• Обновено
Зачувајте Контејнер За Складирање Храна, 25,5 Унца/Голем, Зелен Јаболко

Зачувајте Контејнер За Складирање Храна, 25,5 Унца/Голем, Зелен Јаболко

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Еден сад за складирање храна од 25 унци обликуван и обоен како зелено јаболко. Направено од 100% рециклирана #5 пластика; бпа и без меламин. Капак затегнат со завртки; складирање за заштеда на простор. 100% може да се рециклира; Произведено Во САД; безбедна Машина за Миење Садови. Мерки 7 на 6 на 2-1/5 Инчи. Зачувај контејнери за складирање храна се направени во САД од 100% БПА слободен, рециклирани #5 пластика, машина за миење садови безбедно и да застане на секојдневна употреба. Ова Е Еден Зачувајте голем сад за Складирање Храна кој содржи 25 унци и е пријателски додаток на секој фрижидер или кутија за ручек. Нашите контејнери имаат иновативни капаци кои цврсто се навртуваат за да ја одржат храната свежа. Тие се гнездат за лесно складирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Bentgo® Деца Отпечатоци Послужавник Со Транспарентен Капак-Еднократно, Бпа-Бесплатно, 5-Оддел Оброк Првично Контејнер Со Вграден
  • Обновено

Bentgo® Деца Отпечатоци Послужавник Со Транспарентен Капак-Еднократно, Бпа-Бесплатно, 5-Оддел Оброк Првично Контејнер Со Вграден

DEN 159.84

СОВРШЕН ЗА ПОДГОТОВКА : Прескокнете ја утринската борба за пакување ручеци Земете ја оваа фиока за заме�

Теснец Тг1 Стакло
  • Обновено

Теснец Тг1 Стакло

DEN 598.40

Патентиран херметички систем за затворањеКалено стаклено тело Употребата вклучувазачини, билки, хомео

Италијанско Знаме И Црно Американско Знаме Шише Чаша Со Капак Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблер Двоен Ѕид Канцеларија Дома
  • Обновено

Италијанско Знаме И Црно Американско Знаме Шише Чаша Со Капак Изолирани Нерѓосувачки Челик Тамблер Двоен Ѕид Канцеларија Дома

DEN 431.84

304 нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа прилагодена чаша изолирана од нерѓ�

Аиким Кујнска Кутија За Складирање Креативна Тегла За Складирање Запечатени Тестенини За Складирање Кујна Висечки Тестенини
  • Обновено

Аиким Кујнска Кутија За Складирање Креативна Тегла За Складирање Запечатени Тестенини За Складирање Кујна Висечки Тестенини

DEN 1.00

Име На Производот : Транспарентна Запечатена Тегла За Складирање Тестенини Тегла За Складирање Храна З�

кутии за Складирање лианг Кутии За Складирање Кутии За Сол Дрвена Кутија За Складирање Бамбус Со Магнетски Вртлив Капак Контејнер
  • Обновено

кутии за Складирање лианг Кутии За Складирање Кутии За Сол Дрвена Кутија За Складирање Бамбус Со Магнетски Вртлив Капак Контејнер

DEN 3.33

еколошки, издржлив материјал и нема мирис Ги одржува вашите работи без прашина, без мувла Минималистичк