• Обновено
Алатка за отстранување на затнувањето на канализацијата Uxcell 120inch кука за чистење не'рѓосувачки челик и 3 парчиња 20 инчи PP UNCLOG мијалник Зелена канализација за чистењ

Алатка за отстранување на затнувањето на канализацијата Uxcell 120inch кука за чистење не'рѓосувачки челик и 3 парчиња 20 инчи

DEN 534.40
Во магацинот.

Залиха

Може да се свитка и да се вметне во тесни и заоблени канализации за да се зграби блокадата без да се оштетат цевките. Алатките за отстранување на мозоци за отстранување на мозоци се лесни за чистење, еднократно и позелени од средства за чистење на хемикалии. Погодно е за бањи, мијалници, тоалети, мијалници, кади, канализации и други места кои се склони кон затнување. Овозможува лесен пристап до длабоки канализации и само вистинската ширина за лесен пристап до мијалници во вашиот дом. Исцедете го отстранувачот на затнувањето на косата : PP -отколата за туширање не е лесно да се пробие, на неа има заби за заби. Погодно е за бањи, мијалници, тоалети, мијалници, кади, канализации и други места кои се склони кон затнување. Овозможува лесен пристап до длабоки канализации и само вистинската ширина за лесен пристап до мијалници во вашиот дом. Притиснете ја горната рачка за заштеда на трудот за да ги изложите канџите, откако ќе го ослободите зафатот што може да ја задржи блокадата цврсто и не е лесно да се спушти. Само држете ја рачката и вметнете ја цевката, можете лесно да ги извадите косата и блокадата. Отстранувачот на затнувањето на мозоци е направен од 304 не'рѓосувачки челик, а отстранувачот на затнувањето за туш е изработен од ПП пластика, што не е лесно да се пробие и има добра флексибилност. Притиснете ја горната рачка за заштеда на трудот за да ги изложите канџите, откако ќе го ослободите зафатот што може да ја задржи блокадата цврсто и не е лесно да се спушти. Широка примена : Куката за чистење канализација фаќа цврсти пречки, а алатката за заклучување на мијалникот може да фати коса и остатоци. Постои грабнување со 4 облеки на крајот на металниот отстранувач на затнување. Алатките за отстранување на мозоци за отстранување на мозоци се лесни за чистење, еднократно и позелени од средства за чистење на хемикалии. Само држете ја рачката и вметнете ја цевката, можете лесно да ги извадите косата и блокадата. Притиснете ја горната рачка за заштеда на трудот за да ги изложите канџите, откако ќе го ослободите зафатот што може да ја задржи блокадата цврсто и не е лесно да се испушти. Може да се свитка и да се вметне во тесни и заоблени канализации за да се зграби блокадата без да се оштетат цевките. Метална отстранувач на затнувањето на косата на косата : На крајот на металниот затната на металот на косата има метална метална затнување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

7 парчиња чистач за чистење на алатки за чистење на алатки за комбинирање на алатки, 16мм манган челик одводната линија за чистење
  • Обновено

7 парчиња чистач за чистење на алатки за чистење на алатки за комбинирање на алатки, 16мм манган челик одводната линија за чистење

DEN 1163.20

Функција : Овој производ содржи 6 различни парчиња сечење глава и 1КЕК, што ги задоволува вашите различни

Алатка за отстранување на блокада на канализација за мијалник, чистач за блокирање на мијалник, погоден за канализации, тоалети,
  • Обновено

Алатка за отстранување на блокада на канализација за мијалник, чистач за блокирање на мијалник, погоден за канализации, тоалети,

DEN 2.67

1 : Дизајнот на тоалетот Snakethe Gripper може лесно да ги зграби странските предмети во гасоводот 2 : Дизајнот на

SawQF мултифункционални вакуумски цевки за прицврстување на цевки за тоалети брзо го деблокираат канализацијата за домаќинства
  • Обновено

SawQF мултифункционални вакуумски цевки за прицврстување на цевки за тоалети брзо го деблокираат канализацијата за домаќинства

DEN 1795.36

1 Стругон висок притисок, лесно физичко пржење, принцип на вакуум негативен притисок, брзо отстранување