• Обновено
OEM Taiyo Yuden LK1608R68K-T, Индуктор RF заштитен мулти-слој 0,68UH 10% 25MHz 15Q-фактор Ферит 0.04A 1,25OHM DCR 0603 T/R

OEM Taiyo Yuden LK1608R68K-T, Индуктор RF заштитен мулти-слој 0,68UH 10% 25MHz 15Q-фактор Ферит 0.04A 1,25OHM DCR 0603 T/R

DEN 2.67
Во магацинот.

Залиха

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : LTB HTS : 8504.50.80.00 Автомобилство : Без PPAP : Без тип : RF Технологија : Мулти-слој Стил на заштита : Заштитени јадро материјал : Ферит Индуктивност (H) : 0,68 U толеранција : 10% фреквенција на тест за индуктивност (Hz) : 25м максимална DC струја (A) : 0,04 максимална DC отпорност (OHM) : 1,25 Минимален фактор на квалитет : 15 Квалитет на тестирање на тестот (Hz) : Минимална фреквенција на само резонантна фреквенција (Hz) : 80 M број на Терминали : 2 Големина на случајот : 0603 Минимална работна температура (° C) : -40 Максимална работна температура (° C) : 85 Пакување : Должина на производот со лента и ролна (мм) : 1,75 монтирање : Површинска монтажа на производот (мм) : 0,95 Производ Висина (мм) : 0,95.

Основни карактеристики

Најдобри понуди