• Обновено
Гледајте Кучиња xbox one

Гледајте Кучиња xbox one

DEN 649.60
Во магацинот.

Залиха

ПРОБИЈТЕ ГО ГРАДОТ : Контролирајте ја градската инфраструктура, во реално време, со мобилниот телефон наidен. Заробете го вашиот непријател во куп со 30 автомобили манипулирајќи со семафорите. Запрете воз, а потоа качете се за да ги избегнете властите. За малку ќе избегате од фаќање со брзо подигање на подвижен мост. Се што е поврзано со ГРАДСКИТЕ ЦТО можат да станат ваше оружје. БЕСПРЕКОРНО ИСКУСТВО СО ПОВЕЌЕ ИГРАЧИ : Откријте ново ниво на интеракција, соработка и конфронтација помеѓу играчите благодарение на сосема нов систем за игри со повеќе играчи што ги поврзува режимите на еден и мултиплеер во едно беспрекорно искуство. Тоа значи дека нема менија, нема вчитување екрани, само инстант отворен свет мултиплеер акција. ДИНАМИЧНА НАВИГАЦИЈА : Watch_Dogs ви дава можност не само да ги користите cto -os на градот во ваша корист, туку и на улиците. Во реалниот Свет Чикаго, пресечете една од зградите или искачете се на покривите за да ја фатите целта. ВОЗЕЊЕ СО ВИСОК ОКТАН : Застанете зад воланот на повеќе од 65 возила што пукаат од коњски сили за да го истражите масивниот град додека завршувате мисии. Убисофт Монтреал соработуваше со Убисофт Рефлексии, реномираното студио зад наградуваната серија Возачи за развој на секое возило со најсовремена физика и ракување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Градиус2, Фамиком
  • Обновено

Градиус2, Фамиком

DEN 510.40

Им за увоз на Nintendo / NES / Famicom Јапонија Ретка игра Без јазична бариеранагоре и играј! Градиус, Пародиус, Т