• Обновено
Свилен Дураг-Мазна Свилена Ткаенина | Максимална Компресија &засилувач; Удобност

Свилен Дураг-Мазна Свилена Ткаенина | Максимална Компресија &засилувач; Удобност

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Свила. Увезени. Преклопете затворање. Миење Раце Само. Унисекс. Брави во влага. 100% Свила. Формирајте фитинг капа за врзување што помага во одржување на плетенки и завиткани фризури. Спречува разлетување и кршење и заклучување на влагата. Косата е поздрава и стиловите траат подолго. Унисекс капачето Одржува фризури со бранови, завиткани и плетенки 100% Свилени Прамени во влага.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Абаодам Гроздобер Декор Женски Ленти За Глава Женски Ленти За Глава Бел Кристал Флапер Лента За Глава, Еластична Гроздобер Глава
  • Обновено

Абаодам Гроздобер Декор Женски Ленти За Глава Женски Ленти За Глава Бел Кристал Флапер Лента За Глава, Еластична Гроздобер Глава

DEN 0.33

1920тите глава на гроздобер стил, флапер шема со кристал, совршено одговара со вашиот флапер костим.Повеќ�

Ленти За Глава За Девојчиња За Бебиња За Бебиња Момчиња Лента За Глава Со Лента За Глава За Бебиња, Лента За Коса За Растегнување
  • Обновено

Ленти За Глава За Девојчиња За Бебиња За Бебиња Момчиња Лента За Глава Со Лента За Глава За Бебиња, Лента За Коса За Растегнување

DEN 93.92

Еластични Ленти За Коса За Девојчиња Ленти За Глава За Девојчиња Нилски Коњ Лента За Глава За Бебиња Лен

ХБКПЛО Лента За Глава За Мали Деца Додатоци За Коса Со Цврст Лак Лента За Глава За Мали Деца Турбан За Глава За Бебиња 3 ПАРЧИЊА
  • Обновено

ХБКПЛО Лента За Глава За Мали Деца Додатоци За Коса Со Цврст Лак Лента За Глава За Мали Деца Турбан За Глава За Бебиња 3 ПАРЧИЊА

DEN 68.64

Ви благодариме Бебе Девојка Главата Обвива Со Лак Најлон Ленти За Глава Девојки Бебе Заврши Ленти За Гл�

Унисекс Тренинг Нараквици Цунами Големи Бранови Јапонска Култура Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента
  • Обновено

Унисекс Тренинг Нараквици Цунами Големи Бранови Јапонска Култура Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента

DEN 2.33

полиестер Увезени Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот Можете Да Но�

Бидете Срце/Маријан Лента За Глава/Католички Додаток За Коса/Католички Подароци/Католичко Училиште Додатоци За Коса/За Бебиња,
  • Обновено

Бидете Срце/Маријан Лента За Глава/Католички Додаток За Коса/Католички Подароци/Католичко Училиште Додатоци За Коса/За Бебиња,

DEN 192.00

Секоја лента за глава може да биде врзана во лак или јазол, така што ќе може да одговара на различни голе�

Блумпош Бебе Бели Ленти За Глава Големи Лакови Ленти За Коса Лакови За Коса Еластики Додатоци За Коса За Девојчиња Новороденчиња
  • Обновено

Блумпош Бебе Бели Ленти За Глава Големи Лакови Ленти За Коса Лакови За Коса Еластики Додатоци За Коса За Девојчиња Новороденчиња

DEN 0.33

Материјал : шифон,кристал,бисери,сатенска лента Боја : бела Големина на бендот : ширина од 0,7 инчи,дебелин