• Обновено
Бфпетом Отворени Кревети За Кучиња За Големи Кучиња, Водоотпорен Кревет За Кучиња за Средни, Големи, Екстра Големи Кучиња, Ортопедски Кревет За Кучиња со Отстранли?

Бфпетом Отворени Кревети За Кучиња За Големи Кучиња, Водоотпорен Кревет За Кучиња за Средни, Големи, Екстра Големи Кучиња, Ортопедски

DEN 735.84
Во магацинот.

Залиха

●Водоотпорен Кревет За Кучиња ● надворешниот голем кревет за кучиња е изработен од водоотпорна ткаенина со водоотпорен слој што може ефикасно да спречи течноста да навлезе во пената. водоотпорниот кревет за кучиња е дизајниран да биде повеќе ладен, издржлив и лесно може да се исчисти. ®Одлично за Здравјето На Кучето. Ортопедскиот кревет за кучиња е исполнет со 4 инчи пена со гајба со јајца со Висока густина, овој кревет за кучиња од пена им помага на постарите кучиња да ја ублажат болката во зглобовите или артритисот со растурање на тежината на миленичето, правејќи ги нашите стари пријатели удобно да дремат на големиот кревет за кучиња. ●Лесна Нега Доколку креветот за кучиња на отворено е лесно извалкан или влакна од кучиња итн., само треба да ја избришете површината на водоотпорниот кревет за кучиња. Ако е навистина извалкано од нашите крзнени деца, можете лесно да го исчистите со едноставно отпакување и отстранување на водоотпорниот капак, а потоа миење на водоотпорниот капак во машината. ●Водич за големина Xl кревет за кучиња( 42"*30"*4") погоден е за средни / големи кучиња до 90 килограми, класичниот дизајн на душек за кревет за миленичиња му дава на вашиот меки пријател многу простор за ширење и пријатност во која било положба. Ако сакате вашето домашно милениче да има повеќе простор да легне на водоотпорниот кревет за кучиња, се препорачува поголем кревет за кучиња. ●Повеќенаменски q класичниот правоаголен дизајн може да исполни секое сценарио што го имате, трем, двор, гајба, автомобил, покачен кревет за кучиња или куќа за миленичиња. Водоотпорната површина на креветот за кучиња е изработена од висококвалитетна водоотпорна ткаенина која ви овозможува да дозволите вашето крзно да лежи додека ужива во сонцето и да спие квалитетно додека кампува и патува. За да го зачувате креветот за миленичиња на отворено, ве молиме не оставајте го надвор подолго време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ЈЦДГ Четири Сезони Општа Одгледувачница, Одгледувачница За Мачки, Кул Материјали За Миленичиња, Одгледувачница За Миленичиња
  • Обновено

ЈЦДГ Четири Сезони Општа Одгледувачница, Одгледувачница За Мачки, Кул Материјали За Миленичиња, Одгледувачница За Миленичиња

DEN 1671.84

По можност памучната ткаенина е удобна, мека, топла, дише, не е лесна за пилинг и издржлива Предните и зад

Миленичиња Покачени Кревети За Кучиња, Пренослив Подигнат Кревет За Кучиња за Внатрешни &засилувач; Отворено, Миленичиња Кревети
  • Обновено

Миленичиња Покачени Кревети За Кучиња, Пренослив Подигнат Кревет За Кучиња за Внатрешни &засилувач; Отворено, Миленичиња Кревети

DEN 168.00

Цврст Материјал : Изработен од издржлива оксфордска ткаенина со мрежа што дише ,горниот и долниот дел од

ксигуа Лубеница Кревет За Кучиња Мачки Кревет За Перење Удобен Кревет За Миленичиња Ултра Мека Нелизгачка Подлога За Одгледувачница
  • Обновено

ксигуа Лубеница Кревет За Кучиња Мачки Кревет За Перење Удобен Кревет За Миленичиња Ултра Мека Нелизгачка Подлога За Одгледувачница

DEN 127.84

【?Мека УДОБНОСТ мат за МИЛЕНИЧИЊАкреветот е околу 18"х 24" / 36"х 24", совршен за вашата мачка или мало куче По�

Кревет За Мачки ФЕАНДРЕА, Хамак За Мачки, Мал Кревет За Кучиња, За Домашни Миленици До 18 килограми, Самостојно Подигнат Кревет
  • Обновено

Кревет За Мачки ФЕАНДРЕА, Хамак За Мачки, Мал Кревет За Кучиња, За Домашни Миленици До 18 килограми, Самостојно Подигнат Кревет

DEN 460.64

Боја : Сива Материјал : Челик, Оксфордска Ткаенина, Синтетичка Ткаенина, Нитрилна Гума 1 х Мачка Импровиз�