• Обновено
Sailstar 6Pack Не-затемнувачки G9 Дневна Светлина Бела 5000K &засилувач; 8Pack Не-затемнување G9 Природна Дневна Светлина Бела 4000K

Sailstar 6Pack Не-затемнувачки G9 Дневна Светлина Бела 5000K &засилувач; 8Pack Не-затемнување G9 Природна Дневна Светлина Бела

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

€5000k Дневна Светлина Бела И 360°Околу Осветлување●sailstar G9 сијалица за да испушти светла дневна светлина од 5000k бело без отсјај, без треперење, без заслепување, не синкаво. Здраво е за твоето око. Исто така, нема олово или жива, НЕМА УВ или ИР зрачење. 360°Околу Осветлувањето, проѕирниот пластичен капак во форма на цилиндар е корисен за да ви овозможи пошироко и појасно искуство со осветлување без слепи агли или сенка. ●Основни Светилки G9 Со Широка Примена ● димензијата На LED сијалицата G9 е 15, 5x50, 5mm/0, 61x1, 98in, што е подолго од традиционалните халогени светилки чија димензија е 12, 7x43, 2mm/0, 5x1, 7in. Широка апликација g9 Led Диоди совршен за кристален лустер, приврзоци, тавански светилки, кабинети, ѕидни светилки и столни ламби итн. Queramic Bi-pin База, Брзо Дисипација на Топлина q9 Сијалица 40w со огноотпорни керамички база, која има високи перформанси дисипација на топлина од обичните LED светилки. Доволно е безбедно да го користите дури и за вашата спална соба или кујна или други места дома. Светилките г9 имаат долг животен век од 30000 часа можат да ви обезбедат потопол прекрасен живот. ● 3 Години По Продажбата На Производот Sailstar обезбеди 30 дена враќање на парите и 3 години по продажбата, ве молиме не двоумете се преку за да не известите за какви било проблеми(како оштетени/неисправни), ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот во рок од 24 часа и да ви дадеме професионална услуга по продажбата. Бренд На Sailstar се обврза да развива висококвалитетна G9 LED сијалица повеќе од десет години" Создавање Вредност Со Светлина", ќе работиме со потрошувачите за континуирано да создаваме подобар живот. Развој за корисниците и општеството со ископување на вредноста на "светлината.".

Основни карактеристики

Најдобри понуди