• Обновено
Dodoeleph RC автомобили Метал RC Drift Car Remote Coar Car For Car For Car For For For For For For For For For Car For Car For Car For For For For For For Car For Car For Car For For For For For For Car For Car For Car For Car For For For Car For Car For Car For Car For Car For For, 1

Dodoeleph RC автомобили Метал RC Drift Car Remote Coar Car For Car For Car For For For For For For For For For Car For Car For

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

【Висококвалитетен материјал и засилување на рамката на телото на легура на цинк】 Целата рамка на телото на далечинскиот управувач е изработен од метал од легура на цинк, а шасијата е изработена од ABS. 【2x батерии за полнење и перформанси за не-џемпери】 2x 3,7 V 500 m Ah Li-Ion батерии за 35+мин. Систем за контрола на радио 2,4 GHz, стабилен сигнал, 147 стапки на оддалеченост од далечински управувач, мулти-личност играта не се меша едни со други. 【Одличен дизајн на стилизирање и амортизери】 Анти-лизгачки гумени гуми, подобрувајќи го неговото триење. Аеродинамичкиот дизајн на опашката го прави автомобилот стабилен. Совршено за лебдат на опашката. Исклучително детали за занаетчиство и симулација на автомобили. 【Неверојатна брзина】 1 : 24 Големина на скала (8.27x3.74x2,36 in), може да достигне максимална брзина од 9 км на час (15 км/ч). Насоката на шасијата поддржува фино прилагодување. Овој уред може да се користи за да се прилагоди кога возилото не може да вози во права. 【Електричен играчки автомобил со неколку сертификати】 CE, EN60825, EN71, ASTM, CPSIA, ROHS, RED, MSDS компатибилен со американскиот стандард. Тоа е многу безбедност за децата кои играат. Играчки одделение РЦ автомобил за девојчиња момчиња на возраст од 4-7 8-12. Избор на подароци за Велигден, роденден, Божиќ, Нова Година и други празници. 【Висококвалитетен материјал и засилување на рамката на телото на легура на цинк】 Целата рамка на телото на далечинскиот управувач е изработен од метал од легура на цинк, а шасијата е изработена од ABS. 【2x батерии за полнење и перформанси за не-џемпери】 2x 3,7 V 500 m Ah Li-Ion батерии за 35+мин. Систем за контрола на радио 2,4 GHz, стабилен сигнал, 147 стапки на оддалеченост од далечински управувач, мулти-личност играта не се меша едни со други. 【Одличен дизајн на стилизирање и амортизери】 Анти-лизгачки гумени гуми, подобрувајќи го неговото триење. Аеродинамичкиот дизајн на опашката го прави автомобилот стабилен. Совршено за лебдат на опашката. Исклучително детали за занаетчиство и симулација на автомобили. 【Неверојатна брзина】 1 : 24 Големина на скала (8.27x3.74x2,36 in), може да достигне максимална брзина од 9 км на час (15 км/ч). Насоката на шасијата поддржува фино прилагодување. Овој уред може да се користи за да се прилагоди кога возилото не може да вози во права. 【Електричен играчки автомобил со неколку сертификати】 CE, EN60825, EN71, ASTM, CPSIA, ROHS, RED, MSDS компатибилен со американскиот стандард. Тоа е многу безбедност за децата кои играат. Играчки одделение РЦ автомобил за девојчиња момчиња на возраст од 4-7 8-12. Избор на подароци за Велигден, роденден, Божиќ, Нова Година и други празници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди