• Обновено
Acsuss mens undershirts леотард памук беспрекорен каросерија спортски фитнес сингл скок долна облека

Acsuss mens undershirts леотард памук беспрекорен каросерија спортски фитнес сингл скок долна облека

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Памук, спандекс. Само миење на рацете. Мажите околу тренингот без ракави, спортски боксери, атлетски боксери за борење, скокаат леотарска ноќна облека. Висококвалитетна ткаенина, мека и истегната, брзо сушење, дишење и удобно додека носите. Одликувајќи се со печатење со букви, тркалезен врат, без ракави, блиски, целосно прикажете ја кривата на мускулите. Погодно за тренингот, домашна облека, облека за спиење, гимнастика, возење, салата, фитнес, обука, итн. Ве молиме проверете внимателно со големината пред да поставите нарачка, препорачано ладно миење на рацете. Памук, спандекс. Само миење на рацете. Мажите околу тренингот без ракави, спортски боксери, атлетски боксери за борење, скокаат леотарска ноќна облека. Висококвалитетна ткаенина, мека и истегната, брзо сушење, дишење и удобно додека носите. Одликувајќи се со печатење со букви, тркалезен врат, без ракави, блиски, целосно прикажете ја кривата на мускулите. Погодно за тренингот, домашна облека, облека за спиење, гимнастика, возење, салата, фитнес, обука, итн. Ве молиме проверете внимателно со големината пред да поставите нарачка, препорачано ладно миење на рацете. Сет вклучуваат : 1x Скока Состојба : Ново без материјал за означување : Памук, Спандкс ознака бр .- | - Препорачана големина - | градите | - рамо до Crotch - | - Целосна должина - М - | - М | - 31,5 '' /80cm-| 28.7'''/73cm-|29.9''''/76cm - l | l | - 33.1 ''/84cm - | - 29.9 ''/76cm | -31.1 ''/79cm - xl - | xl | - 34.6 ''/88cm - | - 30,7 ''/78cm | - 32.3 ''/82cm.

Основни карактеристики

Најдобри понуди