• Обновено
Дишете го десниот оригинален тен мали/средни носни ленти без лекови за олеснување на назалниот метеж

Дишете го десниот оригинален тен мали/средни носни ленти без лекови за олеснување на назалниот метеж

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

30 брои. Големина на сервирање : . Дишете го десното оригинално тен на носните ленти се помагаат за дишење за вашата ноќна рутина. Тие ги креваат и отвораат вашите носни пасуси за да ви помогнат да дишете подобро за да можете да спиете подобро. Користете ги за да го намалите назалниот метеж заради настинка, алергии или отстапен септум и да помогнете во намалувањето или дури и да престанете да 'рчење заради назална метеж заедно. Дишете десно назални ленти се единствените носни ленти кои користат 3М технологија за удобно вклопување и отстранување. Направени со флексибилни, пролетни ленти, тие го отвораат носот до 38 проценти повеќе наспроти деконгестиван спрејови сами. Добро измијте го и исушете го носот. Нечистотијата, масла, навлажнувачи и Makup можат да го ослабнат лепилото. Извадете ја заштитната лагер и поставете ја лентата центрирана по ширината на носот. Табовите на лентата треба да се одморат веднаш на почетокот на разгорувањето на секоја ноздра. Притиснете и држете ја лентата додека лентата не ви биде безбедна на носот. Измијте го лицето со топла вода и започнете да ја олабавувате лентата од секој крај, нежно кревајќи ја лентата од носот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Морфи-Кутија За Медитација И Софрологија - Уред За Релаксација И Помош При Спиење-Идеален Против Несоница И Нарушувања На Спиењето
  • Обновено

Морфи-Кутија За Медитација И Софрологија - Уред За Релаксација И Помош При Спиење-Идеален Против Несоница И Нарушувања На Спиењето

DEN 0.33

ЗАВРШЕНО : 210 сесии на медитација и софрологија кои ќе ви помогнат брзо да заспиете и да спиете длабоко! 8