• Обновено
Копје &засилувач; Џексон 4090NB Neverbend Јаглероден Челик Рака Мистрија

Копје &засилувач; Џексон 4090NB Neverbend Јаглероден Челик Рака Мистрија

DEN 568.96
Во магацинот.

Залиха

Јаглероден челик главата. Чекан заврши епоксидна обложена глава за подобрена отпорност на ' рѓа, гребнатини, влажност и алкалини во почвата. Рачка од тврдо дрво отпорна на временски услови за поголема издржливост. Расте свој голем Британски Расте 2018 наградата победници. Копјето и мистрија од јаглероден челик Џексон никогаш не се наведнуваат (парче метал со врат или врат на лебед што го спојува сечилото со рачката) за да се намалат шансите за стружење на зглобовите на земјата или удирање на сечилото на мистрија. Сечилото е изработено од јаглероден челик за цврстина и има прашкаст слој од чекан за отпорност на ' рѓа, влажност и алкалии на почвата. Завршено со издржлива рачка од тврдо дрво која е отпорна на временски услови за понатамошно продолжување на животниот век на алатот. Темелите на спир и Џексон беа поставени во 1760 година, од почетоците вековното искуство и подобрување резултираа со експертиза за материјали и развој што престојува во компанијата и континуираното подобрување е во срцето на етосот на компанијата. Спир и Џексон е еден од светскиот бренд, дистрибуирајќи производи низ целиот свет. Алатките се произведени според висок стандард за квалитет и нудат услуга и долговечност, обезбедени од дефекти во производството, предмет на нормално абење и обезбедување разумна грижа и одржување. Ова не влијае на законските права.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ДОИТУЛ Градина Рачна Лопата Цвет Зеленчук Садење Лопата Градинарство Мистрија Со Скала За Плевене Пресадување Движење Копање
  • Обновено

ДОИТУЛ Градина Рачна Лопата Цвет Зеленчук Садење Лопата Градинарство Мистрија Со Скала За Плевене Пресадување Движење Копање

DEN 2.67

Плевене Мистрија Градина Мистрија Алатки Мали Градинарство Рака Лопата Градинарство Трансплантација �

Кејт Градина Ултра Удобност Колено Влошки За Дома Градинар &засилувач; Рака Мистрија-Копа, Лопата И Растителни Тешки Нерѓосувачки
  • Обновено

Кејт Градина Ултра Удобност Колено Влошки За Дома Градинар &засилувач; Рака Мистрија-Копа, Лопата И Растителни Тешки Нерѓосувачки

DEN 143.04

Пакет од 2 предмети, Ултра Удобни Влошки За Колена Во Градината На Кејт За Домашен Градинар И Ножици За К�

Мистрија за градинарство бесли-Мистрија Од јаглероден Челик Со висока Јачина со Ознаки За Мерење На Длабочина, Заштита Од Облога
  • Обновено

Мистрија за градинарство бесли-Мистрија Од јаглероден Челик Со висока Јачина со Ознаки За Мерење На Длабочина, Заштита Од Облога

DEN 127.84

Градинарската мистрија е изработена од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик и обработена.

Мистрија за ранци, лесна Лопата За Кампување, Алатка За Откривање Метал, Градинарска Мистрија, Со Торбичка за Носење, За Пешачење,
  • Обновено

Мистрија за ранци, лесна Лопата За Кампување, Алатка За Откривање Метал, Градинарска Мистрија, Со Торбичка за Носење, За Пешачење,

DEN 1.00

Мултифункционална Мистрија За Кампување : она што се чини дека е едноставна алатка за копање е многу пов

Јардве Рачни Алатки Рачни Алатки Алатки За Бонсаи 3 парчиња Градинарска Рачна Лопата За Садење Мистрија Рачни Лопати За Извлекување
  • Обновено

Јардве Рачни Алатки Рачни Алатки Алатки За Бонсаи 3 парчиња Градинарска Рачна Лопата За Садење Мистрија Рачни Лопати За Извлекување

DEN 1315.20

Рака Плевел Алатка Мазна површина без бруси, не ќе му наштети или гребење на вашите раце Рачна Алатка За

Нерѓосувачки Почва Лажичка 13-Инчен, Нерѓосувачки Челик Почва Ѓубриво Храна Собирање Мистрија, Екстра Голем Капацитет Композитни
  • Обновено

Нерѓосувачки Почва Лажичка 13-Инчен, Нерѓосувачки Челик Почва Ѓубриво Храна Собирање Мистрија, Екстра Голем Капацитет Композитни

DEN 0.33

2цр13# (С430#) калено тело од нерѓосувачки челик и полирање на површинско огледало; Без свиткување и отпорно