• Обновено
Преварено! Сите Што Можете Да Јадете-PlayStation 4

Преварено! Сите Што Можете Да Јадете-PlayStation 4

DEN 423.52
Во магацинот.

Залиха

Преварено! Оди онлајн-за прв пат досега, онлајн мултиплеер е целосно интегриран Во Преварено!. Уживајте во хаосот за готвење со сите ваши пријатели користејќи мултиплеер со вкрстена платформа и гласовен разговор. Заедничка редица со повеќе играчи значи намалено време на чекање за игри, повеќе време за кулинарски масакр!. Вкусна нова содржина! Нови нивоа, нови готвачи и ново осакатување - сето тоа ексклузивно за Преварено! Се што можеш да јадеш. Повеќе режими! Играчите можат да уживаат во режимите на кампања, опстанок и Вежбање и нови за сите што можете да ги јадете - режим на помош!. Преварено! Сите можете да јадете содржи карактеристики за да им овозможи на што е можно повеќе играчи да се приклучат во храна бес! Скалабилен ИНТЕРФЕЈС, дислексија пријателски текст и опции за слепило во Боја се достапни. Преварено! Преварено! 2 и сите дополнителни содржини се мешаат заедно и се ремастерираат во ова вкусно дефинитивно Издание! Уживајте во стотици нивоа на кооперативен хаос во готвењето низ се поопасните и нејасни кујни. Преварено! Преварено! 2 и сите дополнителни содржини се мешаат заедно и се ремастерираат во ова вкусно дефинитивно Издание! Уживајте во стотици нивоа на кооперативен хаос во готвењето низ се поопасните и нејасни кујни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Градиус2, Фамиком
  • Обновено

Градиус2, Фамиком

DEN 510.40

Им за увоз на Nintendo / NES / Famicom Јапонија Ретка игра Без јазична бариеранагоре и играј! Градиус, Пародиус, Т

Последици 76
  • Обновено

Последици 76

DEN 191.84

Ќе Се Појават : мултиплеер конечно доаѓа до епскиот отворен Свет Rpg На Bethesda Игра Студија Создадете го ваш