• Обновено
Bwwktop Среда Навивачи Козметичка Торба Готски Страшни Филмски Подароци Ќе Престанам Да Носам Црно Кога Ќе направат Потемна Боја Хорор Патент Торба

Bwwktop Среда Навивачи Козметичка Торба Готски Страшни Филмски Подароци Ќе Престанам Да Носам Црно Кога Ќе направат Потемна

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

●МАТЕРИЈАЛ} : производот е изработен од висококвалитетен памук, со мека ткаенина, добра рачка, водоотпорен и отпорен на абење. ®Големина : 23см (9,05 инчи) * 16,5 см (6,49 инчи). Големината е умерена, што може да ги складира повеќето од вашите потреби за патување или козметика. Многу е погодно за носење или ставање во торбата за багаж. Нема да зазема многу простор за ваша погодност. ●Мултифункционална Употреба : Може да се користи како торба За Шминка, Козметичка торба, патна торба, торба за забави, торба за подароци, торба за бонбони, торба за наставници, торба за невести итн. Можете да го подарите како подарок за изненадување на вашите најблиски На Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Денот на Медицинската Сестра, Роденденот и другите фестивали. €Моден Дизајн Q : со технологија ЗА 3d печатење, секој производ е отпечатен со јасни и убави реченици и обрасци. Уникатен дизајн, совршен како подарок!. `+ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПЕРЕЊЕ и УСЛУГИ : Машинско перење не се препорачува. Меко и нежно миење раце/бришење сунѓер е најдобро. Оваа торба ќе ви дојде убаво претставена во вреќата за замрзнување .Вашето задоволство е нашата најголема поддршка и мотивација. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница. Еве една продавница која се фокусира На торба За Шминка, Козметичка торба, тоалетна торба, патна торба, торба за купување, ранец, престилка, крпа итн. Многу погоден за семејство, пријатели, колеги, сестри, љубовници, наставници како роденден, Божиќ, Нова Година , Денот на Мајката, Денот на Наставниците, Денот на Благодарноста и другите празнични подароци, може да биде мало изненадување присутно во секое време од годината.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ОАЛЕН Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет СТП Кожна Водоотпорна Торба За Шминка Преносна Торба За Организатор На
  • Обновено

ОАЛЕН Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет СТП Кожна Водоотпорна Торба За Шминка Преносна Торба За Организатор На

DEN 191.84

Козметичка Торба Со голем Капацитет : козметичка торба за патување со голем капацитет со голем дизајн н�

Г2туп Стоматолог Подарок Еве Доаѓа Сјајна Торба За Шминка Стоматолошки Хигиеничар Козметичка Торба Стоматолози Помошник Подарок
  • Обновено

Г2туп Стоматолог Подарок Еве Доаѓа Сјајна Торба За Шминка Стоматолошки Хигиеничар Козметичка Торба Стоматолози Помошник Подарок

DEN 234.56

Мултифункционален : 23,5 см ( 9,25 инчи ) * 17 см ( 6,69 инчи) куќиштето за шминка има голем простор за складирање н

Мбмсо Слатка 17 Торба За Шминка Среќен 17 Ти Роденден Торба За Подароци 17 Годишно Девојче Подароци Инспиративни Подароци секогаш
  • Обновено

Мбмсо Слатка 17 Торба За Шминка Среќен 17 Ти Роденден Торба За Подароци 17 Годишно Девојче Подароци Инспиративни Подароци секогаш

DEN 239.84

МАТЕРИЈАЛ : Слатка 17 Мултифункционална Торба Издржлив и Мек полиестерски материјал Водоотпорна Торба С

ЛЕВЕИС Океански Животни Микрофибер Кожна Торбичка За Шминка Водоотпорна Патна Козметичка Торба Пренослива Практична Тоалетна
  • Обновено

ЛЕВЕИС Океански Животни Микрофибер Кожна Торбичка За Шминка Водоотпорна Патна Козметичка Торба Пренослива Практична Тоалетна

DEN 0.67

Димензии( L*H*D) : 8,2x3, 1x3, 5 во / 21x8x9 см Материјал : Мека Микрофибер Кожа, прилагодени уникатни обрасци Водоотп

fkovcdy Boho Срце Шминка Торба За Жени Пријатели Те Сакам Ви Благодарам Подароци Инспиративно Пријателство Роденден Божиќ Дипломирање
  • Обновено

fkovcdy Boho Срце Шминка Торба За Жени Пријатели Те Сакам Ви Благодарам Подароци Инспиративно Пријателство Роденден Божиќ Дипломирање

DEN 191.84

Премиум материјал : козметичката кеса е изработена од врвна памучна и ленена ткаенина, која е мека на до�

Апстрактна Телевизиска Шема Мала Футрола За Кармин Со Огледало За Чанта, Издржлив Држач За Козметичка Шминка Од Кожа, Пренослив
  • Обновено

Апстрактна Телевизиска Шема Мала Футрола За Кармин Со Огледало За Чанта, Издржлив Држач За Козметичка Шминка Од Кожа, Пренослив

DEN 2.00

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : кутијата за кармин за носење е изработена од кожа од микрофибер, водоотпорна и мног

БОЖУР ВРХОВЕН Луксузни Елегантен Стилски Ватиран Стп Кожа Шминка Торба За Чанта Патување Козметички Торбичка Пренослив Тоалет
  • Обновено

БОЖУР ВРХОВЕН Луксузни Елегантен Стилски Ватиран Стп Кожа Шминка Торба За Чанта Патување Козметички Торбичка Пренослив Тоалет

DEN 207.84

ВИСОК КВАЛИТЕТ : оваа козметичка торбичка е добро изработена со висококвалитетна стп кожа, мек допир и и

САНОВО Пеперутка Со Сончоглед Печатење Женски Спојка Торба, Стп Кожа Водоотпорен Козметички Чанта Со Патент За Патување На Отворено
  • Обновено

САНОВО Пеперутка Со Сончоглед Печатење Женски Спојка Торба, Стп Кожа Водоотпорен Козметички Чанта Со Патент За Патување На Отворено

DEN 159.84

Материјал : Висококвалитетна Стп Кожа;кожа со практичен внатрешен простор може да собере козметика,кар�