• Обновено
Умлике машки карго шорцеви редовно вклопување камо памук двојки кратки калисици 6 џебови со средно патент од половината со затворање на копчињата

Умлике машки карго шорцеви редовно вклопување камо памук двојки кратки калисици 6 џебови со средно патент од половината со затворање

DEN 1408.00
Во магацинот.

Залиха

98%памук, 2%спандекс. Увезени. Машинско миење. 【Внимание】 : Редовни шорцеви за карго за мажи, ако сакате повеќе лабава вклопување, нарачајте една големина нагоре. Ова кратко доаѓа во големина xs-xxl. Ве молиме, потврдете ја големината на деталите во описот на производот пред да нарачате. 【Функција】 : Карго шорцеви за мажи, памучни панталони за рекреација со памук. Овие машки пешачки шорцеви усвојуваат средно половината со затворање на патент и копчиња, кои се идеални за секојдневно дневно носење или спортско рекреација на отворено во текот на летото. 【Мулти џебови】 : Класични 6 џебови вклучуваат 2 странични џебови со рака, плус 2 задни и 2 џебови за товарни нозе со прилепувања. Ockебовите се стилски и функционални за складирање : совршени за складирање на мобилни телефони, паричници и други работи безбедно во затворен џеб, одлични за секојдневно носење и работа. 【Натпревар и прилика】 : Достапно во 3 различни стилови, вклучувајќи 10 бои, оваа машка летни шорцеви е лесно да се совпаѓаат со кошули, резервоар и маици, одлично за секојдневно носење или работа. Обичните карго шорцеви за мажи се совршени за отворено и секојдневно носење, дома, лежење, работа, лов, пешачење, риболов, патување, забава, итн. / Кул железо доколку е потребно. Ако поради некоја причина не сте задоволни со овие шорцеви за мажи за мажи, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение или целосна наплата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Екиво шорцеви за мажи пролетни обични тенок памук спандекс мулти џебови диви работа пешачење карго шорцеви каки карго панталони
  • Обновено

Екиво шорцеви за мажи пролетни обични тенок памук спандекс мулти џебови диви работа пешачење карго шорцеви каки карго панталони

DEN 2.67

95% памук, 5% спандекс Увезени Затворање на тока Машинско миење Направено од мешавина од памук што е нежна

Менс карго шорцеви случајни стилски цврсти лабави џемпери еластична половината за влечење мулти-џебови со средна должина панталони
  • Обновено

Менс карго шорцеви случајни стилски цврсти лабави џемпери еластична половината за влечење мулти-џебови со средна должина панталони

DEN 835.20

75% полиестер, 25% памук Увезени Големината работи мала Нарачајте големина нагоре Затворање на влечење...