• Обновено
КУАНЏ 4 Сечила Ѕид Виси Шпорет На Топлина Вентилатор Топлински Погон Вентилатор Голема Просторија За Камин Дрво Најавите Режач

КУАНЏ 4 Сечила Ѕид Виси Шпорет На Топлина Вентилатор Топлински Погон Вентилатор Голема Просторија За Камин Дрво Најавите Режач

DEN 5388.48
Во магацинот.

Залиха

1.Овој вентилатор за шпорет се напојува со трансформирање на топлината во енергија, без користење на батерија или електрична енергија. 2.Опсегот на работна температура е околу : 140°F / 60°C~662°F / 350°C, повисока температура, побрзо почнува да се врти. 3.Може да циркулира топлина низ просторијата. 4.ново сечило на вентилаторот, поголем волумен на воздух, помал шум. 5.Вентилаторот на шпоретот може да се врзе на цевката на оџакот со прстен од нерѓосувачки челик , тој е стабилен и нема да зазема повеќе простор. 1.Овој вентилатор за шпорет се напојува со трансформирање на топлината во енергија, без користење на батерија или електрична енергија.2.Опсегот на работна температура е околу : 140°F / 60°C~662°F / 350°C, повисока температура, побрзо почнува да се врти.3.Може да циркулира топлина низ просторијата.4.ново сечило на вентилаторот, поголем волумен на воздух, помал шум.5.Вентилаторот на шпоретот може да се врзе на цевката на оџакот со прстен од нерѓосувачки челик , тој е стабилен и нема да зазема повеќе простор.Опис : Материјал : Алуминизирај : 135*103*197ммбојка : Црнбрзина : 1100рпмблејд број : 4нучаса : € 25dbstart Температура : 140°F / 60°Cworking Температура Опсег : 140°F / 60°C~662°F / 350°CPackage Содржина : 1x 4 Ножеви Грејач Шпорет Fan Note : 1. Соодветната температура е 60-350 °C. Температурите над овој опсег може да дае вентилаторот и генераторот во собата.Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.Con nuestro producto, нема tiene que preocuparse de que elor humo de la cocina sea demasiado fuerte, que el aire de la oficina море турбио y hermético y que el bagno sea propenso a la humedad durante mucho tieppo.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Хаофи 5 сечила Дрво Горење Шпорет На Топлина Вентилатор Не Електрични Самостојно Стартување Камин Вентилатор Висока Температура,
 • Обновено

Хаофи 5 сечила Дрво Горење Шпорет На Топлина Вентилатор Не Електрични Самостојно Стартување Камин Вентилатор Висока Температура,

DEN 1350.40

Автоматско Стартување : Кога температурата на телото на печката ќе достигне околу 122 степени, таа ќе зап�

Сиксизма Топлинска Енергија Камин Вентилатор Топлина Напојува Шпорет На Дрва Вентилатор За Дрво Најавите Камин Еко Четири-Лист
 • Обновено

Сиксизма Топлинска Енергија Камин Вентилатор Топлина Напојува Шпорет На Дрва Вентилатор За Дрво Најавите Камин Еко Четири-Лист

DEN 1268.80

Вентилаторот на шпоретот ја дистрибуира топлината на печката.Повеќе топлина и помалку energy.It може ефика�

ЛИНЛИН 4блејд Шпорет На Топлина Вентилатор Камин Дневник На Вентилаторот Дрво Горење Камин Вентилатор Ефикасна Дистрибуција
 • Обновено

ЛИНЛИН 4блејд Шпорет На Топлина Вентилатор Камин Дневник На Вентилаторот Дрво Горење Камин Вентилатор Ефикасна Дистрибуција

DEN 1417.60

Напојуван од топлина, без батерија, заштеда на трошоци и намалени емисии од согорување помалку гориво �

6 Ножеви Вентилатор За Огниште Шпорет На Топлина Дневник На Вентилатор На Дрва Тивок За Домашен Вентилатор Ефикасна Дистрибуција
 • Обновено

6 Ножеви Вентилатор За Огниште Шпорет На Топлина Дневник На Вентилатор На Дрва Тивок За Домашен Вентилатор Ефикасна Дистрибуција

DEN 2.67

50~345 Работна Температура : вентилаторот се врти кога температурата е достигната 50 (122) Колку е потопла осн

Вентилатор за Шпорет На Дрва китванс, Вентилатор За Камин Со 5 Сечила, Вентилатор За Шпорет На Топлина со Алуминиум Од Авијација
 • Обновено

Вентилатор за Шпорет На Дрва китванс, Вентилатор За Камин Со 5 Сечила, Вентилатор За Шпорет На Топлина со Алуминиум Од Авијација

DEN 0.33

●ПОДОБРЕТЕ 20% ТОПОЛ ПРОТОК на ВОЗДУХ + 5 сечила вентилатор за шпорет на топлина со исклучиво прецизно оп�

Мифор ЈИШОП Црн Камин 5 Сечило Шпорет На Топлина Дневник На Вентилатор Дрво Режач Еко Пријателски Тивок Вентилатор Дома Ефикасна
 • Обновено

Мифор ЈИШОП Црн Камин 5 Сечило Шпорет На Топлина Дневник На Вентилатор Дрво Режач Еко Пријателски Тивок Вентилатор Дома Ефикасна

DEN 3.33

2 Супер тивко, збогувајте се со бучниот електричен вентилатор! 3 Без одржување, само треба редовно да дод�

ЛИНЛИН 5 Ножеви Камин Шпорет На Топлина Дневник На Вентилаторот Дрво Режач Тивок Домашен Камин Вентилатор Ефикасна Дистрибуција
 • Обновено

ЛИНЛИН 5 Ножеви Камин Шпорет На Топлина Дневник На Вентилаторот Дрво Режач Тивок Домашен Камин Вентилатор Ефикасна Дистрибуција

DEN 1081.60

Ново Дизајниран, Поголем Волумен На Воздух, Помал шум.Вие дури и не знаете дека вентилаторот на шпоретот

ЈИШОП Вентилатор ЗА Термичка Моќност Вентилатор За Камин На Топлина Вентилатор За Шпорет На Дрва За Горилник На Дрва Камин Еко
 • Обновено

ЈИШОП Вентилатор ЗА Термичка Моќност Вентилатор За Камин На Топлина Вентилатор За Шпорет На Дрва За Горилник На Дрва Камин Еко

DEN 600.00

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

Мини 4 Сечилото Топлина Напојува Шпорет Вентилатор Камин Вентилатор Најавите Дрво Режач Тивок Камин Вентилатор Грејач Ефикасна
 • Обновено

Мини 4 Сечилото Топлина Напојува Шпорет Вентилатор Камин Вентилатор Најавите Дрво Режач Тивок Камин Вентилатор Грејач Ефикасна

DEN 1.00

Изработен Од Висококвалитетен Анодизиран Алуминиумски Материјал, Кој Не Само Што Е Издржлив, Туку И Ста

Евакуатор За Чад од оџак, Вентилатори За Индуктор на Покривот, За Камин За Горилник На Шпорет На Дрва-Еколошки И Ефикасен Вентилатор
 • Обновено

Евакуатор За Чад од оџак, Вентилатори За Индуктор на Покривот, За Камин За Горилник На Шпорет На Дрва-Еколошки И Ефикасен Вентилатор

DEN 0.33

забелешка! ! ! Работниот напон на производот е 190230v, а нацртвентилаторот индуциран од оџакот се користи с�

Гајуни Црн Камин 4 Шпорет На Топлински Погон Дневник На Вентилатор На Дрва Еколошки Тивок Вентилатор Дома Ефикасна Дистрибуција
 • Обновено

Гајуни Црн Камин 4 Шпорет На Топлински Погон Дневник На Вентилатор На Дрва Еколошки Тивок Вентилатор Дома Ефикасна Дистрибуција

DEN 757.76

Не е потребна батерија или електрична енергија Вентилаторот на печката ја користи топлината на површин

Ганазоновар Додатоци Ар Додатоци Шпорет На Дрва Пароброд Метален Вентилатор Сечило 4 Дел За Замена На Сечилото За Камин Со Топлински
 • Обновено

Ганазоновар Додатоци Ар Додатоци Шпорет На Дрва Пароброд Метален Вентилатор Сечило 4 Дел За Замена На Сечилото За Камин Со Топлински

DEN 1.33

Ова сечило е многу тивко на работа, не произведува прекумерна бучава, побезбедна и поудобна за употреба.

ЈИШОП Црн Камин 5 Сечила Шпорет На Топлински Погон Дневник На Вентилатор На Дрва Еко-Вентилатор Тивок Домашен Камин Вентилатор
 • Обновено

ЈИШОП Црн Камин 5 Сечила Шпорет На Топлински Погон Дневник На Вентилатор На Дрва Еко-Вентилатор Тивок Домашен Камин Вентилатор

DEN 1.33

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

YYYSHOPP Устата Двојна Глава 10 Топлина Напојува Шпорет Навивач Најавите Дрво Режач Еко Пријателски Тивок Вентилатор Дома Ефикасна
 • Обновено

YYYSHOPP Устата Двојна Глава 10 Топлина Напојува Шпорет Навивач Најавите Дрво Режач Еко Пријателски Тивок Вентилатор Дома Ефикасна

DEN 1.67

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�