• Обновено
Спортски ски -табла црна скијачка преглед на очите на очите на очите мека ноќно следење на сенка на сенка

Спортски ски -табла црна скијачка преглед на очите на очите на очите мека ноќно следење на сенка на сенка

DEN 415.84
Во магацинот.

Залиха

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа. Класификација : Маска за очи, ноќно слепило, спиење. Карактеристики : -добар ефект на засенчување.; -Нев притисок врз очите, ви овозможува да трепкате слободно и да не ја допирате шминката за очи.; -Мапродуцирана прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. ; -Најлета алатка за спиење : Добар помошник за да го елиминирате заморот. ; -Фит за патување, работа, јога итн. Погоден за различни видови на прилики. Материјал : полиестерски памук. Количина на пакет : 1 x маска за очи. Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа. Класификација : Маска за очи, ноќно слепило, спиење. Карактеристики : -добар ефект на засенчување.; -Нев притисок врз очите, ви овозможува да трепкате слободно и да не ја допирате шминката за очи.; -Мапродуцирана прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. ; -Најлета алатка за спиење : Добар помошник за да го елиминирате заморот. ; -Фит за патување, работа, јога итн. Погоден за различни видови на прилики. Материјал : полиестерски памук. Количина на пакет : 1 x маска за очи. Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа.Класификација : маска за очи, ноќно слепило, засенчување на засенчување. , и не ја допирајте вашата шминка за очи. Подобна прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. -Најлета алатка за спиење : Добар помошник за да го елиминирате заморот. -Fit for travel, work, yoga etc. Suitable for different kinds of occasions.Material : Polyester cotton Package Quantity : 1 x eye mask Keywords : Eye Pillow ,Sport,eyes,Ski Board,shading,Silhouette,home,Pattern,life,travel, Спиење, одмор, работа, службена должност сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

БИОАКВА ПУРЕСКИН-акни &засилувач; Подмладување Маска Лист Третман Подмладување Лице Ефикасно Отстранување Хамамелис Екстракт
  • Обновено

БИОАКВА ПУРЕСКИН-акни &засилувач; Подмладување Маска Лист Третман Подмладување Лице Ефикасно Отстранување Хамамелис Екстракт

DEN 1296.00

Подмладување На Кожата Од Акни Голем број растителни екстракти ја негуваат кожата, контролирајќи го ба�

ДОИТУЛ Машки Ремен За Подигнување На Брадата Зацврстување На В-Линија Лепенка За Подигнување Маски За Кревање Со Двојно Намалување
  • Обновено

ДОИТУЛ Машки Ремен За Подигнување На Брадата Зацврстување На В-Линија Лепенка За Подигнување Маски За Кревање Со Двојно Намалување

DEN 0.67

Промовирајте ја циркулацијата на крвта за да се промените од тркалезно лице Во В лице, без да направите �

БАК Убавина И Нега Јаглен Црн О2 Меурчиња Маска За Лице Нега На Кожата Детоксикација На Порите | Прочистување На Кожата | Ексфолијација
  • Обновено

БАК Убавина И Нега Јаглен Црн О2 Меурчиња Маска За Лице Нега На Кожата Детоксикација На Порите | Прочистување На Кожата | Ексфолијација

DEN 0.33

Детоксикација на Поритецрни Меурчиња О2 маска за лице нега на кожата со бек убавина и нега е третман за д