• Обновено
Моочи Лебдечка Светилка За Сијалица, Магнетни Левитирачки Светилки ПРЕДВОДЕНИ Од Ноќно Светло, Уникатни Подароци За Божиќ И Нова Година

Моочи Лебдечка Светилка За Сијалица, Магнетни Левитирачки Светилки ПРЕДВОДЕНИ Од Ноќно Светло, Уникатни Подароци За Божиќ И

DEN 1151.84
Во магацинот.

Залиха

ЛЕВИТАЦИОНА ТЕХНОЛОГИЈА-Левитирачката сијалица користи технологија на магнетна левитација за автоматски да левитира и ротира во воздухот и да работи без бучава. Со својата минималистичка minimетика, сијалицата може да се вклучи ноќе за да додаде топлина во просторијата, давајќи ви на вас и на вашето семејство изненадувачко и интересно визуелно уживање. БЕЗЖИЧЕН ПРЕНОС на ЕНЕРГИЈА-Лебдечката сијалица ротира 360 степени во воздухот со обезбедување на пренос на енергија преку електромагнетната индукција на основата, а основата е специјално дизајнирана да го вклучи/исклучи светлото контролирано со копче на допир. Во случај на прекин на струја, сијалицата цврсто ќе се залепи за основата и нема да мора да се грижите дали ќе падне. МАТЕРИЈАЛ И ДИЗАЈН-основата на сијалицата е изработена од природна смола, бојата на дрвото изгледа повеќе текстура, полесна, потрајна и помалку деформирана од оригиналното дрво. Минималистичките светилки се совршено комбинирани со концептот на магнетна левитација за да се создаде магична бајка која е волшебна на прв поглед. МАТЕРИЈАЛ И ДИЗАЈН-основата на сијалицата е изработена од природна смола, бојата на дрвото изгледа повеќе текстура, полесна, потрајна и помалку деформирана од оригиналното дрво. Минималистичките светилки се совршено комбинирани со концептот на магнетна левитација за да се создаде магична бајка која е волшебна на прв поглед. ПОДАРОК ЛДЕА-Уникатна лебдечка светилка за биро се издвојува како стилски украси, а атрактивните креации секогаш беснеат. Идејата за пловечки светилки ќе ви донесе нови разговори. Тоа е уникатен подарок за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Благодарноста за љубовници, пријатели, деца, колеги.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Југозападен геометриски тркалезни ноќни светла се приклучуваат на wallидот, самрак на сензорот за зори, западно беж сива етничка
  • Обновено

Југозападен геометриски тркалезни ноќни светла се приклучуваат на wallидот, самрак на сензорот за зори, западно беж сива етничка

DEN 1.33

☪ Мини ноќно светло : LED ноќната светлина мери 2,8 x 4,3 инчи, изработени од пластика, а приклучокот е дебел 1,

Neojoy расадник ноќна светлина за деца, бебе силиконска мачка ноќна ламба со далечински управувач, полнење симпатична маче ноќна
  • Обновено

Neojoy расадник ноќна светлина за деца, бебе силиконска мачка ноќна ламба со далечински управувач, полнење симпатична маче ноќна

DEN 351.84

Најновата верзија со далечински управувач : Со далечинскиот управувач, можете да се префрлите меѓу 4 реж

LED Сензор За Движење Светлина Затворен, 3 Режими Ноќни Светла За Ходникот,Плакарот,Скалите,Спалната Соба,Кујната,Чекор, Ѕид.Паметни
  • Обновено

LED Сензор За Движење Светлина Затворен, 3 Режими Ноќни Светла За Ходникот,Плакарот,Скалите,Спалната Соба,Кујната,Чекор, Ѕид.Паметни

DEN 2.00

€СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ со ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ q Надградба Сензор За Движење Ноќно Светло Со карактеристи

Наанле Сет од 2 Паун Со Раширени Крилја Во Профилот АВТОМАТСКИ Сензор ДОВЕДЕ Самрак До Зори Ноќно Светло Приклучок Во Затворен
  • Обновено

Наанле Сет од 2 Паун Со Раширени Крилја Во Профилот АВТОМАТСКИ Сензор ДОВЕДЕ Самрак До Зори Ноќно Светло Приклучок Во Затворен

DEN 1283.20

Авто Сензор Самрак До Зори Ноќно Светло : ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ ПРЕДВОДЕНА внатре, Свети во самрак, автомат

ЛЕД Расадник Ноќни Светла За Деца, Ролилинк Симпатична Животинска Силиконска Ноќна Светлина За Бебиња Со Сензор За Допир - Мека
  • Обновено

ЛЕД Расадник Ноќни Светла За Деца, Ролилинк Симпатична Животинска Силиконска Ноќна Светлина За Бебиња Со Сензор За Допир - Мека

DEN 367.84

Меки заспани, многу практични за мама што се користат како расадник светилка и ноќни светла за мали деца

Лаванда предводена ноќна светлина, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива осветленост
  • Обновено

Лаванда предводена ноќна светлина, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива осветленост

DEN 1347.20

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...

2 ПАКЕТ Приклучок ЗА НОЌНО Светло ПРЕДВОДЕНА Од НОЌНО Светло Со Сензор За Самрак До Зори За Детска Соба, Расадник, Кујна, Сончева
  • Обновено

2 ПАКЕТ Приклучок ЗА НОЌНО Светло ПРЕДВОДЕНА Од НОЌНО Светло Со Сензор За Самрак До Зори За Детска Соба, Расадник, Кујна, Сончева

DEN 207.84

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

3Д КРИСТАЛНА ТОПКА ПРЕДВОДЕНА Од Ноќно Светло Ѕиркаат Топчести Привезоци Ја Менува Бојата Играчка Ноќно Светло Детски Подароци
  • Обновено

3Д КРИСТАЛНА ТОПКА ПРЕДВОДЕНА Од Ноќно Светло Ѕиркаат Топчести Привезоци Ја Менува Бојата Играчка Ноќно Светло Детски Подароци

DEN 3.33

Топката е изработена од висококвалитетен кристал к9,3д технологија за ласерско гравирање, 3д ноќните све

Убава танцувачка жена предводена ноќна светлина, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива
  • Обновено

Убава танцувачка жена предводена ноќна светлина, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива

DEN 239.84

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина...