• Обновено
Кутии За Пакување трепки Дизајн 3д Трепки Кутија Трепки Кутија

Кутии За Пакување трепки Дизајн 3д Трепки Кутија Трепки Кутија

DEN 593.60
Во магацинот.

Залиха

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба. Организаторот за виткање трепки е погоден за секојдневно носење и ви помага да управувате со трепките. Кутијата за пакување трепки е задолжителна за девојки, љубители на шминка, шминкери и салони за убавина. Идеален подарок за вашата мајка, девојка или сопруга на роденден, Денот на Вљубените или други важни прилики, чувајте ја секогаш убава и привлечна. Спецификација : Име : празна боја на кутијата за трепки како што е прикажано пакетот вклучува : кутија*1 послужавник*1.

Основни карактеристики

Name:
empty eyelash box
Color as shown:
Package includes:
box*1:
tray*1 :

Најдобри понуди

АМЗ девојче за трепки за девојчиња Индивидуални трепки 0,03мм C навивам 16мм 20 реда Класични екстензии на трепките за продолжување
  • Обновено

АМЗ девојче за трепки за девојчиња Индивидуални трепки 0,03мм C навивам 16мм 20 реда Класични екстензии на трепките за продолжување

DEN 0.67

Type Тип на ставка : Класично продолжување на трепките, C навивам, дебелина од 0,03 мм, 13мм, супер мека меки фо�

Манекен За Трепки од пилипан, Отстранлива Глава За Продолжување На Трепките Манекен За Шминка За Лице За Продолжување На Трепките,
  • Обновено

Манекен За Трепки од пилипан, Отстранлива Глава За Продолжување На Трепките Манекен За Шминка За Лице За Продолжување На Трепките,

DEN 0.33

Еластичност на симулација : полнење Со Висока густина, висок степен на симулација на враќање по притиск�

Организатори И Складирање НА Трепки ОЛАЧИКО, Мали 5-Слојни Садови за Трепки за Продолжување На Трепките,Транспарентен Организатор
  • Обновено

Организатори И Складирање НА Трепки ОЛАЧИКО, Мали 5-Слојни Садови за Трепки за Продолжување На Трепките,Транспарентен Организатор

DEN 1.67

ГОЛЕМИНА НА КАМПАКТОТ : големината на организаторот на трепките е само 2, 36х4, 72х2, 93 инчи, компактна голем�

Продолжување на трепките лажни мијалник за мијалник/индивидуално снабдување за продолжување на трепките за употреба на салон/j
  • Обновено

Продолжување на трепките лажни мијалник за мијалник/индивидуално снабдување за продолжување на трепките за употреба на салон/j

DEN 142.24

1 100% рачен производ со употреба на премиум материјали : My Beautyeyes лажен мијалник за мијалник е 100% рачен про�

Црвен ембер природен факс на трепки за мијалник ленти за трепки природни зрачни меки 3D ефект натприродни лажни трепки за еднократна
  • Обновено

Црвен ембер природен факс на трепки за мијалник ленти за трепки природни зрачни меки 3D ефект натприродни лажни трепки за еднократна

DEN 109.60

100% рачно изработени Црвените трепки за ембер ги користат најдобрите фини синтетички влакна за да обезб

Садење трепки Постер Салон За Убавина Инокулација На Трепките Постер За Салон За Убавина Постер-Постер За Собни Posетски Постери
  • Обновено

Садење трепки Постер Салон За Убавина Инокулација На Трепките Постер За Салон За Убавина Постер-Постер За Собни Posетски Постери

DEN 1377.60

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

Трепки Руски ленти со трепки со трепки од мијалки со мијалки, бујни меки природни трепки лажни трепки за очи 20 пара како искачувања
  • Обновено

Трепки Руски ленти со трепки со трепки од мијалки со мијалки, бујни меки природни трепки лажни трепки за очи 20 пара како искачувања

DEN 191.84

Оригинална намера на дизајн : Дами како ефектот на екстензии на трепките, но потребно е време и има потре