• Обновено
Црна И Бела Карирана Трка Вентилатор Пластична Покривка За Маса, 54 х 108

Црна И Бела Карирана Трка Вентилатор Пластична Покривка За Маса, 54 х 108

DEN 175.84
Во магацинот.

Залиха

Додадете го овој сет На Црно-Бели Карирани Покривки На Масата во вашите резерви за забави во трката!. Одликувајќи се со класичен црно-бел тркачки модел за автентичен декор на масата. Совршен за тркачки автомобил тема роденденски забави, тркачки настани за љубителите на било која возраст, дури и 50 децении партии!. Комплетот вклучува 2 пластични навлаки за маса, со димензии 54" х 108", кои ќе се користат и во затворени простории и на отворено. Прославете ја големата трка со Овие Црно-Бели Карирани Навлаки за Маса! Домаќин на наскар трка часовник партија, роденден, дури и 50 рокенрол партија со овој кул и класичен дизајн. Пластичниот материјал ги прави овие избришани и за еднократна употреба за лесно чистење на забавата!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

УСБ Вентилатор За Полнење Мини Домаќинство Вентилатор За Мала Маса Електричен Вентилатор Канцеларија За Студентски Дом Спална
  • Обновено

УСБ Вентилатор За Полнење Мини Домаќинство Вентилатор За Мала Маса Електричен Вентилатор Канцеларија За Студентски Дом Спална

DEN 1252.80

Мал и едноставен, целиот мал вентилатор има само една завртка Овој моќен вентилатор е изработен од висо�

ХИОД Мини Преклопен Телескопски Вентилатор УСБ На Полнење Студент Пренослив Мал Електричен Дом Кревет Канцеларија Десктоп Голем
  • Обновено

ХИОД Мини Преклопен Телескопски Вентилатор УСБ На Полнење Студент Пренослив Мал Електричен Дом Кревет Канцеларија Десктоп Голем

DEN 3.33

ПРАГМАТИЧЕН ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ : Уникатен дизајн на преклопување, не само што го прави погоден за ск

вентилатор за Шиник Кутија 10 Инчи, 2 Брзини, Вентилатор За Ладење На Маса Со Силен Проток На Воздух, Енергетски Ефикасен Вентилатор
  • Обновено

вентилатор за Шиник Кутија 10 Инчи, 2 Брзини, Вентилатор За Ладење На Маса Со Силен Проток На Воздух, Енергетски Ефикасен Вентилатор

DEN 463.84

€Моќен Проток На Воздух Q Брзо оладете го во топло лето и понудете силен проток на воздух за одржување н�

УВУТИГ Преносни електрични вентилатори, Вентилатор За Биро, Мал Пренослив Вентилатор За Работна Површина Силен Проток На Воздух,
  • Обновено

УВУТИГ Преносни електрични вентилатори, Вентилатор За Биро, Мал Пренослив Вентилатор За Работна Површина Силен Проток На Воздух,

DEN 163.04

●Силен Ветер●вградениот првнов мотор без четки направен од бакар е посилен и има подолг животен век од

Вентилатор ЗА Климатизација TJZY, Индустриски Пренослив Ладилник За Воздух Со Водено Ладење, Потрошувачко И Комерцијално Ладење,
  • Обновено

Вентилатор ЗА Климатизација TJZY, Индустриски Пренослив Ладилник За Воздух Со Водено Ладење, Потрошувачко И Комерцијално Ладење,

DEN 1196.80

Ледената завеса направена од растителни влакна го подобрува ефектот на ладење, а мрежата за прашина и л�