• Обновено
Торта Ѕвезда Ленти За Глава Широк Турбан Лента За Глава Златен Кадифе Главата Заврши Еластична Ткаенина Главата Бендови Јога Спорт Коса Бенд Дише Коса Шамија Коса

Торта Ѕвезда Ленти За Глава Широк Турбан Лента За Глава Златен Кадифе Главата Заврши Еластична Ткаенина Главата Бендови Јога

DEN 154.56
Во магацинот.

Залиха

Ѕвезда главата бенд користете високо-технолошки спандекс, Супер мека и дише,најмногу одговара за секого. Широките ленти за глава за жени за жени се 3 пакувања ленти за глава со различни бои и стил што ќе ги изберете : црвена,виолетова и сина. Кадифени ленти за коса дизајнирани со печатење Во Гроздобер стил На Бохемија, меката еластична обвивка за глава ви носи помодерен фустан. Со различни начини на носење. Црната обвивка за глава е погодна за секакви прилики или други активности. Без разлика дали купувате, правите јога, трчате, пешачите или возите велосипед, тоа одговара на сите намени и ги задоволува сите ваши потреби. Жените турбан за себе ги носат како што сакате или споделувате со вашите девојки, сестри, мајка итн. Подарете го како совршен подарок на родендени, годишнини, денот на вљубените, денот на мајката или какви било други фестивали. Матиерал : Еластичен Висококвалитетен памук. Големина : Ширина 5,5 инчи (15 см), Должина 9,05 инчи (25 см). Ширина на истегнување : лентата за глава може да се протега нагоре 12 инчи. Пакет : Вклучуваат 3 Пакувања бохо лента за глава. ТОРТА е продавница за додатоци за бутици која интегрира разни ленти за глава и шалови за глава за жени и девојки. Ние се занимаваме со создавање супериорни предмети за глава за некој што сака да направи одредена разлика и да се украси. Ние сме посветени на пребарување и комбинирање на најделикатните и модните елементи со нашите производи. Продолжуваме да создаваме висококвалитетни производи и да задоволуваме различни потреби на нашите клиенти. Шамија за глава за девојчиња се направени од мека ткаенина, која е мека и лесна за употреба.Можете да го користите за да ги заштитите ушите кога сакате да правите некои активности на отворено. Совршената облека за глава ужива уникатен дизајн и одличен дезен што е идеален избор за вас.Еластична и лесно може да се прилагоди според вашата желба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Бебе Девојка Најлон Лента За Глава Новороденче Врзани Лакови Коса Лакови Новороденче Бебе Шапка Мали Лакови Гросгрин Лента Коса
  • Обновено

Бебе Девојка Најлон Лента За Глава Новороденче Врзани Лакови Коса Лакови Новороденче Бебе Шапка Мали Лакови Гросгрин Лента Коса

DEN 49.76

Сите Димензии Се Мерат Рачно, Може Да Има Отстапувања Од 12 См Секој Месец Е Нова Година Нане Бебешка Обле

400 Парчиња Парфем Тест Ленти-Еднократна Употреба Бел Парфем Блотер Етерични Масла Хартија За Еднократна Употреба Парфем Тестер
  • Обновено

400 Парчиња Парфем Тест Ленти-Еднократна Употреба Бел Парфем Блотер Етерични Масла Хартија За Еднократна Употреба Парфем Тестер

DEN 191.68

Количина на пакет : пакетот доаѓа со 400 парчиња парфем хартија ленти, обезбедувајќи ви брзи и точни резул

ИЗВОР на ПОВРЕДА на МОЗОКОТ 8 парчиња Бебиња Девојчиња Новородени Ленти За Глава Лакови Мали Деца Јазли Ленти За Коса Мека Обвивка
  • Обновено

ИЗВОР на ПОВРЕДА на МОЗОКОТ 8 парчиња Бебиња Девојчиња Новородени Ленти За Глава Лакови Мали Деца Јазли Ленти За Коса Мека Обвивка

DEN 798.40

Декор Најдобра Зделка По Најдобра Цена Категории На Продавници За Мени Машки Накит Женски Накит Сребре�

СОЛУСТ Црвена Перика Црвена Перика Женски Ленти За Глава Невестински Кристален Сјај Кристали Гроздобер За Свадба Роденден Црвена
  • Обновено

СОЛУСТ Црвена Перика Црвена Перика Женски Ленти За Глава Невестински Кристален Сјај Кристали Гроздобер За Свадба Роденден Црвена

DEN 235.04

Подарок за љубовник, девојка, сопруга и мајка Ова е одличен избор за свршувачка или свадбен накит Прекра

ХБКПЛО Лента За Глава За Мали Деца Додатоци За Коса Со Цврст Лак Лента За Глава За Мали Деца Турбан За Глава За Бебиња 3 ПАРЧИЊА
  • Обновено

ХБКПЛО Лента За Глава За Мали Деца Додатоци За Коса Со Цврст Лак Лента За Глава За Мали Деца Турбан За Глава За Бебиња 3 ПАРЧИЊА

DEN 68.64

Ви благодариме Бебе Девојка Главата Обвива Со Лак Најлон Ленти За Глава Девојки Бебе Заврши Ленти За Гл�

Абаодам Гроздобер Декор Женски Ленти За Глава Женски Ленти За Глава Бел Кристал Флапер Лента За Глава, Еластична Гроздобер Глава
  • Обновено

Абаодам Гроздобер Декор Женски Ленти За Глава Женски Ленти За Глава Бел Кристал Флапер Лента За Глава, Еластична Гроздобер Глава

DEN 0.33

1920тите глава на гроздобер стил, флапер шема со кристал, совршено одговара со вашиот флапер костим.Повеќ�

Високата Кубна Цирконска Свадбена Круна на јорснов За Невестата Дијадема Жени Цирконски Глави Кралица Роденденска Забава ЦЗ
  • Обновено

Високата Кубна Цирконска Свадбена Круна на јорснов За Невестата Дијадема Жени Цирконски Глави Кралица Роденденска Забава ЦЗ

DEN 1758.40

Некои Совети За Одржување Накит : Искрено ви ги препорачувам нашите производи Неговиот сјаен изглед сл�

Бидете Срце/Маријан Лента За Глава/Католички Додаток За Коса/Католички Подароци/Католичко Училиште Додатоци За Коса/За Бебиња,
  • Обновено

Бидете Срце/Маријан Лента За Глава/Католички Додаток За Коса/Католички Подароци/Католичко Училиште Додатоци За Коса/За Бебиња,

DEN 192.00

Секоја лента за глава може да биде врзана во лак или јазол, така што ќе може да одговара на различни голе�