• Обновено
Метални метални телефони на Cheeday за монтирање на магнетни автомобили, [клип и отстранување во секое време] Трајлив метален телефонски клип за повеќето држачи за маг

Метални метални телефони на Cheeday за монтирање на магнетни автомобили, [клип и отстранување во секое време] Трајлив метален

DEN 2.67
Во магацинот.

Залиха

√ кои се издржливи и го спречува да исчезне, ќе го надмине вашиот мобилен телефон. Изработено со цврсто тело на алуминиумска легура, мека силиконска подлога против лизгање, специјална пролетна и метална плоча, оваа телефонска стегалка може да се пофали со незаменлива издржливост за да остане недопрена дури и при паѓање несреќи. Она што го добивате - 1* Cheeday Metal Phone Clamp (Ве молиме, Забележете : Монтирано магнетниот автомобил не е вклучено). * Ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ, ве молиме контактирајте не кога сакате. Тестирано е да издржи 6000 пати од тестовите за стегање без да се олабави. Чедеј е професионална компанија која се базира на едноставен и модерен дизајн, ние сакаме да го промениме животот со умен дизајн. Сигурен стегач за мобилни телефони - додека возите или Face Time разговор целосно без раце; Овој метален клип со највисок квалитет на мобилниот телефон е ултра тенок и мала тежина, но направи толку добро - скоро невозможно да се пробие! Ќе трае подолго од која било друга метална плоча или мобилни телефони прстенести удари!.Изграден за магнетски телефонски монтирани - тоа не е магнет. Клип и отстрани во секое време - рабовите на металниот телефонски клип се внимателно полирани за да ги заштитат прстите. √ Телефонскиот стегач е лесен за клипување и отстранување, издржување на 6000 тестови за стегање без да се олабави. Вашето задоволство е 100% загарантирано!. √ Компатибилен со i Phone 14/14 Plus/14 Pro/14 Pro Max/13/13 Pro/13 Pro Max/12/12 Pro/12 Pro Max/11 Pro/11/SE/X/XS MAX/XR/8/8/8/8/8 8 плус/7/6 S, Samsung Galaxy Note 20/S20 Ultra 5 G/20+, LG, Sony, Nexus, One Plus, Huawei, Xiaomi, Moto, HTC итн. Заедно со тоа да биде тенок, лесен и лесен за управување, нашиот метален телефонски прицврстувач работи идеално со нашиот држач за магнетски телефон за автомобил и биро или друг држач за магнетски мобилен телефон за автомобил, за да можете да го гледате телефонот вертикално или хоризонтално раце на контролната табла за автомобили и Air Vent, Home или Office!. Кликнете Овој метален клип со највисок квалитет на мобилниот телефон е ултра тенок и мала тежина, но направен толку добро - скоро невозможно да се пробие! Ќе трае подолго од која било друга метална плоча или мобилни телефони прстенести удари!. √ Одговараат за повеќето паметни телефони од 4,7 - 7,0 инчи и случаи (не се вклопуваат со : дебели случаи како што се воено одделение, куќиште за паричник и кутија за батерија) √ Нашиот клип за мобилни телефони направен од траен лесен алуминиумски легура метал, со посебен еколошки Пријателска гребење со голема јачина и облога отпорна на корозија. Лесно за клипување, лесен за отстранување и не влијае на безжично полнење до поудобно. Ние се грижиме за вас : Ако вашиот телефонски стегач е скршен, не можете да се користи за вашиот телефон, ве молиме директно контактирајте го Чедеј за задоволно решение. Сосема нов дизајн : Не е магнет -метален метален телефон со совршен натпревар за повеќето монтирање на магнетски телефонски автомобили и држач за држач за магнетски биро. Дизајнирано од Cheeday : Работи за повеќето тенок дизајн на држачот на магнетниот телефон (дебелина од 6,8 мм) цврста алуминиумска легура на телото и отстранување во секое време не влијае на безжичното полнење што некој може да го користи и попогодно никогаш не треба стап на ништо на вашиот телефонски пакет Вклучи : ● 1 X Cheeday (X7 Air) Метален телефонски клип Ве молиме Забележете : држачот на магнетни автомобили не е вклучен и не одговара за безжичен автомобил Magsafe Mount Mount Atter Attersales : * Замена или поврат за какви било проблеми со квалитетот што се појавуваат во текот на 90 дена. Ултра трајно цврсто легура на телото-кои се издржливи и го спречуваат да исчезне, има ултра-слаб дизајн (дебелина од 6,8 мм).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Метални овци засадувачи на јагнешко месо шарено сукулентно цвеќе за живи или вештачки растенија затворено во отворено градинарски
  • Обновено

Метални овци засадувачи на јагнешко месо шарено сукулентно цвеќе за живи или вештачки растенија затворено во отворено градинарски

DEN 1.33

Најбезбеден избор : Чувајте ги очите на патот и рацете на тркалото со ова лесен за ракување со мобилни те

Ferocious Bald Eagle Car Tone
  • Обновено

Ferocious Bald Eagle Car Tone

DEN 1.33

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

Лалас и кактус во саксии Телефонски монтирање на рацете бесплатни воздушни отвори за мобилни телефони, држач за мобилни телефони
  • Обновено

Лалас и кактус во саксии Телефонски монтирање на рацете бесплатни воздушни отвори за мобилни телефони, држач за мобилни телефони

DEN 271.84

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

Hiyi Телефон монтирање за вентилатор за автомобили, бесплатна лулка во автомобили во држач за телефонски автомобили, монтирање
  • Обновено

Hiyi Телефон монтирање за вентилатор за автомобили, бесплатна лулка во автомобили во држач за телефонски автомобили, монтирање

DEN 159.84

Надграден клип за вентилатори : Поставете го монтирањето на телефонот со автомобили, има посилен, потен�