• Обновено
ИГ-1 05055ХЕ Хсс Крај Мил, 4 Флејта, Тиалн-Екстремна Завршница, Долга Должина, 3-1/4 Должина, 3/8

ИГ-1 05055ХЕ Хсс Крај Мил, 4 Флејта, Тиалн-Екстремна Завршница, Долга Должина, 3-1/4 Должина, 3/8

DEN 374.56
Во магацинот.

Залиха

Подолга должина на флејта од типот Е2031 и овозможува подлабоко сечење. Лесно за повторно мелење. Високи Перформанси. ЈГ-1 е со седиште Во Јужна Кореја. Димензии на пакетот : 3.0 "L x 1.0" W x 1.0 " H. глобален лидер во алатките за сечење, YG-1 обезбедува мелници со високи перформанси, вежби, славини и ротирачки алатки повеќе од 20 години. Искористувањето на натпреварувачкиот дух и вертикалната интеграција ни овозможува да обезбедиме највисок квалитет по најдобра цена. Ова е причината зошто велиме Дека ако НЕ Е YG-1, тоа не е совршено.

Основни карактеристики

Најдобри понуди