• Обновено
УСАМИЛИ Чист Бакар Лим Ролна Метален Лим Фолија Плоча

УСАМИЛИ Чист Бакар Лим Ролна Метален Лим Фолија Плоча

DEN 125.60
Во магацинот.

Залиха

Материјал : 99% Чист Бакар. Дебелина : 0,1 мм. Димензии На Панелот : 100 х 1000мм (Wx L). Вклучен пакет : ролна Бакарен лист. Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост и други својства за обработка. Широко се користи во индустриска, електронска опрема, самостојни проекти, занаети, декорација на згради, топлина на спроводливост итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Флексибилен пластичен лист со мега формат-бели пластични плочи за занаети, сигнали, проекти за моделирање, рамки за слики, слики
  • Обновено

Флексибилен пластичен лист со мега формат-бели пластични плочи за занаети, сигнали, проекти за моделирање, рамки за слики, слики

DEN 2.67

Нашиот лист за стирен мери 8,5 "x 11" инчи (дебелина од 0,020) и неговата висококвалитетна завршница дава свеж �

НИЈАНКСИН Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Метал Лист Фолија Плоча Мазна Површина Исклучителна Организација Дебелина
  • Обновено

НИЈАНКСИН Бакар Лим Фолија Бакар Лим Метал Месинг Цу Метал Лист Фолија Плоча Мазна Површина Исклучителна Организација Дебелина

DEN 1293.12

100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, фина организација Тешко,