• Обновено
Кутии За Пакување трепки Дизајн 3д Трепки Кутија Трепки Кутија

Кутии За Пакување трепки Дизајн 3д Трепки Кутија Трепки Кутија

DEN 593.60
Во магацинот.

Залиха

Празната кутија за трепки е изработена од сигурен материјал, така што можете да ја користите со доверба. Организаторот за виткање трепки е погоден за секојдневно носење и ви помага да управувате со трепките. Кутијата за пакување трепки е задолжителна за девојки, љубители на шминка, шминкери и салони за убавина. Идеален подарок за вашата мајка, девојка или сопруга на роденден, Денот на Вљубените или други важни прилики, чувајте ја секогаш убава и привлечна. Спецификација : Име : празна боја на кутијата за трепки како што е прикажано пакетот вклучува : кутија*1 послужавник*1.

Основни карактеристики

Name:
empty eyelash box
Color as shown:
Package includes:
box*1:
tray*1 :

Најдобри понуди

Фомијес 3 парчиња Кутија За Лепак За Трепки Алатки За Трепки Алатки За Екстензии На Трепки Дамски Алатки Тегла Отпорна На Истекување
  • Обновено

Фомијес 3 парчиња Кутија За Лепак За Трепки Алатки За Трепки Алатки За Екстензии На Трепки Дамски Алатки Тегла Отпорна На Истекување

DEN 657.60

КОНТЕЈНЕР за ТРЕПКИ Едноставна кутија за складирање трепки е едноставна, многу удобна, практична...

Лажни Трепки Шушкави 18мм Природни 3д Вештачки Трепки Од Визон Спакувајте 10 Пара 10 Стилови Мешани Меки Лажни Трепки За Повеќекратна
  • Обновено

Лажни Трепки Шушкави 18мм Природни 3д Вештачки Трепки Од Визон Спакувајте 10 Пара 10 Стилови Мешани Меки Лажни Трепки За Повеќекратна

DEN 143.84

Постојат 10 пара различни трепки со индивидуални светкави футроли за трепки кои ја овозможуваат преносл

Манекен За Трепки од пилипан, Отстранлива Глава За Продолжување На Трепките Манекен За Шминка За Лице За Продолжување На Трепките,
  • Обновено

Манекен За Трепки од пилипан, Отстранлива Глава За Продолжување На Трепките Манекен За Шминка За Лице За Продолжување На Трепките,

DEN 0.33

Еластичност на симулација : полнење Со Висока густина, висок степен на симулација на враќање по притиск�

Лажни трепки за очите на очите 8д мачки за очи за очи, природен изглед, кластерски мијалки, меки драматични волуменски волуменски
  • Обновено

Лажни трепки за очите на очите 8д мачки за очи за очи, природен изглед, кластерски мијалки, меки драматични волуменски волуменски

DEN 652.80

Меки ефект : Направете ги трепките со мекили меки совршен ефект, трепките природен изглед ви даваат 3Д из

Продолжување на трепките лажни мијалник за мијалник/индивидуално снабдување за продолжување на трепките за употреба на салон/j
  • Обновено

Продолжување на трепките лажни мијалник за мијалник/индивидуално снабдување за продолжување на трепките за употреба на салон/j

DEN 142.24

1 100% рачен производ со употреба на премиум материјали : My Beautyeyes лажен мијалник за мијалник е 100% рачен про�