• Обновено
Специјална пригода на Igirldress Little Boys и Big Boys Pinstripe Set nent-20

Специјална пригода на Igirldress Little Boys и Big Boys Pinstripe Set nent-20

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

100% полиестер. Затворање на клипот. Облеката од 5 парчиња вклучува и кошула за фустани, елек за пинстрип и панталони за пинстрип, координативна вратоврска на вратот и отстранлив џеб од џеб со дното на Велкро. Pinstripes полиестерски елек. Сите стилови имаат црн елек, освен сивата и Викторија Сина. Греј костум има сив елек, а Викторија Блу има морнарички елек. Појавување на панталони со Pinstripes со еластична половината. Панталоните имаат странични џебови и еден заден џеб со затворање на копчињата. Клип-врат за големина 2 T-6. Врза за вратот на патент за големина 8 и нагоре, елек за големини на новороденчиња нема џебови. Направено од квалитетна ткаенина, овој елек и панто -поставен од igirldress има трендовски стил и вклопување. Pinstripe елек и координативни панталони. Погоден за формално носење, тој може да се меша и да се совпаѓа со други предмети за убав ансамбл. Совршено за посебна пригода и Велигденска прослава.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Африкански Костуми За Мажи Тенок Фит Блејзер Со Единечни Гради И Комплет Панталони Деловен Фустан Костум Забава Свадбена Вечер
  • Обновено

Африкански Костуми За Мажи Тенок Фит Блејзер Со Единечни Гради И Комплет Панталони Деловен Фустан Костум Забава Свадбена Вечер

DEN 1278.40

100% памук Увезени Затворање на копчето Машинско Перење Материјал : Мек и дише, тенок лесен, висок квалите�

Машки машки машки 3 Парче Костум Шал Јака Тенок Одговара Елегантен Смокинг Цврст Едно Копче Свадба Партија Блејзер Елек Панталони
  • Обновено

Машки машки машки 3 Парче Костум Шал Јака Тенок Одговара Елегантен Смокинг Цврст Едно Копче Свадба Партија Блејзер Елек Панталони

DEN 1231.84

Судир Сатен Шал Јака, Зголемување На Резолуцијата Копче и Намалување СО 3д Драпирање Тенкиот Стил На Вкл

Машка класична цврста 2 парчиња костум постави единечни градини формални деловни блејзери поставува свадбени матурски панталони
  • Обновено

Машка класична цврста 2 парчиња костум постави единечни градини формални деловни блејзери поставува свадбени матурски панталони

DEN 0.67

Кога ќе го носите, ќе станете убав, елегантен и личен Од внимателна сугестија : од почетокот, разбравме к�

Девојки за девојчиња Хансбер девојки навивачки облеки со шорцеви без ракави спортови фустан навивачки униформа костум за Ноќта
  • Обновено

Девојки за девојчиња Хансбер девојки навивачки облеки со шорцеви без ракави спортови фустан навивачки униформа костум за Ноќта

DEN 214.24

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Полиестер+sequins Само миење на рацет�

Денот на кучињата Св Патрикс, костум на кучиња Свети Патрик Декорации за кучиња, материјали за кучиња летни миленичиња фустани
  • Обновено

Денот на кучињата Св Патрикс, костум на кучиња Свети Патрик Декорации за кучиња, материјали за кучиња летни миленичиња фустани

DEN 175.84

Меки и доверлив материјал : Денот на Денот на Свети Пети Доги костум изработен од квалитетен материјал, �