• Обновено
СЛАТВ Круни И Дијадеми За Жени, Кралица Круна, Свадба Дијадема За Невеста, Роденден Круна, Костим Партија Коса Додатоци

СЛАТВ Круни И Дијадеми За Жени, Кралица Круна, Свадба Дијадема За Невеста, Роденден Круна, Костим Партија Коса Додатоци

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

♕ Додадете магичен допир на вашиот голем ден со носење на овие костими круни. Гледате во сензационалните и уникатни метални круни. ♕ Изработени од поставување златен метал и разнобојни скапоцени камења, овие дијадеми се одликуваат во барокен стил со гроздобер и изразен шарм. Најдобар костим тиара За Ноќта на Вештерките. Големина на ушите : Бронзената Круна е прибл. 2,3 инчи во висина, 5,8 инчи во дијаметар;. ♕ Безбедност : металната круна е со висок квалитет, блиску како целосна рунда за совршено вклопување. Пински јамки под круната за дополнителна безбедност. ♕ Совршен за Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Театарот, Косплеј, Матурска, Роденден, Прослава, Празник, Годишнина, Свадба, забава Со Костими или за која било друга посебна пригода. ♕ Обложен со неверојатни јасни Австриски кристали со различни големини, овој дизајн на круната базиран на барокен гроздобер стил, во голема мера за да ја покаже својата култура и мода, тој е најдобриот избор за љубителите на барокната мода. БРЕНД ПРИКАЗНА од блажен почеток, СЛАТВ пронајден во 2011 година со една колекција за свадба. Со текот на годините, таа еволуираше во широка линија на стилски производи кои ги додаваат жените од глава до пети, за сите специјални прилики и фестивали. ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ. Пенливи со јасни тркалезни кристали и кристали во форма на капка, оваа легендарна убавица предизвикува благодат Од Стариот Свет и дворска елеганција. Сигурно ќе ве натера да блеснете на денот на вашата венчавка!. Драматична глава со безвременски квалитет. Завршува со четири јамки кои ви дозволуваат да го прицврстите во вашата коса со боби иглички. Нема грижа додека танцувате на вашиот голем ден! Погоден за свадба, свршувачка, матурска, забава, натпревар или која било пригода што сакате да бидете пошармантни. - Ремек-Делото Го Истакнува Вашето Благородништво, А Вашиот Избор Ја Надополнува Нашата Енергија!!! -. * Рачно Изработени Уметнички Дела Оваа Гроздобер златна круна За Ноќта на Вештерките е оригинален дизајн целосно рачно изработен ОД СВИТВ. Секоја убава рака жична глава со висококвалитетни кристали и монистра. * Врвен Квалитет сите се направени од најдобрите материјали што би можеле да ги најдемезначи, тие се доволно цврсти за да издржат долгогодишно носење и да изгледаат прекрасно во годините што доаѓаат. Совршен за Свадба, Роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Театар, Косплеј, Матурска, Прослава, Празник, Годишнина, Фотосесија, забава Со Костими или за која било друга посебна пригода.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ленти за глава за Девојчиња 3 парчиња Лента За Коса Додатоци За Бебиња Ленти За Глава Еластични Цветни Детски Комплети Девојки
 • Обновено

Ленти за глава за Девојчиња 3 парчиња Лента За Коса Додатоци За Бебиња Ленти За Глава Еластични Цветни Детски Комплети Девојки

DEN 120.00

Гребење А Не Бебе Девојка Коса Обвивки Девојки Ленти За Глава Мали Лакови За Девојчиња Гроздобер Возбуд

Блумпош Бебе Бели Ленти За Глава Големи Лакови Ленти За Коса Лакови За Коса Еластики Додатоци За Коса За Девојчиња Новороденчиња
 • Обновено

Блумпош Бебе Бели Ленти За Глава Големи Лакови Ленти За Коса Лакови За Коса Еластики Додатоци За Коса За Девојчиња Новороденчиња

DEN 0.33

Материјал : шифон,кристал,бисери,сатенска лента Боја : бела Големина на бендот : ширина од 0,7 инчи,дебелин

400 Парчиња Парфем Тест Ленти-Еднократна Употреба Бел Парфем Блотер Етерични Масла Хартија За Еднократна Употреба Парфем Тестер
 • Обновено

400 Парчиња Парфем Тест Ленти-Еднократна Употреба Бел Парфем Блотер Етерични Масла Хартија За Еднократна Употреба Парфем Тестер

DEN 191.68

Количина на пакет : пакетот доаѓа со 400 парчиња парфем хартија ленти, обезбедувајќи ви брзи и точни резул

ХБКПЛО Лента За Глава За Мали Деца Додатоци За Коса Со Цврст Лак Лента За Глава За Мали Деца Турбан За Глава За Бебиња 3 ПАРЧИЊА
 • Обновено

ХБКПЛО Лента За Глава За Мали Деца Додатоци За Коса Со Цврст Лак Лента За Глава За Мали Деца Турбан За Глава За Бебиња 3 ПАРЧИЊА

DEN 68.64

Ви благодариме Бебе Девојка Главата Обвива Со Лак Најлон Ленти За Глава Девојки Бебе Заврши Ленти За Гл�

ЛОВФОИВЕР Кристал Свадба Лента За Глава Рачно Изработени Лисја Кристални Невестински Глави За Свадба Додатоци За Коса За Невести
 • Обновено

ЛОВФОИВЕР Кристал Свадба Лента За Глава Рачно Изработени Лисја Кристални Невестински Глави За Свадба Додатоци За Коса За Невести

DEN 0.67

Мерења : рачно изработениот украс за свадбена коса е долг приближно 14,37 инчи и широк 3,15 инчи, со петелки н

Високата Кубна Цирконска Свадбена Круна на јорснов За Невестата Дијадема Жени Цирконски Глави Кралица Роденденска Забава ЦЗ
 • Обновено

Високата Кубна Цирконска Свадбена Круна на јорснов За Невестата Дијадема Жени Цирконски Глави Кралица Роденденска Забава ЦЗ

DEN 1758.40

Некои Совети За Одржување Накит : Искрено ви ги препорачувам нашите производи Неговиот сјаен изглед сл�

Расипани Жени Роза Цветни Цвет Круна Лента За Глава Роза Ореол Венец Свадба Невестинска Коса Венец Прилагодлив Цвет Коса Венец
 • Обновено

Расипани Жени Роза Цветни Цвет Круна Лента За Глава Роза Ореол Венец Свадба Невестинска Коса Венец Прилагодлив Цвет Коса Венец

DEN 1526.40

Венецот е изработен од издржливи материјали како што се висококвалитетна пластика и полиестер Тоа е де�

Унисекс Тренинг Нараквици Цунами Големи Бранови Јапонска Култура Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента
 • Обновено

Унисекс Тренинг Нараквици Цунами Големи Бранови Јапонска Култура Мултифункционални Спортски Ленти За Пот Машки Перформанси Лента

DEN 2.33

полиестер Увезени Изработен Од Полиестер Со Двострано Печатење, Дише, Мек И Отстранува Пот Можете Да Но�

Абаодам Гроздобер Декор Женски Ленти За Глава Женски Ленти За Глава Бел Кристал Флапер Лента За Глава, Еластична Гроздобер Глава
 • Обновено

Абаодам Гроздобер Декор Женски Ленти За Глава Женски Ленти За Глава Бел Кристал Флапер Лента За Глава, Еластична Гроздобер Глава

DEN 0.33

1920тите глава на гроздобер стил, флапер шема со кристал, совршено одговара со вашиот флапер костим.Повеќ�

DonLeeving Елегантен Кристал Лист Свадба Дијадеми и Круни Кристално Приврзан Дијадема Лента За Глава За Невеста Деверуша Роденден
 • Обновено

DonLeeving Елегантен Кристал Лист Свадба Дијадеми и Круни Кристално Приврзан Дијадема Лента За Глава За Невеста Деверуша Роденден

DEN 337.60

●ГОЛЕМИНА● оваа свадбена дијадема има дијаметар од 16 см / 6,3" Тежината е мала, така што ќе можете да ја н�

Бебешки Ленти За Глава И Лакови за Девојчиња, 10 Парчиња Ленени Лакови За Коса Со Еластични Најлонски ленти за Коса, Рачно Изработени
 • Обновено

Бебешки Ленти За Глава И Лакови за Девојчиња, 10 Парчиња Ленени Лакови За Коса Со Еластични Најлонски ленти за Коса, Рачно Изработени

DEN 239.20

КавгаБесплатни Услуги На Клиентите : ние стоиме цврсто зад нашите производи Секој производ кит облаци д