• Обновено
Рак за садови Кујт, кујна над мијалник за миење садови за сушење на решетки за мол

Рак за садови Кујт, кујна над мијалник за миење садови за сушење на решетки за мол

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Големина : (L*W*H) 65*23*51cm/25.6*9.1*20.1inches. Висок квалитет, водоотпорен и искривен, долг животен век, стабилна структура, ng beacapacity, мазен допир и не ги повредува вашите раце. Со најразлични корпи за виси, можете да поставите чинии, чинии, стапчиња за јадење, кујнски ножеви, табли за сечење, итн. Користете го целосниот простор над мијалникот за кујната за да го направите приливот на прибор за јадење поудобно и ефикасно да го зачувате бродот на кабинетот. Willе ја започнеме стоката за вас во рок од 24-36 часа, квалитетот е загарантиран, доколку има каква било штета, ве молиме контактирајте не по е-пошта веднаш. Големина : (L*W*H) 65*23*51cm/25.6*9.1*20.1inches. Висок квалитет, водоотпорен и искривен, долг животен век, стабилна структура, ng beacapacity, мазен допир и не ги повредува вашите раце. Со најразлични корпи за виси, можете да поставите чинии, чинии, стапчиња за јадење, кујнски ножеви, табли за сечење, итн. Користете го целосниот простор над мијалникот за кујната за да го направите приливот на прибор за јадење поудобно и ефикасно да го зачувате бродот на кабинетот. Willе ја започнеме стоката за вас во рок од 24-36 часа, квалитетот е загарантиран, доколку има каква било штета, ве молиме контактирајте не по е-пошта веднаш. Име : решетката за мијалник за кујни / сад за садови : Тип на ставка за складирање : сад, плочи : 65*23*51cm / 25.6*9.1*20.1 Inches Applicable простор : Метод на кујната : Кујнските прибор се реквизити на снимање. Да се ​​направи разлика во аголот на светлина и снимање, бојата на сликата може да биде различна од производот. Погледнете ја вистинската боја. Мерење на димензиите, може да има грешка од ± 2 см.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Јах телескопска полица за мијалник од не'рѓосувачки челик мијалник за миење садови за складирање на бања за бања решетката кујна
  • Обновено

Јах телескопска полица за мијалник од не'рѓосувачки челик мијалник за миење садови за складирање на бања за бања решетката кујна

DEN 2.00

Проширок дизајн : Може да задоволи различни потреби, да се прилагоди на различни големини на мијалник, с�

Кујна полица практично складирање решетки за решетки за садови за садови за одводната решетка за кујнски решетки за тристепени
  • Обновено

Кујна полица практично складирање решетки за решетки за садови за садови за одводната решетка за кујнски решетки за тристепени

DEN 1126.40

Заштеда на вашата кујна countertop од збркана и ви обезбедува удобна околина за готвење со сè што е организир

Организатор на кујнски мијалник Хенглисам, организатор на мијалник за сунѓер со сунѓер со држач за садови за садови за кујнски
  • Обновено

Организатор на кујнски мијалник Хенглисам, организатор на мијалник за сунѓер со сунѓер со држач за садови за садови за кујнски

DEN 223.84

Хенглисам е составен од млад и енергичен тим Во текот на изминатата деценија, од дневна соба до кујна, од

Дебела решетка за мијалник за кујна, решетка за садови, решетка за одвод, прибор за јадење, решетка за садови, кутија за складирање
  • Обновено

Дебела решетка за мијалник за кујна, решетка за садови, решетка за одвод, прибор за јадење, решетка за садови, кутија за складирање

DEN 1036.80

Прилагодување со еден клуч, само едно притискање, лесно прилагодување со должина од четири фази Чашата �

Јах -сад за сушење на садот над мијалникот се тркалаат од не'рѓосувачки челик силиконски обложена повеќенаменска преклопна кујна
  • Обновено

Јах -сад за сушење на садот над мијалникот се тркалаат од не'рѓосувачки челик силиконски обложена повеќенаменска преклопна кујна

DEN 2.33

1 За сушење чаши, чинии, садови, чинии, прибор за јадење и прибор за готвење над мијалникот 2 За платформат

Решетката кујна партала за складирање на сунѓер мијалник за мијалник за домаќинства тапа за чистење кујнски материјали за чистење
  • Обновено

Решетката кујна партала за складирање на сунѓер мијалник за мијалник за домаќинства тапа за чистење кујнски материјали за чистење

DEN 0.67

Боја : розова, зелена решетка за сушење на садот за преклопување со сушење на фен за дренажа, модерна куј�

Луксуз 4 парчиња со чешма со чешма за мијалник за миење садови за сушење мијалник за сушење на мијалник за сушење душек мијалник
  • Обновено

Луксуз 4 парчиња со чешма со чешма за мијалник за миење садови за сушење мијалник за сушење на мијалник за сушење душек мијалник

DEN 1.00

Силикон Мијалник на дното : Производот доаѓа со едноставна боја, која е полна со елеганција Совршено за �