• Обновено
Голем килим за дневна соба за дневна соба, 4-ти килими што не се лизгаат за детска соба, зелена геометриска геометриска тепих под подот

Голем килим за дневна соба за дневна соба, 4-ти килими што не се лизгаат за детска соба, зелена геометриска геометриска тепих

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на кружниот килим е 4 стапки (48 инчи = 122 см). Plaid,Polka Dot,Print,Solid,Striped,Animals,Flowers & Plants,Fruit & Vegetables,Moon & Stars,Novelty,Checkered and etc. 【Лесно за чистење и одржување】 препорачуваат празнење редовно, затегнати надвор за длабоко чистење и поставете го рамно за да се исуши. 【Тепих со висок квалитет】 Направено со врвен квалитет на не-ткаена ткаенина, која нуди искуство со врвен квалитет на допир, стои удобно и ги штити стапалата од ладни подови. Тие Повторно е одличен начин да го покажете вашиот личен стил и да го активирате или надополнувате вашиот декор. Без разлика дали барате квалитетни килими за наредните години, или само сакате да го промените стилот на вашиот дом, нашите килими се совршени за да изберете. Ако има набори, можете да го пеглате со парено железо неколку пати. 【Декоративна област килим】 Нашиот килим е дизајниран со атрактивна шема, која поседува убава изработка и има најразлични обрасци за избор, можете да го поставите тепихот покрај креветот/каучот, или под мебелот, и нема да ги попречува вратите. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да се советувате дека постои одредена варијација. 【Килим за подот за деца на деца】 Нашите килими за подрачје се пријателски за кожата и безбедни за децата, миленичињата да играат, може да помогне да се елиминира звукот на играчки што паѓаат во церејлајн мерка. 【Килим за подот за деца на деца】 Нашите килими за подрачје се пријателски за кожата и безбедни за децата, миленичињата да играат, може да помогне да се елиминира звукот на играчки што паѓаат во церејлајн мерка. Тие Повторно е одличен начин да го покажете вашиот личен стил и да го активирате или надополнувате вашиот декор. Деликатниот килим може да координира со дневна соба, спална соба, трпезарија, расадник, бања, просторија за перење, кујна за јадење, детска соба , влез, фоаје, канцеларија, расадник, студентски дом, ходници, области со висок сообраќај во затворен простор.★Wide Applicable Occasions : Perfect for living room,dining room,kid's room,girl's room, Бања, кујна за јадење, алишта за перење, расадник, игротека, влез, училница, конференциска сала, ходник, фоаје, канцеларија, кафе, области со висок сообраќај во затворен простор и сл. 【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на кружниот килим е 4 стапки (48 инчи = 122 см). ★ Предности на нашите килими : Не-пролевање : Висококвалитетна, не-пролетана ткаенина го прават одржувањето лесна работа. Kids/pets Пријателски : Теписи за влакна кои се отпорни на кожа, теписи се лесни за чистење, совршени за деца или миленичиња Да се ​​игра на. 【Декоративна област килим】 Нашиот килим е дизајниран со атрактивна шема, која поседува убава изработка и има најразлични обрасци за избор, можете да го поставите тепихот покрај креветот/каучот, или под мебелот, и нема да ги попречува вратите. Да се ​​доживее во големата големина на килимот, тоа Beе бидат склопени за испорака, не грижете се ако видите набори, пеглање на нив ќе ги отстрани набори.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Ползи во затворен тепих играат мат трки диносаурус животно за дневна соба спална соба едукативен под кат мат подрачница килим
  • Обновено

Ползи во затворен тепих играат мат трки диносаурус животно за дневна соба спална соба едукативен под кат мат подрачница килим

DEN 0.33

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

Големи килими со мека област симпатична бубамара од животински плејматски килим за деца кои играат соба за спална соба за дневна
  • Обновено

Големи килими со мека област симпатична бубамара од животински плејматски килим за деца кои играат соба за спална соба за дневна

DEN 0.67

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Ползи во затворен тепих играат мат црвена полска точка за дневна соба спална соба едукативна расадник под подрачје килими 80x58in
  • Обновено

Ползи во затворен тепих играат мат црвена полска точка за дневна соба спална соба едукативна расадник под подрачје килими 80x58in

DEN 0.67

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

Персонализиран килим за слонови симпатична спална соба килими бања расадник за влез во затворен простор за спална соба декор,
  • Обновено

Персонализиран килим за слонови симпатична спална соба килими бања расадник за влез во затворен простор за спална соба декор,

DEN 554.24

Персонализирано килим за фаќање на очите! Прилагодете го вашиот душек, не заборавајте да го прилагодите

Денот на благодарноста голема површина килим за дневна соба меки бебешки деца ползи мат тепих за спална соба во училница декоративен
  • Обновено

Денот на благодарноста голема површина килим за дневна соба меки бебешки деца ползи мат тепих за спална соба во училница декоративен

DEN 0.33

Големина : 72 x 48 in Материјал : Материјал : полиестер, еднострано печатење, дно не лизгање Просторен просто�

Ползи во затворен тепих игра мат диносауруси пал фудбал за дневна соба спална соба едукативна расадник под подрачје килими 60х39
  • Обновено

Ползи во затворен тепих игра мат диносауруси пал фудбал за дневна соба спална соба едукативна расадник под подрачје килими 60х39

DEN 2.00

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �