• Обновено
ЛИУЏУН Надворешен Мултифункционален Метален Компас Пренослив Прецизно Мерење На Компасот За Преживување

ЛИУЏУН Надворешен Мултифункционален Метален Компас Пренослив Прецизно Мерење На Компасот За Преживување

DEN 4060.00
Во магацинот.

Залиха

Ротирачко бирање се користи за прецизно означување на насоката. Компасот има јасна скала и е добро направен. Покажувачот има прозрачен дизајн кој ја апсорбира светлината и е јасно видлив во мракот. Вградено масло за амортизација, подобра стабилност, посоодветно за спортско полирање метална легура, издржливо. Порамнете ја засечената глетка на лицето на компасот, а потоа погледнете надолу во лупата на копчето под задниот поглед за да го видите точното лежиште на целта. Ротирачкото бирање се користи за прецизно означување на насоката компасот има јасна скала и е добро изработен покажувачот има прозрачен дизајн кој ја апсорбира светлината и е јасно видлив во темно вграденото масло за амортизација, подобра стабилност, посоодветно за спортско полирање метална легура, издржлив порамнете ја засечената глетка на лицето на компасот, а потоа погледнете надолу во лупата на копчето под задниот поглед за да го видите точното лежиште на компасот.цели погодни за кампери, планинари, итн големина : 7х5, 1х1, 7х1, 9см / 2, 76х2, 01х0, 67х0, 75на должина на дворот : прибл. 15,5 см / 6,1 Вклучуваат : 1* компас, нема други ставки за прикажување забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-3 см поради мерењата бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинската ставка може да биде малку поинаква по боја од сликата погоре спортски Електронски Гаџети Компаси Наставна Програма По Математика.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

МАПА НА XJJZ Мапа На Далечина Километража Мултифункционален Компас Кривиметар Надворешен Спорт За Качување Мал, Лесен и Пренослив
  • Обновено

МАПА НА XJJZ Мапа На Далечина Километража Мултифункционален Компас Кривиметар Надворешен Спорт За Качување Мал, Лесен и Пренослив

DEN 1.00

Материјал : Пластика Мал, лесен и пренослив Професионален Мултифункционален Високопрецизен Вграден Ко�

Месинг Компас Гроздобер Финиш Келвин Хјуз 100 Годишни Календарски Компаси Капак Компас Рустикален Гроздобер Подароци За Домашен
  • Обновено

Месинг Компас Гроздобер Финиш Келвин Хјуз 100 Годишни Календарски Компаси Капак Компас Рустикален Гроздобер Подароци За Домашен

DEN 3.00

Дијаметар Големина : 2 ИНЧИ, Користен материјал : МЕСИНГ Боја : Месинг Антички, Тежина;85 грама Пакување : С�

Кралската Морнарица Лондон Месинг Притисни Отворен Џеб Компас Застарена Завршница Прекрасен Рачно Изработен Подарок Рустикален
  • Обновено

Кралската Морнарица Лондон Месинг Притисни Отворен Џеб Компас Застарена Завршница Прекрасен Рачно Изработен Подарок Рустикален

DEN 672.00

Овој Прекрасен месинг џеб компас Направено Од Месинг Два Тони Заврши Големина : 3 Инчи Овој Прекрасен ме�

WPYYI Добар Ефект На Амортизација, Бесплатно Прилагодување На Капакот На Превртување 0~180°,Професионален Водоотпорен Мултифункционален
  • Обновено

WPYYI Добар Ефект На Амортизација, Бесплатно Прилагодување На Капакот На Превртување 0~180°,Професионален Водоотпорен Мултифункционален

DEN 5590.56

Користење технологија од леано магнезиум алуминиумска легура за создавање издржливо и лесно метално т�

ОСНОВЕН Компас На НАУКАТА Базиран НА НАУКАТА Популарно Научно Учење, Секојдневна Употреба, Патување Лесно За Носење Водичи Планинари
  • Обновено

ОСНОВЕН Компас На НАУКАТА Базиран НА НАУКАТА Популарно Научно Учење, Секојдневна Употреба, Патување Лесно За Носење Водичи Планинари

DEN 1.67

Движење исполнето со масло, стабилна ротација, отпорно на удари и водоотпорно Лесен е за носење, ги води

Компас постави професионален компас - Студентски цртање Компас математички геометрија алатки за мерење на аголот на протоктор
  • Обновено

Компас постави професионален компас - Студентски цртање Компас математички геометрија алатки за мерење на аголот на протоктор

DEN 1.67

Механички молив за компас со олово од молив од 2 мм, што се користи за цртање круг или кружен Изработено о

ВЈТМИ Компас За Нуркање Прозрачен Компас За Зглоб Со Висока Прецизност Водоотпорна Силна Надворешна Опрема За Нуркање Во Стилот
  • Обновено

ВЈТМИ Компас За Нуркање Прозрачен Компас За Зглоб Со Висока Прецизност Водоотпорна Силна Надворешна Опрема За Нуркање Во Стилот

DEN 1860.64

Прозрачниот покажувач може да се прочита јасно под вода или ноќе Кога носите, страничниот прозорец е св�

Гпзм Компас За Нуркање Прозрачен Компас За Зглоб Со Висока прецизност Водоотпорна Силна Надворешна Опрема За Нуркање Во Стилот
  • Обновено

Гпзм Компас За Нуркање Прозрачен Компас За Зглоб Со Висока прецизност Водоотпорна Силна Надворешна Опрема За Нуркање Во Стилот

DEN 1009.60

Прозрачниот покажувач може да се прочита јасно под вода или ноќе Кога носите, страничниот прозорец е св�

Антички Месинг Крст Компас Со Кожна Покривка, Нека Вашата Вера Секогаш Ве Води Врежан Компас, Кампување, Пешачки Насочен Компас
  • Обновено

Антички Месинг Крст Компас Со Кожна Покривка, Нека Вашата Вера Секогаш Ве Води Врежан Компас, Кампување, Пешачки Насочен Компас

DEN 0.33

? МАТЕРИЈАЛ : Месинг, Стакло И Кожа Заврши : Антички ? ДЕТАЛИ : Големина На Компас : 2 Инчи, 5,08 см Приближна �

Пренослив Компас За Насочување На Пластична Насока, Самолеплив Компас За Монтирање Цртичка, За Возење Велосипед Пешачки Камион
  • Обновено

Пренослив Компас За Насочување На Пластична Насока, Самолеплив Компас За Монтирање Цртичка, За Возење Велосипед Пешачки Камион

DEN 115.52

【●КОМПАС ЗА АВТОМОБИЛ СО брод】 овој професионален компас за кампување за морска навигација со автомо�