• Обновено
Ханес Менс Бифи-Т Памук Долг Ракав Маица

Ханес Менс Бифи-Т Памук Долг Ракав Маица

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

6.1 мл., претходно намален 100% прстенест памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 6.1 мл., претходно намален 100% прстенест памук. Ребра манжетни. Двојна игла зашиена лежеше рамна јака, ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Ознака-слободен вратот етикета. 100% памук со прстен; шиење со двојна игла насекаде ; покриен врат со рамна јака; етикета за вратот без ознаки; лента од рамо до рамо; удобни плетени манжетни со ребра; Пепелта е 99% памук, 1% полиестер; Лесен Челик е 90% памук, 10% полиестер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Фандреам Дуксери Жени Трендовски Среќен Божиќен Брод Кошули За Вратот Задебелување Плус Големина Жени 2022 Есенски Модни Врвови
  • Обновено

Фандреам Дуксери Жени Трендовски Среќен Божиќен Брод Кошули За Вратот Задебелување Плус Големина Жени 2022 Есенски Модни Врвови

DEN 223.84

95% Памук, 5% Спандекс Увезени блузи без ракави за жени 2022 златна јакна за жени женски виолетова блуза долг

Ден на благодарноста на Денот на благодарноста, печатено кратко ракав, екипаж на екипажот на вратот, памук, маички маички пакувања
  • Обновено

Ден на благодарноста на Денот на благодарноста, печатено кратко ракав, екипаж на екипажот на вратот, памук, маички маички пакувања

DEN 1.67

100% полиестер Увезени ❥ 【Големина】 Азиска големина, а не големина Значи, се препорачува да изберете пог