• Обновено
Doble Mandala Bohemio Јога Мат торби со целосна зипска торба за носење за жени, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента

Doble Mandala Bohemio Јога Мат торби со целосна зипска торба за носење за жени, вежбање јога мат носач со прилагодлива лента

DEN 303.84
Во магацинот.

Залиха

Големина : Голем-34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал-21 "долг дијаметар x 6,3". Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. Две големини се достапни, одговара на повеќето душеци. Материјал : Направено од 100% висококвалитетни крпи во Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Оваа торба за носење јога -мат ќе ве придружува за многу вежби во блиска иднина. (Јога мат не е вклучен). Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Ременот на рамената е прилагодлива за да одговара на вашата висина и претпочитаната позиција за носење, хуманизирана и удобна. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Прилики : шарени, млади и енергични, што се користат во различни прилики, оваа јога торба е совршена за мат, костум за час, на отворено, трева, приморска, парк и сл. Со својот голем дизајн во форма на U и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашиот јога-мат со леснотија во моменти. Со својот издржлив материјал од 100% платно, зошто купувате на кое било друго место за вашата торба за јога, веќе сте го најдоа најдоброто. Нашата торба за носач на јога мат е совршен придружник за вашата јога практика и одговара на живот. Уживајте во вашата јога пракса. Спецификации : Голема големина : 6.7x34in/17x86 cm Мала големина : 6.3x27in/16x69 cm Материјал : Оксфордска ткаенина треба да се капне : Прилагодливиот пакет вклучува : 1 × Јога Мат торби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Застрашувачки скелет за вртење кошарка јога мат торби со јога со целосна зип торба за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива
  • Обновено

Застрашувачки скелет за вртење кошарка јога мат торби со јога со целосна зип торба за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива

DEN 303.84

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

Орхидејата хибискус остава акварел тропски предели јога мат носач торба со рамо за рамо од јога мат торба торба за торба плажа
  • Обновено

Орхидејата хибискус остава акварел тропски предели јога мат носач торба со рамо за рамо од јога мат торба торба за торба плажа

DEN 287.84

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

Сликарско сликарство бамбус лисја и цветна јога мат носач торба со лента за рамо од јога мат торба торба за торба за плажа торба
  • Обновено

Сликарско сликарство бамбус лисја и цветна јога мат носач торба со лента за рамо од јога мат торба торба за торба за плажа торба

DEN 287.84

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

Ѕвездена Светлина Мачка Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со Прилагодливи
  • Обновено

Ѕвездена Светлина Мачка Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со Прилагодливи

DEN 1.33

Големина : голем34" долг х 6.7 "дијаметар; мали21" долг х 6.3" дијаметар доволно пространа за повеќето јога, Пил

Agгдн Јога Мат Торба, Симпатична Без Коса Мачка Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив
  • Обновено

Agгдн Јога Мат Торба, Симпатична Без Коса Мачка Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив

DEN 287.84

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар...