• Обновено
Дрео 42 Пилот Про Кула Вентилатор Со Далечински, Црна &засилувач; Кула Вентилатор Со Далечински, 90° Осцилирачки Вентилатор Без Сечила, 42 Инчи, Тивка со 6 Брзини, ГОЛЕМ

Дрео 42 Пилот Про Кула Вентилатор Со Далечински, Црна &засилувач; Кула Вентилатор Со Далечински, 90° Осцилирачки Вентилатор

DEN 3199.68
Во магацинот.

Залиха

Ќе имате многу опции за воздух за да ги исполните потребите за ладење на сите во секоја соба. Опремен со 9 брзини и 4 паметни режими (Нормални, Природни, Автоматски И Спиење). Производ 2 : Приспособлив Проток На Воздух : овој електричен вентилатор се напојува со 6 брзини на ветерот и 4 режими (Нормални, Природни, Спиење и Автоматски), совршено прилагодени за да ги задоволат посакуваните потреби за циркулација на воздухот во врелата средина., Кампер, Студентски Дом или домашна канцеларија. Нуди континуиран, освежувачки ветер што ги одржува сите во собата удобни во топлите денови. Дрео 42" Пилот Про Кула Вентилатор Со Далечински Управувач, 25 DB Тивок Dc Пренослив Вентилатор Без Сечила, 90° Осцилирачки,12h Тајмер, 9 Брзини,4 Режими, LED Дисплеј, Вентилатори На Подот За Домашна Канцеларија Во Спалната Соба, Црна (DR-HTF005)Спецификации : Сертификација : Etl Сертифицирана Инсталација : Едноставна Основна Монтажа Погодност : Карактеристики На Далечинскиот Управувач : 4 брзини на вентилаторот и 9 режими На ветер Што Осцилираат : 90° Моќност адаптер : влез 100-240v, 50/60hz, ИЗЛЕЗ : 24v=1а Номинална Моќност : 24 W БРЗИНА На ветерот : 24f/S Ниво На Бучава : 25db-45db тајмер : 12 Часдрео КУЛА ВЕНТИЛАТОР ЗА СПАЛНА СОБА, 90° Осцилирачки ВЕНТИЛАТОР, 42 Инчен Вентилатор За Подот Без сечила, тивок вентилатор За ладење со далечински управувач, led дисплеј, 6 Брзини 4 Режими, 12 часовен тајмер, Стоечки Вентилатори За Канцеларија Во Домашна Соба, Вентилатор за крузер протис КУЛА ДОАЃА со Голем Led Дисплеј и Директна Контролна табла каде што можете Да Управувате Со Осцилацијата, Брзините НА Вентилаторот, Режимите и Немите. Овој вентилатор без сечила е дизајниран да ја максимизира покриеноста на протокот на воздух, со агол на осцилација широк 90° ја отстранува топлината на секој агол.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Вентилатор Без Сечила Вестингхаус И Прочистувач На Воздух во еден | Вистински филтри За СТЕРИЛИЗАЦИЈА НА ХЕПА И УВ и отстранува
  • Обновено

Вентилатор Без Сечила Вестингхаус И Прочистувач На Воздух во еден | Вистински филтри За СТЕРИЛИЗАЦИЈА НА ХЕПА И УВ и отстранува

DEN 3199.84

ПАМЕТЕН ВЕНТИЛАТОР : Вентилаторот на Кулата вестингхаус 32" 3во1 Без Сечила Со Прочистувач на Воздух може

Навивачите На Кулата Без Сечила ВАЈЗ Со Далечински Управувач, Снабдување Со Воздух Со Голем Агол Од 80°, Тајмер Од 8 Часа, Лесен
  • Обновено

Навивачите На Кулата Без Сечила ВАЈЗ Со Далечински Управувач, Снабдување Со Воздух Со Голем Агол Од 80°, Тајмер Од 8 Часа, Лесен

DEN 9635.36

Безбеден и Лесен за употреба : Без сечила што брзо се вртат значи безбедни за луѓето / миленичињата и лес�

ИЗОБУ ЛИЛИЈАНГ - - Ладилници За Испарување Домашен Вентилатор Без Лисја, Вентилатор За Климатизација Со Двојно Ладење, За Ладење
  • Обновено

ИЗОБУ ЛИЛИЈАНГ - - Ладилници За Испарување Домашен Вентилатор Без Лисја, Вентилатор За Климатизација Со Двојно Ладење, За Ладење

DEN 8230.40

●Вентилатор за ладење прекинувач за далечински управувач на долги растојанија, уживајте во ладно во се

ИСОБУ ЛИЛИЈАНГ - - Испарувачки Ладилници Вентилатор На Кулата, 3-Брзински Пренослив Осцилирачки Вентилатор, Далечински Управувач,
  • Обновено

ИСОБУ ЛИЛИЈАНГ - - Испарувачки Ладилници Вентилатор На Кулата, 3-Брзински Пренослив Осцилирачки Вентилатор, Далечински Управувач,

DEN 3996.00

●Осцилацијаима корист од широката осцилирачка карактеристика што значи дека вентилаторот се врти од л

Вацџ Кула Вентилатор Со Далечински Управувач Осцилирачка Тешка Тркалезна Основа 3 Брзина 8 Часовен ТАЈМЕР ПРЕДВОДЕН Дисплеј
  • Обновено

Вацџ Кула Вентилатор Со Далечински Управувач Осцилирачка Тешка Тркалезна Основа 3 Брзина 8 Часовен ТАЈМЕР ПРЕДВОДЕН Дисплеј

DEN 1248.00

Свежиот и природен ветер нема да исчезне долго време, постои висина и повеќе благодат, зголемување за 88 �

ИСОБУ ЛИЛИЈАНГ-Вентилатор На Кулата Со Контрола На Копчето, Осцилирачки Ладилници За Испарување Вентилатор За Климатизација,Тивок
  • Обновено

ИСОБУ ЛИЛИЈАНГ-Вентилатор На Кулата Со Контрола На Копчето, Осцилирачки Ладилници За Испарување Вентилатор За Климатизација,Тивок

DEN 5539.68

● Добредојдовте во продавницата За време на настанот во продавницата, цената е поволна, ве молиме нарач

ЈЦДГ Тивка Работа Осцилирачки Електричен Вентилатор Со Далечински Управувач И 3-Брзински Поставки, За Дома И Канцеларија, Црна,
  • Обновено

ЈЦДГ Тивка Работа Осцилирачки Електричен Вентилатор Со Далечински Управувач И 3-Брзински Поставки, За Дома И Канцеларија, Црна,

DEN 3371.68

●Функција за осцилација : ставете го вентилаторот каде било на вашата работна маса или маса и оставете �

ЗПИ Енергетски Ефикасен Вентилатор Без Лед Дисплеј, Ладилници За Испарување Со Далечински Управувач, Вентилатор За Безбедносна
  • Обновено

ЗПИ Енергетски Ефикасен Вентилатор Без Лед Дисплеј, Ладилници За Испарување Со Далечински Управувач, Вентилатор За Безбедносна

DEN 0.33

Двојна Контрола : Премногу Уморни за Да Станете За Да Ги Прилагодите Поставките На Ладилникот кога Ќе Им

Цизпф Ладење Вентилатор Палто За Носење Климатизиран Долг Ракав Кул За Мажи Заштита Од Сонце Работа Риболов Активности На Отворено
  • Обновено

Цизпф Ладење Вентилатор Палто За Носење Климатизиран Долг Ракав Кул За Мажи Заштита Од Сонце Работа Риболов Активности На Отворено

DEN 1.67

Креативно ПАЛТО за ЛАДЕЊЕ : Дојдете со отстранлив вентилатор кој го движи свежиот воздух по грбот и рамо

HTLT Виткање Вентилатор Во Рака Бамбус Навивачи Женски Издлабени Бамбус Рака Држи Вентилатор Лето Гроздобер Бамбус Вентилатор,
  • Обновено

HTLT Виткање Вентилатор Во Рака Бамбус Навивачи Женски Издлабени Бамбус Рака Држи Вентилатор Лето Гроздобер Бамбус Вентилатор,

DEN 422.40

€Y_ Овој Рачен Вентилатор Не Само што може да Го Подобри Вашиот Темперамент, туку И да Ве Одржува Ладни в�