• Обновено
Адаптер за вшмукување на чаша од 6,5 ”со систем Кликлок, Универзален држач за дилдо со екстра големина на сексуални машини

Адаптер за вшмукување на чаша од 6,5 ”со систем Кликлок, Универзален држач за дилдо со екстра големина на сексуални машини

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

➤ Универзална компатибилност : му овозможува на сопственикот на машината Kliclok System можност да прикачи кој било дијаметар на основата на вшмукување помалку од 6,5 ”дилдоси или компатибилна секс играчка на нивниот уред за да го зголеми нивното задоволство и опции. ➤ Приклучете и репродукција : ви овозможува да ги прикачите и заклучите вашите сексуални играчки на место со едноставен клик. Алатка-помалку дезингирање. Design Дизајн на дупка за завртки : Споредете со претходниот, го ажурираме овој држач за дилдо и материјал и процес, нема повеќе вознемиреност на истекување на воздухот. ➤ Висок квалитет на материјал : Изработено од алуминиумска легура и не'рѓосувачки челик, третман на површинска површина за оксидација на песок за долготрајна употреба. ➤ Дискретно пакување : Хисмит ја земаат приватноста на сите клиенти сериозна, без чувствителни зборови на пакетот, исто така ќе ги спакува со обична кутија. ➤ Универзална компатибилност : му овозможува на сопственикот на машината Kliclok System можност да прикачи кој било дијаметар на основата на вшмукување помалку од 6,5 ”дилдоси или компатибилна секс играчка на нивниот уред за да го зголеми нивното задоволство и опции. ➤ Приклучете и репродукција : ви овозможува да ги прикачите и заклучите вашите сексуални играчки на место со едноставен клик. Алатка-помалку дезингирање. Design Дизајн на дупка за завртки : Споредете со претходниот, го ажурираме овој држач за дилдо и материјал и процес, нема повеќе вознемиреност на истекување на воздухот. ➤ Висок квалитет на материјал : Изработено од алуминиумска легура и не'рѓосувачки челик, третман на површинска површина за оксидација на песок за долготрајна употреба. ➤ Дискретно пакување : Хисмит ја земаат приватноста на сите клиенти сериозна, без чувствителни зборови на пакетот, исто така ќе ги спакува со обична кутија. Химит е дизајн, развој и производство на интегрирана компанија. Ние се фокусираме на дизајнот и производството на сексуална машина. Нашата цел е да им помогнеме на нашите клиенти да извршат крајно задоволство во приватниот живот. Нашата деловна филозофија е симбиоза и победа со други брендови. Овој висококвалитетен адаптер за вшмукување чаша дизајниран да го задржи секое дилдо со чаша за вшмукување во основата, едноставно прикачете го овој уникатен уред на вратилото на шипката на вашата сексуална машина и добро сте да одите! Држачот за вшмукување на чашата за вшмукување овозможува вашата омилена дилдо заснована на чаша за вшмукување да се цица на супер мазна високо полирана плоча, со што е можно да се прикачи и отстрани омилената дилдо за вшмукување чаша за неколку секунди. Лесно исчистено, ова е врвен додаток на сите машини за ебање на системот Кликлок од Химит. Забелешка : Овој адаптер за вшмукување не вклучува никакви дилдоси, дилдоси на слика само за референца, дијаметарот на чашата за вшмукување е 6,5 инчи, така што не одговараше на оние дилдоси кои дијаметар на вшмукувачката чаша над 6,5 инчи, имајте го предвид тоа. Пакет, вклучувајќи : 1 x 6,5 "Универзален држач за дилдо со декларација на системот Kliclok : Овој производ е компатибилен само со машината за секс на сексот на Hismith со сексуални машини на системот Kliclok. Ако сакате да го користите на сексуални машини со различен конектор, ве молиме контактирајте го поддршката за неговиот Hismith за да добиете вистинскиот адаптер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

2023 Нов стимулатор за секс во роза за жени, тивка брзина на возрасни играчки водоотпорни автоматски електрични играчки за возрасни
  • Обновено

2023 Нов стимулатор за секс во роза за жени, тивка брзина на возрасни играчки водоотпорни автоматски електрични играчки за возрасни

DEN 3.00

2023 Нов стимулатор за секс на роза за жени, тивка брзина на возрасни играчки водоотпорни автоматски елек�

Akkajj поголема моторна секс машина со специјална загрева дилдо автоматска нафрлачка ебана митралез со вагината машки мастурбација
  • Обновено

Akkajj поголема моторна секс машина со специјална загрева дилдо автоматска нафрлачка ебана митралез со вагината машки мастурбација

DEN 2.33

USB е за загревање што е дилдо покрај Веднаш се вклучени чаши за вшмукување, овозможувајќи ви да ја обезбе

Вендол Автоматско фрлање дилдо сексуална машина за жени без раце за забава со 8 моќни активности за нафрлање 10 режими на вибрации
  • Обновено

Вендол Автоматско фрлање дилдо сексуална машина за жени без раце за забава со 8 моќни активности за нафрлање 10 режими на вибрации

DEN 2.00

8 обрасци на нафрлање 8 различни режими што се фрлаат, кои се движат од постојан нежен пулс до диви ритми�