• Обновено
Симпатична Црна Мачка Камериер Послужавник Биро Организатор Стп Кожа Клуч Накит Додатоци Суета Послужавник Кутија За Мажи И Жени

Симпатична Црна Мачка Камериер Послужавник Биро Организатор Стп Кожа Клуч Накит Додатоци Суета Послужавник Кутија За Мажи И

DEN 159.84
Во магацинот.

Залиха

Материјал : микро-влакна кожа и 300 Dpvc. Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5 х 14,5 х 3 см. Едноставен дизајн : Едноставна структура, лесна за употреба и носење, четирите агли на кожниот послужавник имаат прилепувања за лесно преклопување и расплетување. Практична алатка за складирање : Совршена За уредно складирање клучеви, часовници, накит, слушалки, мобилни телефони, монети, коцки, пенкала, очила и други ситници кои обично се расфрлани насекаде. Широко користен : овој послужавник може да одговара на секој стил на декорација, погоден за вашата спална соба, маса за облекување, бања, дневна соба и канцеларија, додавајќи шик декорација на вашиот простор. Спецификации на производот : Боја : Обоен Материјал : СТП кожа и 300дпвц Големина : Расклопени : 8 х 8 инчи, Преклопени : 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи Тежина : 2 Фунти Пакет Вклучуваат : 1х стп кожа правоаголник коцки Лесен За инсталирање, лесен за расклопување и пренослив. Со 4 дизајн на преклопување, може да биде едноставно и погодно да се формира мала кутија за складирање. Може да се стави коцки, часовници, накит, клучеви, монети, бонбони, закуски и други мали предмети. Широко примена одлично за маса, комода, тоалет, трпезарија, дневна соба, работна соба, спална соба и канцелариски намени. Не може да се пере, може да се избрише со крпа. Топли совети : сите мерења се рачно изработени, бидејќи мерењата на сите се различни, ве молиме дозволете мала количина грешка. Ние се трудиме најдобро да обезбедиме добра услуга за вас, нашиот клиент. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Виткање Тркалање Генерал Игри Послужавник Кожа Плоштад Накит Коцки &засилувач; Види, Клуч, Паричка, Бонбони Кутија За Складирање
 • Обновено

Виткање Тркалање Генерал Игри Послужавник Кожа Плоштад Накит Коцки &засилувач; Види, Клуч, Паричка, Бонбони Кутија За Складирање

DEN 159.84

Послужавникот за накит е изработен од микрофибер кожа и 300дпвц, цврст и издржлив Фиоката за коцки има дв�

Вселенски Пејзаж На месечината Практична Фиока За Складирање Кожа Од Микрофибер - Канцелариски Послужавник За Биро Покрај Креветот
 • Обновено

Вселенски Пејзаж На месечината Практична Фиока За Складирање Кожа Од Микрофибер - Канцелариски Послужавник За Биро Покрај Креветот

DEN 255.84

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300дпвц, издржливи Забелешка : Не мијте, избришете со крпа Голем

ВИНКОМИЧНИ Роденденски Подароци За Сестра Од Сестра, Послужавник За Накит Од Керамички Прстен За Сестра - Дипломирање Божиќни
 • Обновено

ВИНКОМИЧНИ Роденденски Подароци За Сестра Од Сестра, Послужавник За Накит Од Керамички Прстен За Сестра - Дипломирање Божиќни

DEN 191.84

Материјал и Пакет : Изработени од висококвалитетна керамика со златни линии на рабовите,спакувани со из

Такаменг Голема Бела Ајкула, Кутии За Складирање Мала Кожна Фиока За Камериер Држач За Бонбони Фиока За Клучеви, Телефон, Монета,
 • Обновено

Такаменг Голема Бела Ајкула, Кутии За Складирање Мала Кожна Фиока За Камериер Држач За Бонбони Фиока За Клучеви, Телефон, Монета,

DEN 143.84

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Шема на Крин такаменг, Отворени Канти За Складирање Во Домот Послужавник За Накит Фиока За Камериер Фиока За Кожа Фиока За Домашна
 • Обновено

Шема на Крин такаменг, Отворени Канти За Складирање Во Домот Послужавник За Накит Фиока За Камериер Фиока За Кожа Фиока За Домашна

DEN 143.84

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Виткање Тркалање Генерал Игри Послужавник Кожа Плоштад Накит Коцки &засилувач; Види, клуч, паричка, Бонбони Кутија За Складирање
 • Обновено

Виткање Тркалање Генерал Игри Послужавник Кожа Плоштад Накит Коцки &засилувач; Види, клуч, паричка, Бонбони Кутија За Складирање

DEN 191.84

Микрофибер Кожа Послужавникот за накит е изработен од микрофибер кожа и 300дпвц, цврст и издржлив Фиокат�

Џинзунбао Персонализирана Кутија За Накит За Патувања, Подароци За Деверуша, Подароци За Денот На Вљубените За Неа, Роденденски
 • Обновено

Џинзунбао Персонализирана Кутија За Накит За Патувања, Подароци За Деверуша, Подароци За Денот На Вљубените За Неа, Роденденски

DEN 1.67

Кутија за накит со свое име " Дали ќе ми бидеш деверуша?"Дизајнирањето персонализирани свадбени подароц

Кожен Фиока За Камериер, Печатење На Боја За Вратоврска, Кутии За Складирање Коцка Десктоп Организатор За Чување Паричници Часовници
 • Обновено

Кожен Фиока За Камериер, Печатење На Боја За Вратоврска, Кутии За Складирање Коцка Десктоп Организатор За Чување Паричници Часовници

DEN 1.67

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Такаменг Сјајни Пеперутки, Отворени Корпи За Складирање На Домови Фиока За Накит Фиока За Камериер Фиока За Кожа Фиока За Домашна
 • Обновено

Такаменг Сјајни Пеперутки, Отворени Корпи За Складирање На Домови Фиока За Накит Фиока За Камериер Фиока За Кожа Фиока За Домашна

DEN 1.67

Преклопниот Дизајн Завршува Со прилепувања во 4те агли за да може лесно да се преклопи и расплетува и да

Неродеко Чинии Чинии Керамички Керамички Прстен Држач За Садови Замок Фигурини Послужавник За Накит Послужавник За Ситници Послужавник
 • Обновено

Неродеко Чинии Чинии Керамички Керамички Прстен Држач За Садови Замок Фигурини Послужавник За Накит Послужавник За Ситници Послужавник

DEN 0.67

Може да ја држи обетката, ѓерданот, глуждот, нараквицата, прстените, контактните леќи, лентата за коса ит

Виткање Тркалање Генерал Игри Послужавник Кожа Плоштад Накит Коцки &засилувач; Види, Клуч, Паричка, Бонбони Кутија За Складирање
 • Обновено

Виткање Тркалање Генерал Игри Послужавник Кожа Плоштад Накит Коцки &засилувач; Види, Клуч, Паричка, Бонбони Кутија За Складирање

DEN 1.33

Послужавникот за накит е изработен од микрофибер кожа и 300дпвц, цврст и издржлив Фиоката за коцки има дв�

Алпака Животинска Практична Фиока За Складирање Кожа Од Микрофибер - Канцелариски Послужавник За Биро Покрај Креветот Организатор
 • Обновено

Алпака Животинска Практична Фиока За Складирање Кожа Од Микрофибер - Канцелариски Послужавник За Биро Покрај Креветот Организатор

DEN 239.84

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300дпвц, издржливи Забелешка : Не мијте, избришете со крпа Голем