• Обновено
Том Кленси Е Дивизија-Xbox One

Том Кленси Е Дивизија-Xbox One

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Беспрекорен Мултиплеер : Темната Зона-Соработувајте со други играчи или напаѓајте и украдете го нивниот плен. Жив Свет Што Дише - Користете ја околината за стратешки предности за да доминирате во борбите и да ги заседате вашите непријатели. Урбана Џунгла-Борете се Со Чистачите кои ракуваат со пламенофрлачи, преземајте насилници кои шетаат низ градот и наидете на непријателски фракции. Подгответе Се И Прилагодете Го Вашиот Агент-Прилагодете го вашиот агент и вашиот ранец. Израмнете го оружјето, опремата и вештините. Најсовремена Технологија-Изберете И надградете ги своите вештини и синергирајте се со соиграчите за да ги зголемите шансите за победа во борба. Компјутерски Периферни Уреди^Гејмпади И Контролори^други Контролори^. На Том Кленси Дивизијата е револуционерно искуство од следната генерација што го носи РПГ во модерен воен амбиент за прв пат. Во пресрет на разорната пандемија што го зафаќа Њујорк, основните услуги пропаѓаат еден по еден, и без пристап до храна или вода, градот брзо се спушта во хаос. Како агент на Поделбата, ќе специјализирате, менувате и израмнувате опрема, оружје и вештини за да го вратите Њујорк по ваши услови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Последици 76
  • Обновено

Последици 76

DEN 191.84

Ќе Се Појават : мултиплеер конечно доаѓа до епскиот отворен Свет Rpg На Bethesda Игра Студија Создадете го ваш