• Обновено
Јардве Нерѓосувачки Челик Кофа Лопата Надворешна Почва Лопата Сочни Алатки За Садење Кондензиран Топки За Деца Лопата За Почва Саксии Почва Топки Садење Материја?

Јардве Нерѓосувачки Челик Кофа Лопата Надворешна Почва Лопата Сочни Алатки За Садење Кондензиран Топки За Деца Лопата За Почва

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

МАЛ СКУПЕР ЗА ПОЧВА за ДЕЦА Надворешна Почва Лопата Сочни Топки За Садење Врз основа на Овој Ergономски Дизајн, Без разлика дали Садите, Оплодувате или Плевете Е Лесно. ГРАДИНА МИСТРИЈА АЛАТКА ЗА КОПАЊЕ лопата има непречено отворање и лесно може да се изора во почвата. Заштедете време за садење. ГРАДИНА ЛАЖИЧКА ??ЗЕЛЕНЧУК РАСАД ЛАЖИЧКА - Почва Сифтер Градинарство Лопата Тревник Почвата Олабавување Алатка Повеќенаменски Лопата Отворено Почвата Лопата Лесен За Употреба, Многу Лесен за Ракување, Погоден За Децата Да Ја Доживеат Забавата на Садење во Градината. ТРАНСПЛАНТАЦИЈА лопата лопата има непречено отворање и лесно може да се изора во почвата. Заштедете време за садење. МАЛИ ТОПКИ ЗА ПОЧВА оваа градинарска лажичка, може да ви обезбеди различни алатки за избор. Донесете погодност во вашиот градинарски живот. Список на пакети 1 х Карактеристики На Градинарството Од Нерѓосувачки Челик-Големина : 17,00Х4, 00Х4, 00см/6, 68Х1, 57Х1 Градинарски Топки За Почва. - Материјал : Нерѓосувачки челик Јапонска Рачна Лажичка За Почва-Боја : сребрени алатки за саксии-може да биде за собирање почва и движење на цвеќиња, зеленчук и , што е многу погодно да се користат топки за почва за деца. - Лесен и пренослив, многу удобен, можете да го користите како лопата за садење цвеќиња, лопата за садење зеленчук, борова лопата мали градинарски алатки. - Оваа градинарска алатка е подарок за вашиот градинарски пријател кој ќе има голема потреба од оваа мала работа градинарска мистрија. - Мала големина, мала тежина, градинарска алатка е лесна за носење, удобна за држење, време за држење не уморна лажичка за садење. - Врз основа на овој ergономски дизајн, без разлика дали садите, ѓубрете или плевете е лесен скупер за храна за ѓубрива.Опис на стоката лопата за одгледување почва алатката за собирање е исто така за копање, олабавување на почвата, плевене и многу повеќе.градинарство почва топки има висока издржливост, не е лесно да се деформира.сукулентите ја собираат топката за почва бонсаи се користи со прекривка, почва за саксии или ѓубриво.одгледување лажичка Парична Казна изработка, обезбедува бонсаи почвата лажичка практичност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Хомојојо Саѓи Лопата Мултиалатки Хибачи Скара Внатрешен Јаглен Скара Шпорет На Пелети Лопата Јаглен Лопата Камин Лажичка Камин
  • Обновено

Хомојојо Саѓи Лопата Мултиалатки Хибачи Скара Внатрешен Јаглен Скара Шпорет На Пелети Лопата Јаглен Лопата Камин Лажичка Камин

DEN 1108.80

Железо Лопата за трансплантација : материјал за заштита на Животната средина, безбеден и без мирис, диза

Јардве Пот Прес Мачуелос пара Метални Алатки На Отворено Рачни Алатки Метална Лопата Мистрија За Ѕидање Садење Мистрија Градинарство
  • Обновено

Јардве Пот Прес Мачуелос пара Метални Алатки На Отворено Рачни Алатки Метална Лопата Мистрија За Ѕидање Садење Мистрија Градинарство

DEN 3.00

Градинарски Рачни Алатки : Оваа лопата е совршена за одгледување и олабавување на почвата, садење цвет и

Одмрзнувачки Гаџети За Одмрзнување Во домаќинството За Чистење Мраз Лопата Лопата Челична Лопата Фрижидер Нерѓосувачка Кујна
  • Обновено

Одмрзнувачки Гаџети За Одмрзнување Во домаќинството За Чистење Мраз Лопата Лопата Челична Лопата Фрижидер Нерѓосувачка Кујна

DEN 897.60

4 Подароци : Одлични Подароци За Ресторани, Барови, Кујни, Канцеларии Итн Исто Така Е Добар Помошник За До

Раствор За Перење Прозорци Лопата За Сечење Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Гаџети За Домаќинство Фрижидер Одмрзнување Лопата
  • Обновено

Раствор За Перење Прозорци Лопата За Сечење Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Гаџети За Домаќинство Фрижидер Одмрзнување Лопата

DEN 35.04

Издржливост : Одличен Материјал Од Нерѓосувачки Челик За Да Се Обезбеди Максимална Цврстина И Издржлив�

Ханабас 6 Парчиња Тегла Зафат Лопата Битови Рачки Д Рачка За Држење Копање Гребење Алатка Градинарство Лопати Триаголна Лопата
  • Обновено

Ханабас 6 Парчиња Тегла Зафат Лопата Битови Рачки Д Рачка За Држење Копање Гребење Алатка Градинарство Лопати Триаголна Лопата

DEN 3.33

Рачка за лопата со пластичен Зафат : Одлични додатоци за замена на рачката за градинарски додатоци со ло

Воената преносна лопата и пикаксот во воената воена ховико, мала компактен пикаксе со торбичка за носење, воен вметнување опстанок
  • Обновено

Воената преносна лопата и пикаксот во воената воена ховико, мала компактен пикаксе со торбичка за носење, воен вметнување опстанок

DEN 136.00

100% гаранција за задоволство на клиентите : Ако од која било причина не сте целосно задоволни од вашата н�