• Обновено
Фрли акрилен лист, 0 .118 Дебела, бронза од ТП, големина со 12 x 12

Фрли акрилен лист, 0 .118 Дебела, бронза од ТП, големина со 12 x 12

DEN 159.84
Во магацинот.

Залиха

Димензии на пакетот : 1,27 cms (l) x 33.02 cms (w) x 34,29 cms (H). Тип на производ : Суровини. Количина на пакет : 1. Земја на потекло : Соединетите држави. Димензии на пакетот : 1,27 cms (l) x 33.02 cms (w) x 34,29 cms (H). Тип на производ : Суровини. Количина на пакет : 1. Земја на потекло : Соединетите држави. Акрилниот лист нуди извонредна оптичка јасност и оптимални перформанси што не можат да се совпаднат по секоја цена. Заеднички од врвни материјали, овие акрилни листови со клетки, овозможуваат прецизно производство на апликации да исполнат широк спектар на спецификации. Без разлика дали станува збор за сечење, дупчење, рутирање, зацементирање, полирање или термоформирање, акрилик е тежок производ за ривал. Напредната технологија исто така обезбедува супериорен отпор на атмосфера и лудост.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

АМДХЗ Чист Бакар лист Фолија Бакар Лист Лента Ролна 1мх200мм Во Различни Дебелина Месинг Тенка Плоча Добра Електрична Спроводливост,
  • Обновено

АМДХЗ Чист Бакар лист Фолија Бакар Лист Лента Ролна 1мх200мм Во Различни Дебелина Месинг Тенка Плоча Добра Електрична Спроводливост,

DEN 622.56

Месингот има висока јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може добро да ја издржи обрабо

НИЈАНКСИН Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Метал Лист Фолија Плоча Мазна Површина Исклучителна Организација Дебелина
  • Обновено

НИЈАНКСИН Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Метал Лист Фолија Плоча Мазна Површина Исклучителна Организација Дебелина

DEN 1293.12

100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, фина организација Тешко,