• Обновено
Крокодилна кожа текстура Јога Мат кеси со целосна зип торба за носење жени за жени, вежбајте носач на јога мат со прилагодлива лента

Крокодилна кожа текстура Јога Мат кеси со целосна зип торба за носење жени за жени, вежбајте носач на јога мат со прилагодлива

DEN 2.67
Во магацинот.

Залиха

Големина : Голем-34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал-21 "долг дијаметар x 6,3". Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. Две големини се достапни, одговара на повеќето душеци. Материјал : Направено од 100% висококвалитетни крпи во Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Оваа торба за носење јога -мат ќе ве придружува за многу вежби во блиска иднина. (Јога мат не е вклучен). Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Ременот на рамената е прилагодлива за да одговара на вашата висина и претпочитаната позиција за носење, хуманизирана и удобна. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Прилики : шарени, млади и енергични, што се користат во различни прилики, оваа јога торба е совршена за мат, костум за час, на отворено, трева, приморска, парк и сл. Со својот голем дизајн во форма на U и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашиот јога-мат со леснотија во моменти. Со својот издржлив материјал од 100% платно, зошто купувате на кое било друго место за вашата торба за јога, веќе сте го најдоа најдоброто. Нашата торба за носач на јога мат е совршен придружник за вашата јога практика и одговара на живот. Уживајте во вашата јога пракса. Спецификации : Голема големина : 6.7x34in/17x86 cm Мала големина : 6.3x27in/16x69 cm Материјал : Оксфордска ткаенина треба да се капне : Прилагодливиот пакет вклучува : 1 × Јога Мат торби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Agгдн Јога Мат Торба, Без Воен Мировен Знак Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Торба За Носење Со Прилагодлив
  • Обновено

Agгдн Јога Мат Торба, Без Воен Мировен Знак Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Торба За Носење Со Прилагодлив

DEN 2.00

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар...

Квкарв Градиент Водоотпорни Латекс Ракавици Перење Ракавици За Чистење Домаќинство Кујна Издржливи Ракавици За Миење Садови
  • Обновено

Квкарв Градиент Водоотпорни Латекс Ракавици Перење Ракавици За Чистење Домаќинство Кујна Издржливи Ракавици За Миење Садови

DEN 104.00

ладно време ракавици жена божиќ подароци момчиња шапка и ракавици сет деца ски ракавици аикидо ракавиц�

Памучна Торба За Јога, Спортска Торба, Торба За Вежбање, Торба За Носење Во Теретана, Торба За Јога Мат, Индиска Рачно Изработена
  • Обновено

Памучна Торба За Јога, Спортска Торба, Торба За Вежбање, Торба За Носење Во Теретана, Торба За Јога Мат, Индиска Рачно Изработена

DEN 255.84

● МАТЕРИЈАЛ : Памучен Лист, Гумен Лист, Патент, Конец Големина : Големина : 26 (Должина) Х 6 (Дијаметар) Инчи

RГДН Јога Мат Торба, Јахта Срцев Остров Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен
  • Обновено

RГДН Јога Мат Торба, Јахта Срцев Остров Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен

DEN 0.67

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар...

RГДН Јога Мат Торба, Егзотични Цвеќиња Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен
  • Обновено

RГДН Јога Мат Торба, Егзотични Цвеќиња Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен

DEN 287.84

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар...