• Обновено
Acer v247y 23,8 Full HD LED LCD монитор - 16: 9 - црно

Acer v247y 23,8 Full HD LED LCD монитор - 16: 9 - црно

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Дизајниран за удобност. Пронајдете совршена позиција за вашите потреби за гледање со овој здрав, но флексибилен дизајн. Каков поглед. Искористете го максимумот од вашето искуство за гледање со бои со висока резолуција и иновативна технологија за нега на очите. Наменето за удобност Најдете совршена позиција за вашите потреби за гледање со овој здрав, но флексибилен дизајн. Каков поглед извлечете максимум од вашето искуство за гледање со бои со висока резолуција и иновативна технологија за нега на очите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

HP LA1951G Lcd Монитор.
  • Обновено

HP LA1951G Lcd Монитор.

DEN 1.00

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран да работи правилно Производот ќе има мали флеки и / ил