• Обновено
Раб Коса Зафат Рампа Коса Држи Налепници Коса Фиксна Галантерија За Бербер Салон И Девојка

Раб Коса Зафат Рампа Коса Држи Налепници Коса Фиксна Галантерија За Бербер Салон И Девојка

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

●НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ е Изработен од висококвалитетен најлонски материјал, издржлив, пријателски за кожата и практичен.Средна големина, цврсто држете го скалпот, лесно поправете тресне и коса.Косата не е деформирана по употреба на држачи за коса, а фризурата нема да биде неуредна. Можете ДА го користите овој комплет додатоци за коса за да ја држите косата подалеку од лицето кога го миете лицето, се бањате со меурчиња, се грижите за кожата, нанесувате шминка или се облекувате, тие можат да ја одржат вашата коса уредна. ●НЕ Е ЛЕСНО ДА ПАДНЕТЕ, држете ја косата под контрола и нема лесно да падне, освен ако не ја соблечете. Оваа налепница за коса е силно леплива, може да ја држи косата под контрола и нема лесно да падне освен ако не ја соблечете, нема да ја повлече косата или да го повреди скалпот. За МАЖИ и ЖЕНИ, Погоден И За машка и за женска употреба, салонски бербер или лична домашна употреба.Лесно, останува цврсто без посебни алатки или вештини потребни.Ги држи сите типови коса, најдобро функционира со суво hair.It тоа е исто така одличен моден предмет. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА со фина изработка, така што нема да ја направи вашата коса јазол или да ја повреди вашата коса.Стегач За Налепници за коса лесно се вклучува и лесно се исклучува и нема да ја повреди вашата коса.Влошките за раб на косата нежно се лепат за косата, лесни за употреба и може да се користат постојано. Овие Штипки За Налепници за Коса се лесни за носење и лесни за одржување на лабавата коса на место.Овие Клипови За Налепници за Коса се силни и издржливи, не се лесни за кршење, ќе се чувствувате удобно да ги носите долго време.Клипот За Налепници за коса е омилен кај берберниците и девојките. Карактеристика : ● НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ е Изработен од висококвалитетен најлонски материјал, издржлив, пријателски за кожата и практичен.Средна големина, цврсто држете го скалпот, лесно поправете тресне и коса.Косата не е деформирана по употреба на држачи за коса, а фризурата нема да биде неуредна. Можете ДА го користите овој комплет додатоци за коса за да ја држите косата подалеку од лицето кога го миете лицето, се бањате со меурчиња, се грижите за кожата, нанесувате шминка или се облекувате, тие можат да ја одржат вашата коса уредна. ●НЕ Е ЛЕСНО ДА ПАДНЕТЕ, држете ја косата под контрола и нема лесно да падне, освен ако не ја соблечете. Оваа налепница за коса е силно леплива, може да ја држи косата под контрола и нема лесно да падне освен ако не ја соблечете, нема да ја повлече косата или да го повреди скалпот. За МАЖИ и ЖЕНИ, Погоден И За машка и за женска употреба, салонски бербер или лична домашна употреба.Лесно, останува цврсто без посебни алатки или вештини потребни.Ги држи сите типови коса, најдобро функционира со суво hair.It тоа е исто така одличен моден предмет. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА со фина изработка, така што нема да ја направи вашата коса јазол или да ја повреди вашата коса.Стегач За Налепници за коса лесно се вклучува и лесно се исклучува и нема да ја повреди вашата коса.Влошките за раб на косата нежно се лепат за косата, лесни за употреба и може да се користат постојано. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Ставка : Боја На Клип За Налепници За Коса : Црна, Црвена, Сина Големина : Прибл. 11 х 5,5 см / 4 х 2ин Количина : 3 Пара Материјал : Најлон Употреба Прилика : Шминка, Перење, Листа На Пакети За Фризури : 3 х Пара Клип За Налепници За Коса.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мојата Коса Алатки 10 парчиња Коса Клипови за Стилизирање Пресек Патка Бил, 4 парчиња Клипови Закривени Игли За Шиење &засилувач;
  • Обновено

Мојата Коса Алатки 10 парчиња Коса Клипови за Стилизирање Пресек Патка Бил, 4 парчиња Клипови Закривени Игли За Шиење &засилувач;

DEN 2.33

? Што ќе добиете : ќе добиете комплет алатки за продолжување на косата, кои вклучуваат 10 парчиња штипки з�

Кугуу 4 ПАРЧИЊА Риба Коска Коса Клипови Големи Метални Нокти За Коса Нелизгачки Шупливи Стегачи За Коса, Клипови За Коса Големи
  • Обновено

Кугуу 4 ПАРЧИЊА Риба Коска Коса Клипови Големи Метални Нокти За Коса Нелизгачки Шупливи Стегачи За Коса, Клипови За Коса Големи

DEN 153.44

①Вклучено пакување ќе добиете 4 клип за коса од риба во различни бои, црна, сребрена, златна и розова зла�

Француски Клип Барети За Девојчиња Бебе Девојка Коса Лакови Коса Круг Целосно Наредени Барети Додатоци За Коса За Мали Девојчиња
  • Обновено

Француски Клип Барети За Девојчиња Бебе Девојка Коса Лакови Коса Круг Целосно Наредени Барети Додатоци За Коса За Мали Девојчиња

DEN 1539.20

Мултифункционален : Клиповите За Коса На Девојчињата Многу Лесно се Стегаат На Косата и може да се Носат

2 Пакувајте Живописна Боја Закривени Француски Ацетатни Шноли Клипови За Коса Метални Пружински Клипови Конска Опашка Фризура
  • Обновено

2 Пакувајте Живописна Боја Закривени Француски Ацетатни Шноли Клипови За Коса Метални Пружински Клипови Конска Опашка Фризура

DEN 76.80

Издржлив : изработен од метал и пластика,цврст и издржлив Големина : 3,3 инчи во должина Тие се лесни за уп�

Брини Бисер Коса Ноктот Стеги Пеперутка Ноктот Коса Клипови Метална Легура Голема Коса Фати Барети Кристал Коса Ноктот Клипови
  • Обновено

Брини Бисер Коса Ноктот Стеги Пеперутка Ноктот Коса Клипови Метална Легура Голема Коса Фати Барети Кристал Коса Ноктот Клипови

DEN 3.00

Француски дизајн стегачот за нокти за коса е изработен од метална легура и безбедна метална пружина, ко�