• Обновено
ericотри 50 ПАРЧИЊА Цевки За Мелем За Усни Празни Цевки За Полнење За Спасување На Усните Мувла Со Капачиња Вијали За Пакување Примероци Диспензерот ЗА САМОСТОЈНА Коз

ericотри 50 ПАРЧИЊА Цевки За Мелем За Усни Празни Цевки За Полнење За Спасување На Усните Мувла Со Капачиња Вијали За Пакување

DEN 191.84
Во магацинот.

Залиха

Боја : бела; Материјал : пп пластика; Капацитет : 5 мл; Прибл. 6,7*1,6 СМ (2,6*0,6 инчи); Пакетот вклучува : 50 парчиња по нарачка. Оваа празна цевка за мелем за усни е изработена од пп еколошки материјал, издржлив, водоотпорен, перат, еднократно и ќе ви служи долго време. Секоја цевка има капаче за прицврстување за да спречи истекување и има тркало за притискање на дното за да ви помогне лесно да го турнете мелемот за усни до врвот. Пренослива големина за да одговара на вашиот џеб, чанта, чанта, ранец, погодна за вашето патување и секојдневна употреба. Количината е 50 парчиња, што може целосно да ги задоволи вашите потреби за секојдневна употреба, можете да направите сами сите видови мелеми за усни, можете да направите различни вкусови и бои на кармини, што ќе ви донесе многу забава. Спецификација : Боја : Бел Капацитет : 5млматеријал : Пластичното Пакување вклучува : 50 парчиња опис на производот : садот за кармин е изработен од ПП за повеќекратна употреба, кој е без мирис и лесен за чистење и издржлив за употреба.Преносливата големина се вклопува во вашиот џеб, чанта, чанта и ранец за лесно патување и секојдневна употреба.Цевките за сјај за усни се совршени за правење мелеми за тело, лосиони, кармини, цврсти парфеми, боички или кармини итн.Правењето сопствен мелем за усни е одлична забава, можете да НАПРАВИТЕ свој мелем за усни со различни природни и органски состојки и различни вкусови и бои и да го споделите со вашите пријатели.Забелешка за затоплување : Рачно мерење само за вашата референца.Ако има некое прашање во врска со нашите производи, можете да не контактирате и ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дбилксмн Кармин Со Мала Светлосна Цевка Врежан Кариран Мал Сијалица Навлажнувачки Кармин Водоотпорен Долготраен Мазен Острилка
  • Обновено

Дбилксмн Кармин Со Мала Светлосна Цевка Врежан Кариран Мал Сијалица Навлажнувачки Кармин Водоотпорен Долготраен Мазен Острилка

DEN 0.67

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Кармин за шминка ОРИУКАН торба за кармин со огледало пренослива торбичка за складирање кармин организатор за складирање на сјај
  • Обновено

Кармин за шминка ОРИУКАН торба за кармин со огледало пренослива торбичка за складирање кармин организатор за складирање на сјај

DEN 764.80

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Ксиахиум Млеко Бар Кармин Усна Глазура Крем Усна Сјај Дами Кармин Водоотпорен Усна Сјај Почетниците Кармин 4мл Усна Дамка Маркер
  • Обновено

Ксиахиум Млеко Бар Кармин Усна Глазура Крем Усна Сјај Дами Кармин Водоотпорен Усна Сјај Почетниците Кармин 4мл Усна Дамка Маркер

DEN 894.40

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За

Гуоларизи Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мазна Мека Боја На Пристигнување Свеж Шеќер Мелем За
  • Обновено

Гуоларизи Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мазна Мека Боја На Пристигнување Свеж Шеќер Мелем За

DEN 27.04

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Езуанчли 2 Во 1 Клучен Синџир Мечка Кармин Магла Мат Кадифе Кармин Водоотпорен Долготраен Сјај За Усни Симпатична Мечка Убавина
  • Обновено

Езуанчли 2 Во 1 Клучен Синџир Мечка Кармин Магла Мат Кадифе Кармин Водоотпорен Долготраен Сјај За Усни Симпатична Мечка Убавина

DEN 158.08

●Симпатична Новина 2 Во 1 Кармин За Мечка Со Синџир Со Клучеви, Природна Боја На Кармин Со Магла Од Мат Ка

Оулак Металик Тиква Портокал Кармин За Жени, Високо Влијание Усна Боја Со Навлажнувачки Крем Формула, вегетаријанска &засилувач;
  • Обновено

Оулак Металик Тиква Портокал Кармин За Жени, Високо Влијание Усна Боја Со Навлажнувачки Крем Формула, вегетаријанска &засилувач;

DEN 1.00

?Метален Кармин Од Кајсија : Погоден Од густ сјај, што резултира со презентирање на 2 ефекти, тенкиот слој

Дамка за нијанса на усни Излупете Ја Нелепливата Облога За Конец За Шминка Сјајна Усна Усна Водоотпорна Долготрајна Навлажнувачка
  • Обновено

Дамка за нијанса на усни Излупете Ја Нелепливата Облога За Конец За Шминка Сјајна Усна Усна Водоотпорна Долготрајна Навлажнувачка

DEN 2.00

Удобна И Мала Тежина : Одговара На Усните При Нанесување Непечените И Лесни Ултра фини Пигменти Носат Ек