• Обновено
Артоиден Режим Лаванда Пролетна Трпеза Тркач, Велигденско Лето Сезонски Годишнина Одмор Кујна Трпезариска Маса Декорација за Внатрешен Надворешен Декор За Домаш?

Артоиден Режим Лаванда Пролетна Трпеза Тркач, Велигденско Лето Сезонски Годишнина Одмор Кујна Трпезариска Маса Декорација за

DEN 127.84
Во магацинот.

Залиха

Полиестер. Увезени. Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% вртен полиестер, цврсто шиење, мек и издржлив, заштитувајќи ја површината на вашата маса од топли тави, гребнатини и истури. Светла Домашна декорација : Додадете талент во вашиот домашен декор со шарени тркачи на маса Во Артоиден Режим. Совршен за кујна јадење дневна употреба тематските партија декорација, одмор и специјални настани прослава. Одговара На Големината На Масата : овој тркач на маса е 13 х 72 инчи, соодветен за маса што може да собере 4-6 луѓе, подобро да одговара на вашата маса и да ви даде прекрасно искуство за јадење. Лесно За Чистење : измијте Ја Машината И поставете го тркачот на масата рамно за да се исуши. Останува исто и ново после секое миење. Материјал : 100% Полиестер, без смалување, без избледување. Увезена, Земја на потекло : Кина. Дизајниран Со Вас Во Умот : артоиден режим тркачите на маса се дизајнирани од професионалци. Живописната боја и уникатниот принт на модели ви нудат креативна и уникатна идеја за украсување на домот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Матијас Бела Газа Маса Тркач 12.5 стапки Бохо Газа Сирење Крпа Маса Тркач Рустикален Чиста Тркач 150 х 23 За Свадба Газа Декорација
  • Обновено

Матијас Бела Газа Маса Тркач 12.5 стапки Бохо Газа Сирење Крпа Маса Тркач Рустикален Чиста Тркач 150 х 23 За Свадба Газа Декорација

DEN 1.33

Газа ВРВЕН КВАЛИТЕТ : нашата бела крпа за маса за забава е изработена од висококалибарски полиестер изр�

Туију 2 Парчиња Руменило Розова Шифон Маса Тркачи, 27х120 Инчи Чиста Шамија Шифон Тул Маса Тркачи За Свадба Прием Роденден Декорации
  • Обновено

Туију 2 Парчиња Руменило Розова Шифон Маса Тркачи, 27х120 Инчи Чиста Шамија Шифон Тул Маса Тркачи За Свадба Прием Роденден Декорации

DEN 2.33

Шифон Quzhon Табела Тркач Големина€2 пакети, 27 x 120 инчи(70 x 304 cm) шифон маса тркачи декоративни додатоци вклу�

Непнусер Среќна Пасха Трпеза Тркач Песах Седер Мацо Еврејски Егзодус Од Египет Фестивал Декорација На Забава Домашна Кујна Трпезарија
  • Обновено

Непнусер Среќна Пасха Трпеза Тркач Песах Седер Мацо Еврејски Егзодус Од Египет Фестивал Декорација На Забава Домашна Кујна Трпезарија

DEN 143.84

Природен Материјал : ленена (како лопатка) ткаенина Издржлив и лесен за чистење Големина : ширинадолжина

Тркач на трпеза од тиква од есенски Биволи, Есенски Тркачи На Маси За Трпезарии За Кујна За Јадење Кафе Или Внатрешни И Надворешни
  • Обновено

Тркач на трпеза од тиква од есенски Биволи, Есенски Тркачи На Маси За Трпезарии За Кујна За Јадење Кафе Или Внатрешни И Надворешни

DEN 1.00

ГОЛЕМИНА : 13х72 инчи, соодветно за маса што може да собере 46 луѓе МАТЕРИЈАЛ : Изработен од 100% полиестерска

Артоиден Режим Бафало Карирано Зајаче Полка Точка Велигден Трпеза Тркач, Сезонски Пролет Лето Кујна Трпезариска Маса Декорација
  • Обновено

Артоиден Режим Бафало Карирано Зајаче Полка Точка Велигден Трпеза Тркач, Сезонски Пролет Лето Кујна Трпезариска Маса Декорација

DEN 3.00

Полиестер Увезени Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% вртен полиестер, цврсто шиење, мек и издрж�

Силус Пролет Лето Трпеза Тркач, Хризантема Пролет Лето Трпеза Декорации Лето Тркач За Маса Сезонски Летен Одмор Декор За Внатрешна
  • Обновено

Силус Пролет Лето Трпеза Тркач, Хризантема Пролет Лето Трпеза Декорации Лето Тркач За Маса Сезонски Летен Одмор Декор За Внатрешна

DEN 95.68

100% Откачи Полиестер Висок Квалитет : оваа пролет лето маса тркач е направен од 100% откачи полиестер бура..