• Обновено
Концепт Кристална Кутија За Клучеви За Монтирање На Ѕид Заедно Со Декоративна Табла За Суво Бришење К14 Светски Мотиви: Биг Бен

Концепт Кристална Кутија За Клучеви За Монтирање На Ѕид Заедно Со Декоративна Табла За Суво Бришење К14 Светски Мотиви: Биг

DEN 1440.00
Во магацинот.

Залиха

ТРИ ВО ЕДНО : Кутија За Складирање Клучеви - Магнетна Табла За Суво Бришење-Арт Деко. Материјали : Црн Челик обложен со прав и Калено стакло со безбедни, полирани рабови. Доволно простор за клучеви од сите видови и големини : 50 куки дистрибуирани во 5 редови од 10. Влезната врата со висококвалитетен печатен дизајн ламиниран под стаклото. Клучни Мерења На Организаторот : 30 см х 30 см х 5 см-Корисен, украсен домашен и мал канцелариски мебел. Уморни од пребарување низ целата куќа за клучеви? Па, конечно го најдовте совршеното место за нивно чување!. Нашата Кутија За Клучеви доаѓа со персонализиран дизајн по ваш избор и исто така е корисна Стаклена Магнетна Табла За Суво Бришење за сите белешки и пораки на семејството!. Оваа Клучна Кутија е дизајнирана имајќи ја предвид елеганцијата - да биде привлечна и уникатна - и, во исто време, ние исто така се фокусиравме на неговата корисност и издржливост. Изградена околу силна и издржлива челична рамка обложена со црн прав со калено стакло (со избраниот дизајн), вратата служи како магнетна површина (за употреба со неодимиумски магнети) или како стаклена табла каде што можете да пишувате, цртате и бојадисувате со течни пенкала за маркери со креда. Видливиот дизајн на производот се добива со печатење графика со висока резолуција на слој од фотографски ламинат, кој потоа се прилепува на дното на стаклото во најсовремениот нанотехнолошки процес. Покрај тоа, графиката е заштитена од влошување со заштитниот ламинат. Целиот склоп е запечатен со завршен слој на фиксирачки слој. Дополнително, сите компоненти се споени заедно со слоеви за запечатување на топлина. Овој процес е специјално дизајниран да обезбеди совршено придржување на ламинатот кон производот, избегнувајќи влез на воздух под цртежот и следствено оксидација на боите, со цел да се одржи оптимална заситеност на боите многу години, обезбедувајќи го неговиот квалитет и издржливост. Целиот дизајн на стакло потоа се монтира на фронталниот панел од нерѓосувачки челик на кутијата за клучеви за да се создаде цврст, висококвалитетен и многу декоративен производ. Ве молиме запомнете дека ламинатот е составен дел на производот и не треба да се отстранува. Нашите клучни кутии можат да складираат до 50 клучеви! Вкупно има 5 реда од 10 куки, распоредени од двете страни на кутијата за клучеви. Не само што е прекрасна декорација на вашиот дом, туку и, поради магнетната површина на белата табла, може да послужи како место за потсетниците и белешките за целото семејство. Шарките се поставени лево, а вратата на клучот се отвора и на левата страна. Шарките се поставени десно, а вратата на клучот се отвора и на десната страна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

КЛУЧ РЕШЕТКАТА, КЛУЧ ОРГАНИЗАТОР, 75MGN со 75 Завртки Метални Куки &засилувач; Табличка Со Имиња За Дилери/Агентите/Фабрики/Канцеларии/Болници/Училишта/Јавно
  • Обновено

КЛУЧ РЕШЕТКАТА, КЛУЧ ОРГАНИЗАТОР, 75MGN со 75 Завртки Метални Куки &засилувач; Табличка Со Имиња За Дилери/Агентите/Фабрики/Канцеларии/Болници/Училишта/Јавно

DEN 3999.20

Целосно склопен, дополнителен простор, 75 Завртки Метални Куки со Табличка Со Имиња, комплет за прилагод�

Глосен Клуч Организатор Заклучување Кутија, Клуч Кутија Ѕид Монтирање Со Код Заклучување И Клуч Ознака За Куќа Клучеви Отворено
  • Обновено

Глосен Клуч Организатор Заклучување Кутија, Клуч Кутија Ѕид Монтирање Со Код Заклучување И Клуч Ознака За Куќа Клучеви Отворено

DEN 639.84

●Безбеден Организатор На Кутии За Клучеви ● Нашиот Дигитален Ѕид На Кабинетот За клучеви Може да собер

DOITOOL Автомобил Клуч Кутија Синџир Хотели За Домови Кабинетот Организатор Ѕид Клуч Црни Училишта-Цифрен Резервни Градина Монтирани
  • Обновено

DOITOOL Автомобил Клуч Кутија Синџир Хотели За Домови Кабинетот Организатор Ѕид Клуч Црни Училишта-Цифрен Резервни Градина Монтирани

DEN 398.24

КУТИЈА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ КЛУЧЕВИ за ЅИД безбедна кутија за заклучување клучеви со 4цифрен дизајн може да з�

КУЛАКО Голем Клуч Кабинет Ѕид Монтирани Клуч Кутија Ѕид Монтирани Клуч Кабинет Со Заклучување Кутија За Складирање Автомобил
  • Обновено

КУЛАКО Голем Клуч Кабинет Ѕид Монтирани Клуч Кутија Ѕид Монтирани Клуч Кабинет Со Заклучување Кутија За Складирање Автомобил

DEN 297.60

Клучната кутија Изработена од алуминиумска легура Вградени клучни ленти за суспензија, секоја со разли

Игра Играч Тим Подароци Игра Ентузијаст Накит Видео Игри Љубовник Накит Видео Игра Конзола Љубовник Подарок Видео Игра Приврзок
  • Обновено

Игра Играч Тим Подароци Игра Ентузијаст Накит Видео Игри Љубовник Накит Видео Игра Конзола Љубовник Подарок Видео Игра Приврзок

DEN 175.84

Јадете Спиење Игра Повторете Приврзок за Клучеви изработен од нерѓосувачки челик,цврст и издржлив.Одли

Адирофис Клучен Држач За Складирање На Челична Безбедност Кабинет Кутија За Заклучување На Камериер Клуч Држач За Складирање
  • Обновено

Адирофис Клучен Држач За Складирање На Челична Безбедност Кабинет Кутија За Заклучување На Камериер Клуч Држач За Складирање

DEN 479.84

ВКЛУЧУВАЊЕ Овој пакет се состои од 2 кутии На Адирофис Клуч За Челик За Складирање На Челик (48 Клуч), црве�

Клучен Кабинет За Складирање Со Приврзок За Клучеви, Комбинирана Брава &засилувач; Додатоци За Монтирање, Организатор На Клучеви
  • Обновено

Клучен Кабинет За Складирање Со Приврзок За Клучеви, Комбинирана Брава &засилувач; Додатоци За Монтирање, Организатор На Клучеви

DEN 2367.04

?● Висококвалитетен Материјал●кабинетот за организатори на клучеви е изработен од материјал од Галва�