• Обновено
ШТИПКА ЗА Коса ЗА Безбедност НА САЛОЦИ, Шупливи Штипки За Коса, Златни Сребрени Штипки За Коса, Геометриски Штипки За Коса, Шноли Во Форма На Брош, 10 парчиња

ШТИПКА ЗА Коса ЗА Безбедност НА САЛОЦИ, Шупливи Штипки За Коса, Златни Сребрени Штипки За Коса, Геометриски Штипки За Коса,

DEN 110.08
Во магацинот.

Залиха

Изработен од легиран материјал и издржлив за употреба. Шуплива форма на облак, добри додатоци за коса за секојдневна употреба, изберете го стилот според вашата потреба. Убави додатоци : овие прекрасни клипови за коса се убава декорација за да изгледате пошармантно и елегантно. Соодветен опсег : тие се погодни за забава, банкет, свадба и други прилики; тие се исто така прекрасни подароци за вашите најблиски, семејство, пријател и соработници и така натаму. Опис добар додаток за жени, исто така добар подарок за себе и за вашите пријатели. Тие главно се направени од премиум метал за издржлива употреба. Елегантниот дизајн ве прави нов изглед на фризура и ве прави попривлечни и сјајни со тоа што ја носите. Изберете еден и направете го вашиот живот полн со фенси и убави моменти. Карактеристики-Боја : Сребрена,Златна. - Материјал : Легура. - Големина На Пакетот : Прибл. 5, 5Х1Х0, 4см. - Изработен од легиран материјал и издржлив за употреба. - Шуплива форма на облак, добри додатоци за коса за секојдневна употреба, изберете го стилот според вашата потреба. - Убави надополнувања : овие прекрасни клипови за коса се убава декорација за да изгледате пошармантно и елегантно - Соодветен опсег : тие се погодни за забава, банкет, свадба и други прилики; тие се исто така прекрасни подароци за вашите најблиски, семејство, пријател и соработници и така натаму. Пакет Вклучувајќи Штипка ЗА Коса ЗА Безбедност НА САЛОЦИ, Шупливи Штипки За Коса,Златни Сребрени Штипки За Коса,Геометриски Штипки За Коса,Шноли во Форма На Брош, 10 парчиња.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Налоду Клипови За Нокти за Коса КОМПЈУТЕР 5 Инчи Нераскинлив Квадратен Правоаголник Клип Стегач Неутрални Бои за Густа Кадрава
  • Обновено

Налоду Клипови За Нокти за Коса КОМПЈУТЕР 5 Инчи Нераскинлив Квадратен Правоаголник Клип Стегач Неутрални Бои за Густа Кадрава

DEN 1.67

НЕОПХОДНОСТ ОД НИЗОК ПРОФИЛ 2 бои во мат црн и сјаен леопард за да одговараат на различни видови накит и�

Кугуу 4 ПАРЧИЊА Риба Коска Коса Клипови Големи Метални Нокти За Коса Нелизгачки Шупливи Стегачи За Коса, Клипови За Коса Големи
  • Обновено

Кугуу 4 ПАРЧИЊА Риба Коска Коса Клипови Големи Метални Нокти За Коса Нелизгачки Шупливи Стегачи За Коса, Клипови За Коса Големи

DEN 153.44

①Вклучено пакување ќе добиете 4 клип за коса од риба во различни бои, црна, сребрена, златна и розова зла�

Брини Бисер Коса Ноктот Стеги Пеперутка Ноктот Коса Клипови Метална Легура Голема Коса Фати Барети Кристал Коса Ноктот Клипови
  • Обновено

Брини Бисер Коса Ноктот Стеги Пеперутка Ноктот Коса Клипови Метална Легура Голема Коса Фати Барети Кристал Коса Ноктот Клипови

DEN 3.00

Француски дизајн стегачот за нокти за коса е изработен од метална легура и безбедна метална пружина, ко�

Калори 30 парчиња Манжетни Стилови Дредови Накит Монистра, Плетенки Брада Шарм Викинг Цевка Гроздобер Монистра Ноќта на Вештерките
  • Обновено

Калори 30 парчиња Манжетни Стилови Дредови Накит Монистра, Плетенки Брада Шарм Викинг Цевка Гроздобер Монистра Ноќта на Вештерките

DEN 243.52

Легура КОСА ПЛЕТЕЊЕ НАКИТ ПОДАРОЦИАнтички дезен, ретро стил, додавајќи совршено надополнување на секој

Мојата Коса Алатки 10 парчиња Коса Клипови за Стилизирање Пресек Патка Бил, 4 парчиња Клипови Закривени Игли За Шиење &засилувач;
  • Обновено

Мојата Коса Алатки 10 парчиња Коса Клипови за Стилизирање Пресек Патка Бил, 4 парчиња Клипови Закривени Игли За Шиење &засилувач;

DEN 2.33

? Што ќе добиете : ќе добиете комплет алатки за продолжување на косата, кои вклучуваат 10 парчиња штипки з�

10 Парчиња француски Клипови За Коса Рамни Шноли За Коса Силни Држете Гроздобер Клипови За Коса Симпатични Клипови За Стилизирање
  • Обновено

10 Парчиња француски Клипови За Коса Рамни Шноли За Коса Силни Држете Гроздобер Клипови За Коса Симпатични Клипови За Стилизирање

DEN 159.84

●Материјал●овие елегантни штипки за коса се изработени од висококвалитетна пластика и метална легура

2 Пакувајте Живописна Боја Закривени Француски Ацетатни Шноли Клипови За Коса Метални Пружински Клипови Конска Опашка Фризура
  • Обновено

2 Пакувајте Живописна Боја Закривени Француски Ацетатни Шноли Клипови За Коса Метални Пружински Клипови Конска Опашка Фризура

DEN 76.80

Издржлив : изработен од метал и пластика,цврст и издржлив Големина : 3,3 инчи во должина Тие се лесни за уп�

Килши Божиќ Шапка Коса Клип Девојки Злато Светки Чипка Коса Клипови 2 парчиња Ѕвезда Божиќ Барети Партија Костим Коса Додатоци
  • Обновено

Килши Божиќ Шапка Коса Клип Девојки Злато Светки Чипка Коса Клипови 2 парчиња Ѕвезда Божиќ Барети Партија Костим Коса Додатоци

DEN 138.56

Божиќната игла за коса е составена Од Божиќна капа и лак, користејќи светки и висококвалитетен материја