• Обновено
Огнот Уметност Вилинско Коњче Керамичка Кригла Магија Топлина Чувствителни Боја Менување На Кафе Кригла Млеко Чај чаша. Подароци За Љубителите На Семејството При?

Огнот Уметност Вилинско Коњче Керамичка Кригла Магија Топлина Чувствителни Боја Менување На Кафе Кригла Млеко Чај чаша. Подароци

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

Големина : 3.1inx3,7in(8x9,5cm), 13oz, Слика Кафе Кригла Персоналните Има 3 Бои, Црна Ѕвезденото Небо, Црвено Ѕвезденото Небо и Сино Ѕвезденото Небо.Уникатниот Дизајн На Увото Е Удобен За Држење Во Рака, А Керамичката Чаша Е Со Умерена Тежина, Цврста И Издржлива. Висококвалитетен Материјал : Изработен Од Безбедна Еколошка Керамика. Со Најквалитетни Материјали Кои Можат Да Го Гарантираат Неговиот Долг Животен Век И Нивното Постојано Задоволство. Хуманизиран Дизајн, Безбеден, Безбеден За Употреба, Убави И Практични, Еколошки Материјали. Дното На Чашата Е Задебелена И Не Се Лизга Дизајн. Лесен За Употреба, Лесен За Чување И Лесен За Пристап. Уникатен Дизајн : Телото На Чашата Е Густо, Едноставно И Елегантно, Здраво И Невкусно, Устата На Чашата Е Нежна И Мазна, Што Го Прави Вашиот Вкус Позаборавен, Уникатниот Дизајн На Увото Е Удобен За Држење, Керамичката Чаша Е Умерена По Тежина, Цврста И Издржлива, Носејќи Здравје За Вас И Вашиот Семеен Живот. Совршен Подарок : Висококвалитетна Порцеланска Кригла Совршена За Давање Подароци Или Како Посебно Задоволство За Себе. Тоа Е Смешно И Уметничко Кафе Чаши За Жени, Мајка, Тато, Баба И Дедо; Целосен Креативен И Посебен Подарок За Некој На Роденденска Забава или Божиќ. Добро За Неколку Наврати : Одличен И Корисен Подарок За Љубителите На Кафе или Оние Кои Пијат Чај За Денот На Мајките, Денот На Татковците, Божиќ, Ден, Кул Порибување, Ханука, Ефтин Подарок За Одмор, Симпатична Корпа За Подароци, Денот На Вљубените, Празници, Размена На Подароци, Таен Дедо Мраз, Работна Забава, Најсмешни Креативни Мали Подароци. Инструкции За Перење : Машини За Миење Садови, Микробранови Печки И Печки Не Се Погодни За Употреба. Тие Не Треба Да Бидат Изложени На Силна Светлина Или Натопени Во Вода. Не Гребете И Не Бришете Ја Сликата На Површината На Телото На Чашата Со Тврди Предмети, Инаку Сликата На Телото На Чашата Ќе Падне.Додава Допир На Забава : Чувајте Ги Вашите Моливи И Други Канцелариски Материјали Во Оваа Керамичка Кригла Со Симпатичен Дизајн. Нашите Уникатни Чаши За Кафе Се Убави И Функционални И Прават Неверојатни Украси За Вашата Кујна, Соба Или Канцеларија.Не Само За Кафе, Нашата Новина Кафе Кригла, Исто Така, Може Да Се Користи Како Хартија Тежина, Складирање За Пенкала Или Лабава Промена, Па Дури И Кригла Колачи.Креативност : Моделот Е Отпечатен На Чашата. Пред Да Го Додадете Топлиот Пијалок, Чашата Изгледаше Како Обична Црна Чаша. Кога Истурете Топла Течност (На Пример : Кафе, Вода,Топло Чоколадо, Пијалок), Ќе Се Појави Магични Обрасци, Што Е Многу Креативна Магична Керамичка Чаша.Гарантирани Услуги : Ние Сме Посветени На Обезбедување На Највисок Стандард На Задоволство На Секој Клиент. Ако Имате Проблем Со Црните Чаши Што Ги Добивте, Ве Молиме Контактирајте Не Што Е Можно Поскоро, Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Јуник Дизајнира Школска Шолја За Кафе - 11 Мл, Дневни Афирмации Главни Подароци За Жени, Главни Подароци За Благодарност, Релаксација,
  • Обновено

Јуник Дизајнира Школска Шолја За Кафе - 11 Мл, Дневни Афирмации Главни Подароци За Жени, Главни Подароци За Благодарност, Релаксација,

DEN 207.52

☕ [Вашите Дневни Афирмации Шолја За Кафе] Пијте го патот до среќата и уживајте во дневната доза кафе со �

Јапоје Професионален Терапевт Кригла, Смешни От Кафе Чаша, Роденденски Подарок, Подароци За Дипломирање За Сестра, Ќерка, Пријател,
  • Обновено

Јапоје Професионален Терапевт Кригла, Смешни От Кафе Чаша, Роденденски Подарок, Подароци За Дипломирање За Сестра, Ќерка, Пријател,

DEN 0.33

Кригла за работна Терапија Јас Сум Професионален Терапевт Која Е вашата суперсила чаша, неверојатни по�

ПРЕЗИ Персонализирани Подароци За Баба Нана Градина Кафе Кригла Смешно Раѓање Месец Цвет Патување Чаши Мајки Ден Роденден Божиќ
  • Обновено

ПРЕЗИ Персонализирани Подароци За Баба Нана Градина Кафе Кригла Смешно Раѓање Месец Цвет Патување Чаши Мајки Ден Роденден Божиќ

DEN 2.67

Печатете го вашиот дизајн од двете страни на сопствената кригла Печатете повеќе фотографии или персона