• Обновено
Кодно име: Panzers фаза 2-КОМПЈУТЕР

Кодно име: Panzers фаза 2-КОМПЈУТЕР

DEN 272.00
Во магацинот.

Залиха

Подгответе се за акција спакувани стратегија!Информации за производот Борете Се Заедно со вашите трупи во жешката пустинска топлина На Сахара или во бурните височини на италијанските Алпи. Искористете ја својата стратешка моќ за да ја добиете предноста од светлината на денот и искористете ја темната обвивка на ноќта за да започнете изненадувачки напади. Тенкови авиони војници оружје-ресурсите се на вашитеи. Сега добијте вкус на победа!Карактеристики на производот 3 волшебни кампањи инспирирани од ВТОРАТА Светска Војна кои ги опфаќаат Африканските пустини сценското италијанско и сицилијанско село и поранешна Југославија. Новите Дневно-Ноќни Циклуси добиваат уште поголемо значење со ноќното време скришум и пребарување и уништување мисии. Алатките за уредување ви овозможуваат да креирате свои мисии. Неверојатна мешавина на исклучителни мисии опционални цели и голем број изненадувања врзани за да ја одржат играта свежа и предизвикувачка. Конкурентна и кооперативна игра со повеќе играчи во неколку режими. Подобрена верзија НА прославениот гепард 3д графички мотор. Нови и познати херои.Windows Барања Windows 2000 XP Pentium 3 / Athlon 1.8 GHz процесор 512 MB RAM МЕМОРИЈА 3 GB слободен простор На Хард Дискот Direct X 9 patible 3 D Картичка СО T&L 128 MB RAM меморија 100% directx patible Звучна Картичка Минимална верзија Direct X 9.0 c dvd-ROM диск потребни Интер конекција (минимум 56k) е потребно за онлајн мултиплеер игри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Градиус2, Фамиком
  • Обновено

Градиус2, Фамиком

DEN 510.40

Им за увоз на Nintendo / NES / Famicom Јапонија Ретка игра Без јазична бариеранагоре и играј! Градиус, Пародиус, Т

Последици 76
  • Обновено

Последици 76

DEN 191.84

Ќе Се Појават : мултиплеер конечно доаѓа до епскиот отворен Свет Rpg На Bethesda Игра Студија Создадете го ваш