• Обновено
Влечење Конска Опашка Вода Бран Човечка Коса Клип Во Продолжување На Косата Кадрава Права Природна Црна Бразилска Човечка Коса Опашки Афро За Црни Жени Опашка

Влечење Конска Опашка Вода Бран Човечка Коса Клип Во Продолжување На Косата Кадрава Права Природна Црна Бразилска Човечка

DEN 512.00
Во магацинот.

Залиха

1. 100% човечка коса, мека природна, повеќекратна употреба, може да се пере, може да ја промени фризурата. 2. Воден бран опавче, природна боја, може да биде обоена и обоена. Производот тежи 130гр.3. Нашите фризури / парчиња со конска опашка имаат затворање со врвка за лесно носење и прилагодување. 5*5 инчни природни црни основи со 2 чешли за перика со клип и 1 еластична лента ви помагаат подобро да ја поправите периката, не е лесно да се префрлите или да паднете. 4. Секси изглед, погоден за сите модни/гламур/елегантни многу прилики како забава, состанок, шопинг, вечера, банкет, коктел итн. 5. Ве Молиме потсетете Се : ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, прво испратете ни е-пошта. Ние нудиме гаранција За Повратна Размена за секој клиент, но ве молиме осигурајте се дека предметот е во неоштетена и неизмиена состојба. Параметар На Косата : . 1) Материјал За Коса : 100% необработена реми човечка коса.Одделение 10А бразилска девица човечка коса. Нема синтетички. 2) Конска Опашка Со Врвка : 5*5 Инчи природна црна основа со 2 чешли за перика со клип и 1 еластична лента. Магија Паста Опашка : 4.5*4.5 инчен природен црн база1 клип на мрежата за коса, само неколку секунди и ќе добиете долга густа опашка како магија. 3) Боја На Коса : Природна Боја, а не темно црна. 4) Должина На Косата : 12" 14" 16" 18" 20" 22" Обезбедете која било должина на мешавина според барањето. 5) квалитет На Косата : Заплеткајте бесплатно, меко,еднократно. Убави Белешки : . Ние ја мериме должината на косата кога косата се протега на права.Должината на сликата на производот е само за повикување. Должината на косата на сликата на секој производ е иста. 1. Нашата коса е рачно изработена, Користи чешел со широк заб и нежно чешел од врвовите на косата до ткаенината, Додека, Погоден за исправен, бран на телото. За кадрава и откачена коса, ве молиме користете ја раката за нежно да ја фатите косата, не користете чешел. 2. Треба да ја миете косата со движење надолу користејќи ладна вода и регенератор два неделно, не користете фен. 3. Исто така, можете да направите шприц со мешавина од вода и регенератор (сооднос 2 : 1), испрскајте го за да ја навлажнувате секој ден, повеќе до краевите на косата. Тоа е особено добро за кадрава коса. Да. Користете рамен пегла/пегла или клешти, дури и кога сте опремени, но како и со вашата коса, никогаш не користете топли алатки премногу често и ве молиме не правете го тоа премногу често, инаку косата лесно ќе се исуши и Заплетка. Кажувајќи со горење и мирис, човечката коса содржана природен протеин ќе покаже бел чад и ќе мириса непријатно при горење, бидете конечно пепел. синтетичката коса ќе покаже црн чад, ќе биде леплива топка по горењето. Ксучанг АНОРА производи за коса копродукции, ООД произведува перики во Кина од 2005 година. Ја имаме нашата фабрика, зрела технологија и одличен тим. Се наоѓаме Во Ксучанг, Кина го користи најголемиот центар за производство на човечка коса, кој е сигурен производител и професионален снабдувач на 100% Човечка Реми коса и 100% девствена природна коса.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

8а Продолжување На Косата Перуански Богородица Реми Човечка Коса Снопови Се Занимава Длабоко Бран Кадрава Ткаат 3 парчиња/многу
  • Обновено

8а Продолжување На Косата Перуански Богородица Реми Човечка Коса Снопови Се Занимава Длабоко Бран Кадрава Ткаат 3 парчиња/многу

DEN 0.33

100% Перуанска Девица Човечка Коса Сите кутикули на косата одат во иста насока Должината на косата е испр�

Директно Русокоса Снопови 613 Човечка Коса 3 Снопови 18 20 22 Инчи За Жени Коса Ткае Русокоса БОЈА 8А Одделение Вистински Необработени
  • Обновено

Директно Русокоса Снопови 613 Човечка Коса 3 Снопови 18 20 22 Инчи За Жени Коса Ткае Русокоса БОЈА 8А Одделение Вистински Необработени

DEN 2.67

1.Сноп За Човечка Коса : Бразилски Снопови За Права Коса 3, Изработени од 100% Необработени Екстензии За Чов

Сиви Ткаат Снопови Омбре Човечка Коса Снопови Темни Корени Црна До Сива Влечење Тон Коса Пакет Двојна Ткаенина 3 Пакет Директно
  • Обновено

Сиви Ткаат Снопови Омбре Човечка Коса Снопови Темни Корени Црна До Сива Влечење Тон Коса Пакет Двојна Ткаенина 3 Пакет Директно

DEN 0.67

●Материјал За Пакет За Коса€ : Бразилска Девствена Човечка Коса,Директно 3 Пакет,Омбре Црна До Сива Бој�

Свилен Исправен Јас Совет Продолжување На Човечка Коса Претходно Врзани Бразилски Реми Коса Микро Врски Долг Директно Кератин
  • Обновено

Свилен Исправен Јас Совет Продолжување На Човечка Коса Претходно Врзани Бразилски Реми Коса Микро Врски Долг Директно Кератин

DEN 2192.00

1.Направено од 100% човечка коса, свиленкаста, мекост и мазност.100 грама по пакување, 1г по влакно, 100 жици по

19 Парчиња 168 Штипки Решетка За Плетенка За Коса Дрвена Плетенка Решетка За Коса Алатки За Плетење Коса Со Алигаторско Пресекување
  • Обновено

19 Парчиња 168 Штипки Решетка За Плетенка За Коса Дрвена Плетенка Решетка За Коса Алатки За Плетење Коса Со Алигаторско Пресекување

DEN 591.84

Убава Комбинација : пакетот вклучува комплет алатки за плетење коса, вклучувајќи решетка за плетење кос

Професионални Алатки За Продолжување На Косата Комплет Лента Во Екстензии За Коса Клешти Клешти За Запечатување На Човечка Коса
  • Обновено

Професионални Алатки За Продолжување На Косата Комплет Лента Во Екстензии За Коса Клешти Клешти За Запечатување На Човечка Коса

DEN 2.33

●Алатки За екстензии на коса Клешти Материјал}овој комплет алатки за продолжување на косата со лента е

28 28 28 Инчен Кафеав Длабок Бран Снопови Човечка Коса Светло Кафеави Снопови Боја 4 Необработена Девствена Коса Кафеава Човечка
  • Обновено

28 28 28 Инчен Кафеав Длабок Бран Снопови Човечка Коса Светло Кафеави Снопови Боја 4 Необработена Девствена Коса Кафеава Човечка

DEN 865.60

①Снопови За коса Материјал : 8А Бразилски Снопови За Девствена Коса,Меки и Мазни и Живи , Снопови За Чове�

Затворање На Чипка од Воден Бран меидиси 20 Инчи 4х4 Слободен Дел Затворање Необработено Бразилско Девствено Затворање На Човечка
  • Обновено

Затворање На Чипка од Воден Бран меидиси 20 Инчи 4х4 Слободен Дел Затворање Необработено Бразилско Девствено Затворање На Човечка

DEN 0.33

О : треба да го направите тоа професионално за да ја добиете точната боја без оштетување на hair Рачно Изра

Вистински коса Бразилски Прави Снопови Со Затворање Бразилска Девица Човечка Коса Ткаат Ткаенина Со Чипка Затворање Слободен
  • Обновено

Вистински коса Бразилски Прави Снопови Со Затворање Бразилска Девица Човечка Коса Ткаат Ткаенина Со Чипка Затворање Слободен

DEN 1055.84

?Материјал за коса : 100% Необработена Човечка Коса Реми, Бразилски Прави 3 Снопови Со Девствена Коса За За�