скали, кујна, дневна соба, домашен агол, гаража или каде било каде што ви треба светло за водење. 5. Гаранција за задоволство : слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања во врска со ова слатко ноќно светло. Враќањата/Размените се олеснуваат. Приклучок За Градежна Машина За Ноќно Светло Градежна Опрема Багер Камион Натоварувач Песок АВТОМАТСКО ЛЕД Светилка Заштеда На Енергија Тркалезни Светла За Момчиња Девојчиња Мажи Женидали често налетувате на работи кога станувате доцна навечер затоа што не можете јасно да видите? Дефинитивно ви треба ПРИКЛУЧОК ПРЕДВОДЕНА ноќно светло. Тие испуштаат вистинска количина на светлина за да ви помогнат да го видите вашиот пат во темнина. Ноќната светилка ви овозможува да станете ноќе, да земете вода, да одите во тоалет, а потоа да се вратите во кревет кога сте полуспани. Оваа ЛЕД сензорска ноќна светлина е осветлена со осветленост. Отпорот на спроводливост на фотографијата во ноќното светло ја открива надворешната светлина. Кога надворешното опкружување станува темно, отпорникот за спроводливост на фотографијата го контролира отворот на колото, а потоа ноќното осветлување почнува да се вклучува. Кога надворешното опкружување ќе светне до критичната точка на отпорот на спроводливост на фотографијата, колото автоматски се исклучува, а потоа ноќното светло се гаси за да заштеди енергија. Тркалезното ноќно светло е одличен подарок За Ќерката, синот, бабите и дедовците, пријателите, семејството и роднините Во Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, Велигден, Денот На Свети Патрик, Денот на Таткото и Денот на Мајката. Овој производ не е играчка. За безбедна употреба, приклучете го само во штекерот изложен на ѕидот, проветрете го уредот и не допирајте ја покривката или други материјали. Не користете продолжни кабли.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

DNATS шарен ryвезден проектор ноќна светлина ротација starвездена месечина ноќна ламба USB полнење за роденденски подарок романтично
  • Обновено

DNATS шарен ryвезден проектор ноќна светлина ротација starвездена месечина ноќна ламба USB полнење за роденденски подарок романтично

DEN 0.33

Можете да го поставите режимот на боја преку притискање на копчето A Исклучување Сјајната боја ја прави

Црно Злато Кран Птици Небото Облак Јапонски Модел Приклучок ВО ЛЕР Ноќно Светло Автоматски Сензор Самрак До Зори Декоративна
  • Обновено

Црно Злато Кран Птици Небото Облак Јапонски Модел Приклучок ВО ЛЕР Ноќно Светло Автоматски Сензор Самрак До Зори Декоративна

DEN 255.84

МЕК БЕЛ СЈАЈ : Ноќното Светло на Производот ви помага да се движите низ куќата ноќе Само вистинската кол�

ЛЕД Расадник Ноќни Светла За Деца, Ролилинк Симпатична Животинска Силиконска Ноќна Светлина За Бебиња Со Сензор За Допир - Мека
  • Обновено

ЛЕД Расадник Ноќни Светла За Деца, Ролилинк Симпатична Животинска Силиконска Ноќна Светлина За Бебиња Со Сензор За Допир - Мека

DEN 367.84

Меки заспани, многу практични за мама што се користат како расадник светилка и ноќни светла за мали деца

Квадратна креветка за ламби за маса балетски танчерки Беспрекорен дизајн за расадник за девојчиња, слонови Дрвени основни ленени
  • Обновено

Квадратна креветка за ламби за маса балетски танчерки Беспрекорен дизајн за расадник за девојчиња, слонови Дрвени основни ленени

DEN 556.80

? Вклучувајќи кабел за напојување и далечински управувач Може да се променат вкупно 16 бои Уникатен стил

Осалади Бебе Крокодил Во Облик На Знак Светилка Батерија Напојува Ноќ Светилка Смешни Десктоп Светлина Кревет Декоративна Светлина
  • Обновено

Осалади Бебе Крокодил Во Облик На Знак Светилка Батерија Напојува Ноќ Светилка Смешни Десктоп Светлина Кревет Декоративна Светлина

DEN 1.00

Совршен за дома, соба за бебиња, соба, канцеларија и многу повеќе Лесен и пренослив, ноќното светло за кр�

Кимели Змеј Ноќ Светлина Змеј ПРЕДВОДЕНА Декор Светилка ЗА Детска Соба, Змеј Играчки Допир Со далечински управувач/16 Бои, Змеј
  • Обновено

Кимели Змеј Ноќ Светлина Змеј ПРЕДВОДЕНА Декор Светилка ЗА Детска Соба, Змеј Играчки Допир Со далечински управувач/16 Бои, Змеј

DEN 3.00

Живописна 3д илузија визуелна шема 16 Бои трансформација, 4 трепка на владата Прекинувач за сензор за доп�

Моочи Лебдечка Светилка За Сијалица, Магнетни Левитирачки Светилки ПРЕДВОДЕНИ Од Ноќно Светло, Уникатни Подароци За Божиќ И
  • Обновено

Моочи Лебдечка Светилка За Сијалица, Магнетни Левитирачки Светилки ПРЕДВОДЕНИ Од Ноќно Светло, Уникатни Подароци За Божиќ И

DEN 1151.84

ЛЕВИТАЦИОНА ТЕХНОЛОГИЈАЛевитирачката сијалица користи технологија на магнетна левитација за автомат�

Ујо гроздобер сончогледен петел ноќно светло светло во wallидна акварела фарма куќа предводена ноќна светлина автоматски паметен
  • Обновено

Ујо гроздобер сончогледен петел ноќно светло светло во wallидна акварела фарма куќа предводена ноќна светлина автоматски паметен

DEN 372.80

? Автоматско вклучување / исклучување : Со паметен самрак до сензорот за зори, приклучете го ноќното свет

Neojoy расадник ноќна светлина за деца, бебе силиконска мачка ноќна ламба со далечински управувач, полнење симпатична маче ноќна
  • Обновено

Neojoy расадник ноќна светлина за деца, бебе силиконска мачка ноќна ламба со далечински управувач, полнење симпатична маче ноќна

DEN 351.84

Најновата верзија со далечински управувач : Со далечинскиот управувач, можете да се префрлите меѓу 4 реж