• Обновено
Рак за садови Кујт, кујна над мијалник за миење садови за сушење на решетки за мол

Рак за садови Кујт, кујна над мијалник за миење садови за сушење на решетки за мол

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Големина : (L*W*H) 65*23*51cm/25.6*9.1*20.1inches. Висок квалитет, водоотпорен и искривен, долг животен век, стабилна структура, ng beacapacity, мазен допир и не ги повредува вашите раце. Со најразлични корпи за виси, можете да поставите чинии, чинии, стапчиња за јадење, кујнски ножеви, табли за сечење, итн. Користете го целосниот простор над мијалникот за кујната за да го направите приливот на прибор за јадење поудобно и ефикасно да го зачувате бродот на кабинетот. Willе ја започнеме стоката за вас во рок од 24-36 часа, квалитетот е загарантиран, доколку има каква било штета, ве молиме контактирајте не по е-пошта веднаш. Големина : (L*W*H) 65*23*51cm/25.6*9.1*20.1inches. Висок квалитет, водоотпорен и искривен, долг животен век, стабилна структура, ng beacapacity, мазен допир и не ги повредува вашите раце. Со најразлични корпи за виси, можете да поставите чинии, чинии, стапчиња за јадење, кујнски ножеви, табли за сечење, итн. Користете го целосниот простор над мијалникот за кујната за да го направите приливот на прибор за јадење поудобно и ефикасно да го зачувате бродот на кабинетот. Willе ја започнеме стоката за вас во рок од 24-36 часа, квалитетот е загарантиран, доколку има каква било штета, ве молиме контактирајте не по е-пошта веднаш. Име : решетката за мијалник за кујни / сад за садови : Тип на ставка за складирање : сад, плочи : 65*23*51cm / 25.6*9.1*20.1 Inches Applicable простор : Метод на кујната : Кујнските прибор се реквизити на снимање. Да се ​​направи разлика во аголот на светлина и снимање, бојата на сликата може да биде различна од производот. Погледнете ја вистинската боја. Мерење на димензиите, може да има грешка од ± 2 см.

Основни карактеристики

Најдобри понуди