• Обновено
RГДН Јога Мат Торба, Пејсли И Птици Цвеќиња Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен За Жени Мажи

RГДН Јога Мат Торба, Пејсли И Птици Цвеќиња Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив

DEN 287.84
Во магацинот.

Залиха

оксфорд ткаенини. Димензии : достапни Се Две големини. Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар. Доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фитнес душеци. (Јога мат не се вклучени). Материјал : оваа торба за носење јога мат изработена од 100% висококвалитетни оксфордски ткаенини, издржлива и отпорна на вода. Мазните и цврсти патенти се дизајнирани за долгорочна употреба. (Јога мат не се вклучени). Дизајн во форма на Буквата у : големиот отвор во Форма На буквата У и дизајнот со двоен патент ви олеснуваат да ја вметнете и извлечете јога подлогата во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Прилагодлив Ремен За Рамо : ременот за Рамо е прилагодлив за прилагодена должина и удобно носење, држејќи ги рацете слободни кога одите во студио за јога или теретана. Хуманизиран и удобен. Лесно за носење, без замор на рацете и рамената. Шик Обрасци и Најдобри Подароци : Оваа јога торба доаѓа со деликатни обрасци, вбризгувајќи повеќе енергија и динамика во вашата јога пракса и фитнес. Совршен За Подарок За Девојка, Подарок За Момче, Подарок За Мажи И Жени, Подарок За Сопруга И Сопруг, Подарок за Денот На Таткото И Денот на Мајката, Bенска Забава, Подароци За Јога, Подароци За Роденден, Божиќни Подароци. Оваа Торба За Носачи На Јога мат е совршен придружник за вашата јога пракса и одговара на вашиот животен стил. Уживајте во вашата јога пракса со нашите Јога Мат Кеси. Максимизирајте Го Вашето Јога Искуство со нашите нови Чанти за Јога Мат. Со својот голем Дизајн Во Форма На Буквата У и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашата јога мат со леснотија во известувањето за моменти. Веќе го најдовте најдоброто. Уживајте во вашата јога пракса. Спецификации : Голема Големина : 6, 7х34ин/17х86 см Мала Големина : 6, 3х27ин/16х69 См Материјал : Оксфорд Ткаенина Функција : - целосна Поштенска карактеристика : лесно е да ја ставите вашата подлога во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. - Прилагодлив ремен за рамо : ова е дизајнирано за прилагодена должина и лесно носење, костум за различни луѓе. - Одговара : 60/80 инчи јога душеци. Пакетот Вклучува : 1 € Јога Мат Кеси Најдобар подарок за јога ентузијасти важно Е Јогите да ги исполнат своите вистински потреби, поради неговата погодност за секојдневна употреба и за чување додатоци за јога и други работи. Понатаму, оваа чанта е исто Така Мултифункционална и Практична, таа е совршени подароци за вашето семејство и пријатели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Застрашувачки скелет за вртење кошарка јога мат торби со јога со целосна зип торба за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива
  • Обновено

Застрашувачки скелет за вртење кошарка јога мат торби со јога со целосна зип торба за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива

DEN 303.84

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

RГДН Јога Мат Торба, Егзотични Цвеќиња Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен
  • Обновено

RГДН Јога Мат Торба, Егзотични Цвеќиња Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен

DEN 287.84

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар Д

Орхидејата хибискус остава акварел тропски предели јога мат носач торба со рамо за рамо од јога мат торба торба за торба плажа
  • Обновено

Орхидејата хибискус остава акварел тропски предели јога мат носач торба со рамо за рамо од јога мат торба торба за торба плажа

DEN 287.84

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 6.7x33.9in / 17x86 cm, t мали 6.3x27.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долг

Памучна Торба За Јога, Спортска Торба, Торба За Вежбање, Торба За Носење Во Теретана, Торба За Јога Мат, Индиска Рачно Изработена
  • Обновено

Памучна Торба За Јога, Спортска Торба, Торба За Вежбање, Торба За Носење Во Теретана, Торба За Јога Мат, Индиска Рачно Изработена

DEN 255.84

● МАТЕРИЈАЛ : Памучен Лист, Гумен Лист, Патент, Конец Големина : Големина : 26 (Должина) Х 6 (Дијаметар) Инчи

Квкарв Градиент Водоотпорни Латекс Ракавици Перење Ракавици За Чистење Домаќинство Кујна Издржливи Ракавици За Миење Садови
  • Обновено

Квкарв Градиент Водоотпорни Латекс Ракавици Перење Ракавици За Чистење Домаќинство Кујна Издржливи Ракавици За Миење Садови

DEN 104.00

ладно време ракавици жена божиќ подароци момчиња шапка и ракавици сет деца ски ракавици аикидо ракавиц�

Сончогледи од везење Амд пеперутка Јога Мат торби со јога со целосна зип торба за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива
  • Обновено

Сончогледи од везење Амд пеперутка Јога Мат торби со јога со целосна зип торба за жени мажи, вежбање јога мат носач со прилагодлива

DEN 303.84

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

Простор Симбол Лавра Јога Мат Кеси Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со Прилагодливи
  • Обновено

Простор Симбол Лавра Јога Мат Кеси Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со Прилагодливи

DEN 2.00

Големина : голем34" долг х 6.7 "дијаметар; мали21" долг х 6.3" дијаметар доволно пространа за повеќето јога, Пил

RГДН Јога Мат Торба, Јахта Срцев Остров Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен
  • Обновено

RГДН Јога Мат Торба, Јахта Срцев Остров Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив Ремен

DEN 0.67

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар Д

Ѕвездена Светлина Мачка Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со Прилагодливи
  • Обновено

Ѕвездена Светлина Мачка Јога Мат Торби Целосна Поштенски Јога Носење Торба За Жени Мажи, Вежба Јога Мат Превозникот Со Прилагодливи

DEN 1.33

Големина : голем34" долг х 6.7 "дијаметар; мали21" долг х 6.3" дијаметар доволно пространа за повеќето јога, Пил

Agгдн Јога Мат Торба, Симпатична Без Коса Мачка Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив
  • Обновено

Agгдн Јога Мат Торба, Симпатична Без Коса Мачка Вежба Јога Мат Превозникот Целосна Поштенски Јога Мат Носење Торба Со Прилагодлив

DEN 287.84

оксфорд ткаенини Димензии : достапни Се Две големини Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар Д