• Обновено
Директно Русокоса Снопови 613 Човечка Коса 3 Снопови 18 20 22 Инчи За Жени Коса Ткае Русокоса БОЈА 8А Одделение Вистински Необработени Девица Коса Екстензии Директно Ко?

Директно Русокоса Снопови 613 Човечка Коса 3 Снопови 18 20 22 Инчи За Жени Коса Ткае Русокоса БОЈА 8А Одделение Вистински Необработени

DEN 2.67
Во магацинот.

Залиха

1.Сноп За Човечка Коса : Бразилски Снопови За Права Коса 3, Изработени од 100% Необработени Екстензии За Човечка Коса, Чисти и Здрави за Правење Шиење или Перики. 2.Човечки Пакет За Коса Карактеристика : Права Човечка Коса 3 Снопови, Бојата на Косата е 613 Русокоса, Снопови За Коса : 100 Грама Секој Пакет,Вистинска Должина, Вистинска Тежина, Нормално 3 Снопови Се Полни за Вашата Глава.8-30 Инчи На Залиха. 3.Квалитет на пакетот Човечка Коса : Човечка Коса Снопови Права Коса, Силна Двојна Ткаенина, Многу Мека и Свиленкаста, Тесна и Уредна, Без Пролевање, Без Заплеткување, Без Хемиски Третман.Можете да Ја Миете, Загревате, Стилизирате Ткаењето И Затворањето На Косата како што Сакате. 4.Човечки Сноп За Коса Предности : Професионален Снабдувач На Фабрика за Коса и Доверлив Бренд, Проверен Квалитет и Брза Одговорна Услуга. 5.Време на испорака : Главна Брза Испорака за 1-2 Дена или Стандардна Бесплатна Испорака за 3-5 Работни Дена до Целата Земја НА САД. Човечки Снопови За Коса За Жени 1) Материјал За Коса : Бразилска Необработена Девствена Коса Вистинска Човечка Коса. 2) Боја На Коса : 613 Русокоса 3) Тежина На Предметот : Околу 100гр/пакет 4)Достапни Се Должини На Косата : од 8 инчи до 30 инчи, Секој Сноп За Должина 5)Текстура На Косата : Снопови За Права Коса 6)Предност На Косата : Без Заплеткување,Без Пролевање. Внимание : може Да Се Исправи и Рестилизира како Што Сакате, Но Внимавајте Да Не Надминете 200°F, Во Спротивно Тоа ќе ја Оштети Косата. FQA : П1 : колку долго трае косата?? А1 : Третирајте ја како своја коса и добро грижете се за неа, косата ќе трае повеќе од 3-6 месеци. П2 : Должина На Косата? А2 : должината На Косата се мери според строги стандарди за да се осигура дека вистинската должина е постигната.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

ФОКИ 10инч 5-Пакувања Кратка Кадрава Капчиња Коса За Црни Жени 6ММ Тони Навивам Синтетичка Коса Капчиња Коса ЗА САМ Мохавк Перики
  • Обновено

ФОКИ 10инч 5-Пакувања Кратка Кадрава Капчиња Коса За Црни Жени 6ММ Тони Навивам Синтетичка Коса Капчиња Коса ЗА САМ Мохавк Перики

DEN 0.33

Материјалвисококвалитетни влакна без хемикалии, безбедни за кожата на главата Овие живи кадрици се суп

Сиви Ткаат Снопови Омбре Човечка Коса Снопови Темни Корени Црна До Сива Влечење Тон Коса Пакет Двојна Ткаенина 3 Пакет Директно
  • Обновено

Сиви Ткаат Снопови Омбре Човечка Коса Снопови Темни Корени Црна До Сива Влечење Тон Коса Пакет Двојна Ткаенина 3 Пакет Директно

DEN 0.67

●Материјал За Пакет За Коса€ : Бразилска Девствена Човечка Коса,Директно 3 Пакет,Омбре Црна До Сива Бој�

Свилен Исправен Јас Совет Продолжување На Човечка Коса Претходно Врзани Бразилски Реми Коса Микро Врски Долг Директно Кератин
  • Обновено

Свилен Исправен Јас Совет Продолжување На Човечка Коса Претходно Врзани Бразилски Реми Коса Микро Врски Долг Директно Кератин

DEN 2192.00

1.Направено од 100% човечка коса, свиленкаста, мекост и мазност.100 грама по пакување, 1г по влакно, 100 жици по

Единечен Пакет За Човечки Влакна Сноп За Водени Бранови Човечка Коса Пакет За Кадрава Коса Необработен Бразилски Пакет За Човечка
  • Обновено

Единечен Пакет За Човечки Влакна Сноп За Водени Бранови Човечка Коса Пакет За Кадрава Коса Необработен Бразилски Пакет За Човечка

DEN 1.67

?Вода Бран Човечки Снопови За Коса Квалитет : 100% Реми Човечка Коса Добиена Од Млади Донатори За Да Ги Одр�